The Palms o/Ursynów

Al. KEN 19 lok. 2/6 (1 p.), 02-797 Warszawa
E-mail: ursynow@thepalms.edu.pl
Telefon: +48 22 415 55 50
Telefon komórkowy: +48 661 883 815

Godziny otwarcia biura

poniedziałek 12.00-20.00
wtorek 12.00-20.00
środa – obsługa online
czwartek – obsługa online
piątek – obsługa online
w sobotę sekretariat nieczynny

Godziny zajęć

poniedziałek-piątek 8.00-21.30

Social Media

Umów spotkanie z metodykiem szkoły The Palms

Spotkanie z metodykiem to próbka naszych lekcji oraz lepsza i bardziej wiarygodna forma sprawdzenia umiejętności językowych niż jakikolwiek test pisemny.

My uczymy w The Palms tak, żebyś mówił – stąd sposób weryfikacji obecnego poziomu znajomości języka w formie osobistego spotkania i rozmowy. Organizujemy spotkania stacjonarne oraz online. Podczas spotkania pokażemy Ci w jaki sposób prowadzone są nasze zajęcia oraz przedstawimy programy kursów i ofertę cenową. Spotkanie z metodykiem jest bezpłatne i niezobowiązujące!

Jesteś już po spotkaniu z metodykiem
i chcesz podpisać umowę?

Prześlij nam swoje dane aby przyśpieszyć przygotowanie dokumentów?

1

Znasz swój
poziom językowy

Określenie poziomu językowego przed rozpoczęciem kursu jest kluczowe. Od tego zależy wybór programu i rodzaju kursu. Poza tym znajomość punktu wyjścia określa cel nauki. Gratulujemy dobrej decyzji! Spotkanie z metodykiem to był dobry krok!

2

Wybrałeś
rodzaj kursu

Każdy rodzaj kursu ma swoje zalety. Oferta The Palms jest bardzo bogata i każdy może wybrać coś dla siebie. Czy będziesz uczyć się w grupie, czy indywidualnie? Jesteś o krok od rozpoczęcia przygody z nauką języka w The Palms!

3

Podpisz umowę
zdalnie lub w biurze

Nie musisz przychodzić do biura, aby podpisać umowę na kurs językowy. Wyślemy Ci dokumenty do podpisu przez specjalną aplikację online. Jeśli jednak wolisz podpisać umowę w biurze, nasz sekretariat jest czynny codziennie od 12.00 do 20.00.

Podaj dane do umowy