Uczymy tak, żebyś mówił swobodnie

Skuteczna metoda nauki angielskiego
hiszpański dla dorosłych Ursynów Wilanów

Realizując filozofię nauki języków z przyjemnością, stworzyliśmy skuteczną metodę nauczania, dzięki której efekty pojawiają się bardzo szybko a ty uczysz się dowolnego języka z lekkością.

Nasza metoda nauczania nazywa się FIVE STARS METHOD i każda z pięciu gwiazdek odpowiada jednej z technik nauczania, które przeplatają się na każdej lekcji tworząc dynamiczny i urozmaicony plan nauki.

 • WORDBOX – “skrzynka słówek” służy do eliminowania zapominania. Dzięki niej będziesz powtarzać materiał kursu na każdej lekcji!
 • MULTIMEDIA – w dzisiejszym świecie to podstawa komunikacji, również w języku obcym, więc nie może zabraknąć tego na zajęciach!
 • REALIA – “oryginalne przedmioty” działają na wszystkie zmysły i ułatwiają zapamiętywanie. Dlatego możesz przekonać się o tym bardzo szybko!
 • DRAMA – “teatralizacja” czyli scenki, odgrywanie ról. W związku z tym poprawisz komfort posługiwania się językiem w mówieniu!
 • GAMES – to nasza wisienka na torcie. Specjalizujemy się w użyciu gier językowych, które pomagają w utrwalaniu materiału i zapewniają przyjemną formę nauki w kursach – nie tylko dla dzieci!
satysfakcja-gwarantowana-szkola-jezykowa-the-palms

Mówić pełnymi zdaniami

 • Swobodne mówienie pełnymi zdaniami w obcym języku to twój cel. W związku z tym osiągniesz go z lekkością, kiedy zapiszesz się na zajęcia w szkole The Palms.
 • Uczymy metodą komunikatywną, która opiera się właśnie na nauce pełnych zdań wykorzystywanych w różnych sytuacjach życia codziennego.
 • Zajęcia często przyjmują formę pracy w parach lub w grupach. Ćwiczymy to, co przydaje się później w życiu.

Wszystkie umiejętności językowe

 • Metoda komunikatywna to równoległe doskonalenie czterech umiejętności językowych:mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie
 • Wiemy jak możesz doskonalić je z przyjemnością. Zagadnienia gramatyczne pojawiają się niejako „przy okazji”
 • Umiejętnie łączymy je w różnych ćwiczeniach, abyś mógł praktycznie i poprawnie wykorzystywać materiał językowy – zarówno w mowie, jak i w piśmie

Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek. ~Albert Einstein

Umów bezpłatne spotkanie z metodykiem już dziś!

Spotkanie dla dziecka

Wypełnij formularz kontaktowy dla dziecka i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Sprawdź jaki jest jego poziom znajomości języka i jak dalej rozwijać jego umiejętności.

Spotkanie dla osoby dorosłej

Wypełnij formularz kontaktowy i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Dzięki temu lepiej dobierzemy lektora i ustalimy program Twojego kursu indywidualnego.

sprawdź poziom angielskiego dziecka
metodyk szkoły językowej The Palms
Martyna Roś Senior Methodology Manager The Palms

Klienci polecają metodę nauczania The Palms

Wśród masy szkół j. angielskiego The Palms wyróżnia się bardzo: pomysłowością, wizją i umiejętnością realizacji tej wizji. Od kiedy moja córka chodzi do The Palms, zupełnie zmieniła podejście do nauki języka. Po prostu wzrusza mnie jak kompetentnie i kreatywnie to robicie!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Nowoczesne i skuteczne metody nauczania oraz postępy w nauce!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Entuzjastyczni lektorzy, interesujący i nowoczesny sposób prowadzenia zajęć. Z niecierpliwością czekam zawsze na następne!

Kasiaopinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Lekcje w szkole The Palms bardziej przypominają spotkania towarzyskie w miłej atmosferze, niż nudną naukę języka obcego. Dla mojego dziecka to bardzo ważne :-) jesteśmy z Wami 5 lat!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020
Skuteczna metoda nauki angielskiego
Skuteczna metoda nauki angielskiego
Skuteczna metoda nauki angielskiego