Uczymy tak, żebyś mówił!

Metoda uczenia języków
w The Palms działa

Stworzyliśmy autorską metodę uczenia języków i nazwaliśmy ją „Five Stars”. To nasza sprawdzona metoda na skuteczną naukę angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy hiszpańskiego. Koncentrujemy się na nauce mówienia i angażujemy uczniów wszystkimi zmysłami korzystając z pięciu skutecznych technik metody „Five Stars”. Lektorzy tworzą autorski plan zajęć, który zapewnia odpowiednie przećwiczenie i utrwalenie materiału na każdej lekcji.

Autorska metoda Five Stars
kreatywne
i dynamiczne zajęcia

Każde ćwiczenie
inspiruje do mówienia

Wordbox

pomysły na powtórkę słownictwa

Każda lekcja zaczyna się od powtórki słownictwa z poprzednich lekcji. Czasami to będzie ostatnia lekcja, a czasami lekcja sprzed miesiąca. Zazwyczaj stosujemy w tej części lekcji gry językowe, które uczniowie znają i lubią. Aktywne powtarzanie i drylowanie słownictwa zapewnia skuteczną naukę na dłużej!

Using Realia

wykorzystanie oryginalnych przedmiotów obrazujących temat lekcji lub słownictwo

Oryginalne przedmioty działają na wszystkie zmysły. Zaskoczenie uczniów jest bezcenne, kiedy na lekcji pojawiają się niespodziewane rzeczy. Często obrazujemy nimi temat lekcji, nowe słownictwo lub działamy na skojarzenia. Efekty nauki są wyjątkowe!

Drama

teatralizacja, dłuższe wypowiedzi pełno zdaniowe

Na podsumowanie lekcji często stosujemy technikę teatralizacji (ang. drama). Łączymy wówczas gramatykę z nowopoznanym słownictwem i przedstawiamy sposoby na ich praktyczne użycie. Na lekcji dialogów, scenek, debat, prezentacji czy historyjek. Duży nacisk na praktyczne zastosowanie języka obcego.

Games

użycie gier do nauki języków

Jesteśmy ekspertami w użyciu gier językowych, które pomagają w utrwalaniu materiału i zapewniają przyjemną formę nauki w kursach – nie tylko dla dzieci! Gry językowe motywują do nauki, odstresowują uczniów bez względu na wiek i są bardzo skuteczne przy nauce nowego słownictwa i gramatyki.

Using Multimedia

wykorzystanie multimediów, tablicy interaktywnej i aplikacji komórkowych

W dzisiejszym świecie nie ma nauki bez mutlimediów. Używamy oryginalnych filmów, seriali i piosenek, ale również wyszukujemy nowe platformy i aplikacje. Sami tworzymy kreatory interaktywne, które bardzo pomagają w tworzeniu dłuższych historii, szczególnie u najmłodszych!

Nowoczesna metoda Five Stars
zapewnia motywację oraz postępy w nauce

1

Skuteczna nauka
angielskiego

Uczymy się języków, aby móc porozumiewać się z innymi ludźmi. Dlatego naszym zdaniem skuteczna nauka angielskiego ma miejsce tylko przy rozwijaniu równolegle wszystkich sprawności językowych, które pozwolą Ci na płynne słuchanie, czytanie, pisanie i rozmawianie w języku obcym z innymi osobami.

2

Nacisk na mówienie

Największy nacisk kładziemy na komunikację i umiejętność mówienia. Wiele ćwiczeń oferuje pomoc i inspirację do tego, abyś mówił pełnymi zdaniami. Sami tworzymy różnego rodzaju gry i kreatory interaktywne, które sprawiają, że nawet początkujący uczniowie mogą łączyć zdania w dłuższe wypowiedzi. Mówienie to Twoje najważniejsze ćwiczenie na każdej lekcji!

3

Autorskie materiały

Bazą naszych kursów są programy zawarte w podręcznikach renomowanego wydawnictwa Macmillan Education. Nasze zajęcia nie opierają się jednak wyłącznie na podręcznikach. Lektorzy tworzą autorskie plany zajęć zgodnie z metodą Five Stars. Wszystkie ćwiczenia z lekcji są zawarte w interaktywnym linku, który jest dostępny w dzienniku ucznia i daje możliwość ponownego przećwiczenie materiału w domu.

Akiki’s Playhouse

kursy angielskiego dla dzieci w wieku 5-9 lat

Kursy angielskiego dla dzieci dają solidną podstawę do dalszej nauki języka. Najmłodsi uczniowie uczą się pierwszych, najprostszych wypowiedzi pełnymi zdaniami. Forma zabawy, gier językowych, piosenek i quizów video angażuje dzieci i motywuje do nauki. Bohaterem programu dla dzieci jest lemur Akiki. Maskotka pomaga dzieciom w nauce języków, dzieci chętnie przychodzą na zajęcia i oczekują na kolejne spotkanie z lemurem. Ścieżka rozwoju w programie dziecięcym trwa do 3 klasy szkoły podstawowej włącznie.

czytaj więcej

Surfing Paradise

kursy angielskiego dla młodzieży w wieku 10-18 lat

Od 4 klasy dzieci rozpoczynają naukę z elementami świadomej gramatyki. Z roku na rok programy naszych kursów są coraz bardziej wymagające, dlatego aby podtrzymać motywację młodzieży do nauki przez kolejne lata, stworzyliśmy program autorski dopasowany do ich świata. „Surfujemy” po internecie, kulturze, muzyce i filmie. To autorski pomysł, który z jednej strony przynosi mierzalny postęp językowy, a z drugiej – angażuje młodzież, sprawiając im dużo radości i satysfakcji. To z kolei przekłada się na przełamywanie bariery mówienia i sprawną komunikację.

czytaj więcej

Pleasure Island

kursy angielskiego dla dorosłych

W grupach dla dorosłych realizujemy programy ogólne lub egzaminacyjne. Niezależnie od rodzaju kursu oraz jego poziomu, nasza metoda nauczania osób dorosłych zawiera praktyczne zastosowanie w mówieniu a formą przypomina spotkanie towarzyskie. Gramy w gry językowe, rozwiązujemy quizy, używamy kreatorów interaktywnych. Każde ćwiczenie jest metodycznie uzasadnione, inspiruje do mówienia a atmosfera nauki pomaga pokonać bariery w mówieniu. Przekonaj się i spróbuj. Zobaczysz różnicę już na pierwszej lekcji!

czytaj więcej

5-9 lat

5-9 lat

Angielski dla dzieci

Nauka angielskiego dla dzieci przez zabawę i gry językowe z programem autorskim „Akiki’s Playhouse”

Czytaj więcej
10-18 lat

10-18 lat

Angielski dla młodzieży

Intensywna nauka angielskiego dla młodzieży z programem autorskim „Surfing Paradise”, specjalnie dostosowanym do wymagań starszych dzieci.

Czytaj więcej
od 18 lat

od 18 lat

Angielski dla dorosłych

Dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, kursy angielskiego dla dorosłych w grupie lub indywidualnie – do wyboru.

Czytaj więcej

Jaki jest najlepszy kurs języka angielskiego
dla Ciebie?

Umów bezpłatną konsultację z metodykiem i porozmawiaj o swoich potrzebach!

Sprawdzimy Twój poziom i zarekomendujemy najlepszy kurs języka angielskiego dla Ciebie.
Konsultacja jest bezpłatna i niezobowiązujące! Poznajmy się!