Rozwój osobisty w dobrym towarzystwie

Kameralne grupy od 4 do 8 osób to efektywna nauka w dobrym towarzystwie.

Kursy grupowe dla dorosłych to idealny pomysł na podtrzymywanie motywacji do nauki języka

 • Małe grupy

  Spotkanie w małych grupach tworzy kameralną atmosferę i jednocześnie dodaje motywacji. Jeśli lubisz naukę w otoczeniu innych ludzi, forma kursu grupowego będzie dla ciebie idealna.

 • Optymalny system nauki

  Kursy dla dorosłych mają dopasowaną częstotliwość zajęć oraz czas trwania spotkania, aby zapewnić optymalną i efektywną naukę. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jaki rodzaj kursu będzie optymalny dla ciebie.

 • Rodzaje kursów grupowych

  Organizujemy kursy ogólne, kursy konwersacyjne i egzaminacyjne z języka angielskiego. Rodzaj kursu z innych języków niż język angielski, zależy od poziomu słuchaczy, którzy utworzą grupę. W zależności od zainteresowania również organizujemy kursy specjalistyczne np. z zakresu komunikacji w biznesie lub historii sztuki w języku angielskim. Jaki kurs możemy tobie polecić?

 • W grupie siła

  Kurs grupowy jak żaden inny kurs zapewni ci interakcję z innymi osobami. To wyjątkowe spotkanie, które dodaje motywacji i wzbudza zdrową rywalizację, pozwala na naukę pomiędzy słuchaczami oraz naturalną komunikację na tym samym poziomie. Kurs grupowy to również atrakcyjna cena kursu.