Skutecznie i przyjemnie nauczysz się każdego języka!

Poznaj Five Stars Method – ta metoda gwarantuje jakość każdej lekcji i wyjątkowe efekty nauki języków. Skorzystaj z lekcji próbnych i przekonaj się o najwyższej jakości nauczania w szkole The Palms!

Five Stars Method to bardzo skuteczna metoda nauczania, którą stosujemy w The Palms od 7 lat, kiedy powstała pierwsza placówka naszej szkoły. Metoda daje szybkie efekty, a dodatkowo sprawia, że nauka języków staje się bardzo przyjemna dla ucznia.

Na każdą lekcję lektorzy The Palms przygotowują plany zajęć, które opierają się o pięciogwiazdkową metodę nauczania i zapewniają dynamiczną, pełną powtórek lekcję.

Five Stars Method to kombinacja pięciu metod, do których należą: multimedia, realia, drama (teatralizacja), games (gry językowe) i wordbox (skrzynka słówek). Przekonaj się, że warto uczyć się języków w szkole The Palms!

Multimedia

to wszelkiego rodzaju programy multimedialne, nagrania audio, podcasty, filmy i aplikacje mobilne. Tablice interaktywne idą w ruch i nauka staje się jeszcze bardziej efektywna!

Realia

to ni mniej, ni więcej tylko używanie prawdziwych przedmiotów z otaczającego nas świata w celu wzmocnienia efektywności nauki języka. Stosowanie tej metody ma 3 oblicza: oryginalne przedmioty z innych krajów prezentujące użycie języka obcego, przedmioty obrazujące temat w nauce słownictwa z danego zakresu oraz przedmioty nie związane bezpośrednio z tematem lekcji, ale ułatwiające naukę innego tematu poprzez ich kreatywne zastosowanie. Przyjdź na lekcję próbną i zobacz jak wygląda skuteczna nauka w The Palms!

Drama

to inaczej „teatralizacja”, to kolejna ważna metoda w The Palms. Ma ona szerokie zastosowanie i jest niezwykle skuteczna w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Oznacza odgrywanie ról, scenek oraz przedstawień. Stosujemy ją zarówno podczas zajęć dla dzieci, jak i dla dorosłych, natomiast u dzieci metoda jest realizowana także w formie przedstawień teatralnych, które są prezentowane rodzicom podczas przeglądu teatralnego Akiki’s Theatre Show. Gospodarzem przeglądu jest lemur Akiki – główny bohater programu autorskiego dla dzieci – Akiki’s Playhouse.

Gry językowe

w szkole The Palms mają na celu umożliwienie nauki języków obcych z przyjemnością i przez zabawę, w trakcie której prezentacja struktur gramatycznych i słownictwa odbywa się mimochodem. Gry są esencją nauki języków z przyjemnością, ale ważny jest również dobór gier do lekcji. Lektorzy The Palms są przeszkoleni w zakresie właściwego stosowania gier i czuwają nad tym, aby każda gra miała odpowiedni cel metodyczny do zrealizowania. Kiedy rozpoczniesz grę, praktyczne użycie języka staje się naturalnym elementem interakcji z innymi słuchaczami w grupie. To wyższa szkoła i jakość, którą znajdziesz tylko w szkole The Palms.

Wordbox

to „skrzynka słówek” to nasz pomysł na eliminowanie zapominania. Nowy materiał trafia po każdej lekcji do specjalnego pudełka, z którego losujemy słówka, idiomy, obrazki omawiane wcześniej na lekcji. Możesz wylosować coś co było tydzień temu lub trzy miesiące wcześniej. Przez cały rok szkolny będzie powtarzać i utrwalać materiał, aby osiągnąć lepsze efekty!

Umów bezpłatne spotkanie z metodykiem już dziś!

sprawdź poziom angielskiego dziecka