Czy Twoją pasją jest
nauczanie języków?

Rekrutacja lektorów języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy hiszpańskiego trwa przez cały rok szkolny. Zapraszamy Cię na spotkanie przy kawie czy herbacie. Chcemy poznać Cię bliżej i dowiedzieć się jakie są Twoje dotychczasowe doświadczenia. Szukamy osób, które zdecydowały się świadomie na zawód lektora i wykonują go z pasją, zaangażowaniem i z uśmiechem!

Skontaktuj się z nami

Jak przebiega proces zatrudnienia i wdrożenia
Etapy rekrutacji w The Palms

Etap 1

Pierwsze spotkanie

Zapraszamy na rozmowę wstępną z dyrektorem szkoły The Palms, podczas której przedstawimy warunki pracy w The Palms, a Ty zaprezentujesz swoją kandydaturę i przedstawisz swoje preferencje dotyczące grafiku oraz rodzaju prowadzonych kursów.

Logo

Etap 2

Drugie spotkanie

Po pierwszym spotkaniu zapoznawczym, umawiamy drugie spotkanie z Dyrektorem ds. skutecznej nauki – Katarzyną Zarosińską. W trakcie tego spotkania przedstawimy Ci przebieg lekcji The Palms, otrzymasz case study do przygotowania i omówienia.

Logo

Etap 3

Formalności

Umowę otrzymasz wcześniej do zapoznania się. Na spotkaniu omawiamy najważniejsze elementy z regulaminu pracy lektora The Palms i podpisujemy dokumenty. W tym czasie rozpoczynamy „budowanie” Twojego grafiku, aby przygotować go jak najszybciej i rozpocząć zajęcia.

Logo

Etap 4

Wdrożenie

Zapewniamy szkolenie wprowadzające do pracy i hospitacje koleżeńskie w The Palms. Jesteś już w zespole The Palms, tak więc możesz przyjść do szkoły kiedy chcesz i zapoznać się z wszystkim zasobami nauczycielskimi, które oferujemy.

Oferujemy

 • dobre stawki i różne formy współpracy z gwarancją godzin w grafiku,
 • przejrzysty zakres obowiązków lektorskich,
 • skuteczną metodę nauczania opartą na autorskich materiałach,
 • bogate wyposażenie szkoły, dostęp do dysku lektorskiego z materiałami skracającymi czas przygotowania się do zajęć,
 • kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną,
 • możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas,
 • dostęp premium do platformy genial.ly,

Oczekujemy

 • doskonałej znajomości j.angielskiego potwierdzonej dyplomem z anglistyki lub kolegium nauczycielskiego
 • minimum 1 rok doświadczenia w nauczaniu w szkole językowej
 • nauczania wszystkich poziomów zaawansowania (dzieci, młodzież, dorośli)
 • doświadczenia w nauczaniu online
 • zapoznania się ze metodą The Palms i blogiem www.igraszki-jezykowe.pl przed pierwszym spotkaniem rekrutacyjnym

Jako lektorka polecam Szkołę The Palms koleżankom i kolegom po fachu-będzie ci się tu dobrze pracowało! Jeśli dotąd uczyłeś/łaś bardziej tradycyjnymi metodami-odkryjesz bogactwo gier planszowych i multimedialnych, zachwycisz się i już nie będziesz chciał/a uczyć inaczej :) Odradzam natomiast tym, którym nie chce się wysilać. Uczniom polecam tą szkołę szczególnie mocno-będziesz uczyć się “bezboleśnie”, świetnie się bawiąc i rzeczywiście używając języka-żadna lekcja nie będzie taka sama, lektor/ka potrafi zaskoczyć ! Materiał jest powtarzany na różne sposoby i sam pcha się do głowy :) Trzeba mu tylko odrobinę pomóc :)

Selinka Selinka (opinia z profilu Google)

Szczerze polecam! Jestem lektorką The Palms już kolejny rok i nie ma porównania do poprzednich szkół, w których pracowałam! Ogromne zaplecze gier oraz gadżetów które ułatwiają przygotowywanie i uatrakcyjniają zajęcia, każda sala wyposażona w sprzęt multimedialny oraz pomoc ze strony szefostwa i metodyków sprawiają, że praca jest przyjemnością. A szkolenia przy lunchu oraz spotkania lektorów są wisienką na torcie :)

Lektorka (opinia z portalu gowork.pl)

The Palms to bardzo profesjonalna szkoła: – lektorzy mają do dyspozycji wszystkie niezbędne podręczniki, wiele materiałów dodatkowych oraz gry planszowe – sale do zajęć są wyposażone w komputery z szybkim łączem internetowym oraz rzutniki – lektorzy mogą liczyć na stałą pomoc metodyków
– dynamiczne kolory ożywiają wnętrza, stymulują naukę, dodają odwagi kursantom – zatrudnienie i rozliczenia comiesięczne funkcjonują na bardzo jasnych zasadach - Doskonała organizacja faktycznie pozwala na to, by zajęcia z kursantami odbywały się w luźnej, przyjaznej atmosferze.szkołę szczególnie mocno-będziesz uczyć się “bezboleśnie”, świetnie się bawiąc i rzeczywiście używając języka-żadna lekcja nie będzie taka sama, lektor/ka potrafi zaskoczyć! Materiał jest powtarzany na różne sposoby i sam pcha się do głowy :) Trzeba mu tylko odrobinę pomóc :)

Ines (opinia z portalu gowork.pl)

Gorąco polecam tę szkołę! Panuje tu bardzo przyjazna, wręcz rodzinna, atmosfera. Jako pracownik, bardzo cenię sobie to, że lektor zawsze może liczyć na wsparcie ze strony kompetentnych metodyków. Organizacja pracy jest pod każdym względem na najwyższym poziomie. Dużym atutem jest dostosowanie liczby godzin pracy do potrzeb lektora, bardzo duży wybór podręczników, gier i innych pomocy naukowych. Szczerze polecam: zarówno przyszłym kursantom, jak i lektorom!

Adrian Kuusinen, były lektor The Palms

Ja też polecam! Pracowałam w tej szkole ponad rok i tylko dlatego tak krótko, ponieważ zostałam mamą :) ale jak tylko dzidziuś podrośnie na pewno tam wrócę. Bardzo fajne i wyrozumiałe szefowe, wysokie stawki oraz niesamowite wyposażenie szkoły. Super mi się tam pracowało!

Rybcia (opinia z portalu gowork.pl)

Pracuję w The Palms od roku i potwierdzam opinie innych lektorów: w szkole panuje bardzo przyjazna, wręcz rodzinna, atmosfera. Bardzo cenię sobie to, że lektor zawsze może liczyć na wsparcie ze strony kompetentnych metodyków. Organizacja pracy jest pod każdym względem na najwyższym poziomie. Dużym atutem jest dostosowanie liczby godzin pracy do potrzeb lektora, wysokie zarobki i bardzo duży wybór podręczników, gier i innych pomocy naukowych. Szczerze polecam!

AK (opinia z portalu gowork.pl)