Uczymy języków tak, żebyś mówił

Skuteczna metoda nauki angielskiego
hiszpański dla dorosłych Ursynów Wilanów

Realizując filozofię nauki języków z przyjemnością, stworzyliśmy skuteczną metodę nauczania, dzięki której efekty pojawiają się bardzo szybko a ty uczysz się dowolnego języka z lekkością.

Nasza metoda nauczania nazywa się FIVE STARS METHOD i każda z pięciu gwiazdek odpowiada jednej z technik nauczania, które przeplatają się na każdej lekcji tworząc dynamiczny i urozmaicony plan nauki.

 • WORDBOX – “skrzynka słówek” służy do eliminowania zapominania. Dzięki niej będziesz powtarzać materiał kursu na każdej lekcji!
 • MULTIMEDIA – w dzisiejszym świecie to podstawa komunikacji, również w języku obcym, więc nie może zabraknąć tego na zajęciach!
 • REALIA – “oryginalne przedmioty” działają na wszystkie zmysły i ułatwiają zapamiętywanie. Dlatego możesz przekonać się o tym bardzo szybko!
 • DRAMA – “teatralizacja” czyli scenki, odgrywanie ról. W związku z tym poprawisz komfort posługiwania się językiem w mówieniu!
 • GAMES – to nasza wisienka na torcie. Specjalizujemy się w użyciu gier językowych, które pomagają w utrwalaniu materiału i zapewniają przyjemną formę nauki w kursach – nie tylko dla dzieci!
satysfakcja-gwarantowana-szkola-jezykowa-the-palms

Mówić pełnymi zdaniami

 • Swobodne mówienie pełnymi zdaniami w obcym języku to twój cel. W związku z tym osiągniesz go z lekkością, kiedy zapiszesz się na zajęcia w szkole The Palms.
 • Uczymy metodą komunikatywną, która opiera się właśnie na nauce pełnych zdań wykorzystywanych w różnych sytuacjach życia codziennego.
 • Zajęcia często przyjmują formę pracy w parach lub w grupach. Ćwiczymy to, co przydaje się później w życiu.

Wszystkie umiejętności językowe

 • Metoda komunikatywna to równoległe doskonalenie czterech umiejętności językowych:mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie
 • Wiemy jak możesz doskonalić je z przyjemnością. Zagadnienia gramatyczne pojawiają się niejako „przy okazji”
 • Umiejętnie łączymy je w różnych ćwiczeniach, abyś mógł praktycznie i poprawnie wykorzystywać materiał językowy – zarówno w mowie, jak i w piśmie

Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek. ~Albert Einstein

Umów bezpłatne spotkanie z metodykiem już dziś!

Spotkanie dla dziecka

Wypełnij formularz kontaktowy dla dziecka i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Sprawdź jaki jest jego poziom znajomości języka i jak dalej rozwijać jego umiejętności.

Spotkanie dla osoby dorosłej

Wypełnij formularz kontaktowy i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Dzięki temu lepiej dobierzemy lektora i ustalimy program Twojego kursu indywidualnego.

Katarzyna Zarosińska prowadzi kursy z j.angielskiego i niemieckiego
metodyk szkoły językowej The Palms
Agata Midura Methodology Manager

Klienci polecają metodę nauczania The Palms

Wśród masy szkół j. angielskiego The Palms wyróżnia się bardzo: pomysłowością, wizją i umiejętnością realizacji tej wizji. Od kiedy moja córka chodzi do The Palms, zupełnie zmieniła podejście do nauki języka. Po prostu wzrusza mnie jak kompetentnie i kreatywnie to robicie!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Nowoczesne i skuteczne metody nauczania oraz postępy w nauce!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Entuzjastyczni lektorzy, interesujący i nowoczesny sposób prowadzenia zajęć. Z niecierpliwością czekam zawsze na następne!

Kasiaopinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Lekcje w szkole The Palms bardziej przypominają spotkania towarzyskie w miłej atmosferze, niż nudną naukę języka obcego. Dla mojego dziecka to bardzo ważne :-) jesteśmy z Wami 5 lat!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020
Skuteczna metoda nauki angielskiego
Skuteczna metoda nauki angielskiego
Skuteczna metoda nauki angielskiego