Kto tworzy szkołę
The Palms?

Katarzyna Zarosińska Katarzyna Zarosińska

Katarzyna Zarosińska

Wiceprezes zarządu,
Dyrektor szkoły ds. skutecznej nauki

Języki obce są jej największą pasją. Studiowała Germanistykę i Język Niemiecki Jako Język Obcy na Uniwersytecie Bielefeld w Niemczech. Po powrocie do Polski stworzyła metodyczne założenia szkoły The Palms i autorskie programy nauki – Akiki’s Playhouse dla dzieci oraz Surfing Paradise dla młodzieży. Jest pionierem stosowania gier w nauczaniu języków. Prowadzi bloga i profil Igraszki Językowe od kilku lat, inspirując i szkoląc innych nauczycieli w Polsce. Jej autorskie materiały i gry językowe zyskują coraz szersze grono fanów.

Małgorzata Wróblewska Małgorzata Wróblewska

Małgorzata Wróblewska

Prezes zarządu,
Dyrektor szkoły ds. przyjaznej obsługi klienta

Ukończyła studia Business Administration na Uniwersytecie Bluffton w USA, a po powrocie do kraju uzyskała tytuł Master of Business Administration z marketingu międzynarodowego w WSHiFM. Przez 15 lat pracowała w renomowanych agencjach reklamowych. Swoje doświadczenie wykorzystuje zajmując się promocją szkoły The Palms. Jest także mamą Marty i Ewy, w wolnym czasie biega po lesie Kabackim, rysuje i przygotowuje dekoracje szkolne oraz witrynę The Palms w Wilanowie.

Lucyna Zarosińska Lucyna Zarosińska

Lucyna Zarosińska

Wiceprezes zarządu,
Dyrektor ds. finansowej przejrzystości

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami dużych firm sprawiło, że była dla nas i zawsze będzie najlepszym dyrektorem finansowym pod słońcem. /R.I.P/

Serge Ravoahangilalao<br> i Waldemar Wróblewski Serge Ravoahangilalao<br> i Waldemar Wróblewski

Serge Ravoahangilalao
i Waldemar Wróblewski

Szkoła The Palms to rodzinna firma

Wspierają nas od początku mężowie - Serge Ravoahangilalao oraz Waldemar Wróblewski. Zawsze są blisko, zawsze można na nich liczyć! Dziękujemy!

Opinie klientów
The Palms

najlepiej świadczą o nas
i naszych
kursach
językowych

Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się z tego, że widoczne są efekty naszej pracy, dzieci „biegną na zajęcia”, doceniona jest kreatywność lektorów i atmosfera sprzyjająca nauce. To najlepsze rekomendacje dla przyszłych kursantów.

Z całego serca polecamy szkołę do nauki języków. Szybkie postępy w nauce, wspaniali lektorzy, którzy bardzo sumiennie wykonują swoją pracę. Nowoczesne oraz bardzo skuteczne metody nauczania.
Z przyjemnością będziemy kontynuować naukę.

Agnieszka Grącka

Świetne podejście do dzieci, nauka przez zabawę. Do tego elastyczne podejście co do grup i terminów zajęć. Bardzo miła obsługa. Moje dziecko wielokrotnie powtarzało, że chce chodzić do The Palms codziennie :)

Katarzyna Kryda

Nauka w niewielkich grupach, ogromne zaangażowanie prowadzących oraz zróżnicowane aktywności edukacyjne – za to wszystko polecam The Palms!

Agnieszka Guryn

Pierwsza szkoła w której nie muszę czekać na rezultaty. Na prawdę bardzo dobrze przeprowadzone lekcje z naciskiem na dialog, a nie wkuwanie pod egzamin. Co do samej szkoły – wielki plus za elastyczność i możliwość dostosowania harmonogramu lekcji do własnych potrzeb. Wygodny sposób organizacji lekcji przez internet.

Adrian Bielenia

Szkoła prowadzona przez profesjonalistów, którzy czują pasję nie tylko do języka ale i do dzieci. I nie jest to zwykłe i suche nauczanie angielskiego, ale również radzenie sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych dzięki cyklicznie organizowanym dla dzieci teatrzykom, wokół których dzieją się fantastyczne animacje. Taką szkołę polecam każdemu przyszłemu poliglocie!

Mariusz Sieńko

My również chcielibyśmy szczerze podziękować za Państwa/ Pań wielką pracę i zaangażowanie, za efektywną edukację językową naszych dzieci, za kontynuowanie nauczania w tych trudnych czasach… Jesteśmy zadowoleni :) Życzymy wytrwałości, powodzenia w działaniach, kolejnych sukcesów i obyśmy wszyscy jak najszybciej wrócili do ‘normalności’ :)

Rodzice Mateusza i Julka

Właściciele z pasją do nauki języków, którą zarażają uczniów. Moja 5,5 letnia Mila bardzo chętnie spędza w szkole Akiki :) dwa popołudnia w tygodniu ucząc się języka angielskiego poprzez gry, zabawy, rysowanie, śpiewanie w kameralnej grupie rówieśników. Polecam!

Małgorzata Pogorzelska

Wysoki poziom, bardzo ciekawie opracowany program i metodyka nauczania, świetni lektorzy i bardzo dobre zarządzanie szkołą. Polecam szkołę.

Elżbieta Osypińska-Rolnik

Najlepsza szkoła językowa w jakiej miałam okazję się uczyć. Lektorzy na bardzo wysokim poziomie, zawsze przygotowani do zajęć. Nigdy nie spotkałam się też, z taką dbałością o klienta i jego potrzeby. Z czystym sumieniem mogę napisać jeśli chcesz się uczyć języków – tylko The Palms.

Justyna Krajewska

Dziękujemy bardzo za płynne dostosowanie Państwa oferty do nowej sytuacji online! Ala jest bardzo zadowolona z formy zajęć online – więc my również :)

Rodzice Alicji B.

Języka angielskiego uczyłam się już w nie jednej szkole, jednak zawsze moja nauka nie trwała tam dłużej niż jeden semestr. Atmosfera zajęć w The Palms sprawia że po prostu chce się tu przychodzić i uczyć. Lekcje są bardzo ciekawe i aktywizujące umysł do samodzielnego myślenia w języku obcym. Ważne dla mnie jest to, że tematy nie są oderwane od rzeczywistości, tylko rozmawiamy również o sprawach i wydarzeniach które dzieją się aktualnie. Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę.

Kinga Władzińska

Zanim rozpoczęłam naukę w The Palms, to nie lubiłam języka niemieckiego i źle mi szedł z tego powodu. Teraz jest jednym z moich ulubionych przedmiotów, a oceny uległy znacznej poprawie. Polecam tę szkołę.

Blanka Łajtar

Prawdopodobnie najlepsza szkoła językowa dla dzieci. Moja córka (5 lat) uczy się w zaskakująco szybkim tempie. Metoda wypracowana w szkole działa

Paweł Szafrański

The Palms, to szkoła jakiej nie było! Radość mojej 5 letniej córki na każde spotkanie z lemurkiem Akiki oraz Panią Kasią dorównuje radości z otrzymania wymarzonego prezentu:-). Jeżeli szukacie szkoły, w której dzieci uczą się przez zabawę i wychodzą uśmiechnięte z każdych zajęć, to kierujcie swoje kroki właśnie do The Palms! Polecam.

Karolina Przykorska

W The Palms poznaję nowy język bez stresu, a niepozorne gry i zabawy prowadzone na zajęciach szybko przynoszą zamierzony efekt – możliwość komunikacji bez zahamowań.

Anna Nijakowska

Innowacyjne metody nauczania dla dzieci i dorosłych dzięki którym zajęcia są relaksująca rozrywką po cały dniu ciężkiej pracy czy nauki.

Sylwia Żebrowska

Dbamy o jakość naszych usług
weryfikujemy i rozwijamy się z roku na rok

1

Prawdziwe opinie klientów

Opinie o szkole językowej The Palms pochodzą od naszych prawdziwych klientów. Są to głównie mieszkańcy Miasteczka Wilanów i Kabat – wszyscy jesteśmy sąsiadami! Dziękujemy za Wasze ciepłe słowa, uznanie i wsparcie!

2

Badanie satysfakcji

Regularnie przeprowadzamy badanie satysfakcji wśród klientów za pomocą ankiety weryfikującej wskaźnik Net Promotor Score. Cieszy nas bardzo fakt, że wysokie oceny jakości utrzymujemy przez lata a postrzeganie marki The Palms jest na poziomie znanych marek światowych.

3

Wysoka jakość kursów

Regularnie przeprowadzamy badanie satysfakcji wśród klientów za pomocą ankiety weryfikującej wskaźnik Net Promotor Score. Cieszy nas bardzo fakt, że wysokie oceny jakości utrzymujemy przez lata a postrzeganie marki .

Szkoła językowa z wizją

Szkoła językowa z wizją

Nasza wizja szkoły językowej to przyjazne miejsce, w którym spotykają się pasjonaci nauczania i przekazują swój entuzjazm i zapał uczniom. Chcemy sprawić, aby nauka języków nie była przykrym obowiązkiem, ale raczej przyjemną formą rozwoju osobistego, hobby czy źródłem energii do działania. Kieruje nami potrzeba kreatywności, innowacyjności i skuteczności. Kochamy też palmy, kokosy i Madagaskar!

Wspieramy edukację dzieci z Madagaskaru

Wspieramy edukację dzieci

Co roku wspieramy różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne, które są według naszego uznania ważne. Niesiemy pomoc w zakresie edukacji językowej fundacjom i stowarzyszeniom, ale również osobom fizycznym znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Z racji korzeni naszej firmy, w największym stopniu wspieramy edukację dzieci z ubogich rodzin, które mieszkają na Madagaskarze. Od kilku lat współpracujemy i wspieramy Fundację Ankizy Gasy Dzieci Madagaskaru.
Lektorzy The Palms udzielają co miesiąc kilkanaście lekcji charytatywnych. Za taką lekcję zapłacisz tyle ile chcesz czy możesz. Dochód z tych lekcji w całości przeznaczamy na opłacenie stypendiów dla podopiecznych Fundacji.

Znasz dobrze język angielski?

Jeśli jesteś lektorem, uczysz języków z pasją i chcesz dołączyć do nas - zapraszamy!
Rekrutacja nowych lektorów trwa cały rok.

The Palms w mediach

Szkoła The Palms w DD TVN

Redakcja DD TVN zainteresowała się naszą ofertą “Mamy kurs dla mamy” i przygotowała relację na jej temat. Nauka angielskiego podczas spaceru mamy z dzieckiem lub na placu zabaw została stworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów w Miasteczku Wilanów i cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza, że zajęcia są realizowane w bardzo elastycznej formule pozwalającej mamom na dostosowanie zajęć do zmieniających się warunków opieki nad dzieckiem. Polecamy obejrzenie filmu!

Relacja waszwilanow.pl

Redakcja portalu waszwilanow.pl odwiedziła nas podczas przeglądu teatrzyków dla dzieci w 2015 r. w Teatrze Guliwer. W czasie przerw pomiędzy przedstawieniami wywiadów udzielali rodzice, występujące dzieci i Dyrektor Szkoły – Katarzyna Zarosińska. Polecamy obejrzenie tej krótkiej relacji wszystkim rodzicom, którzy zastanawiają się nas zapisaniem dziecka do The Palms. Wydarzenie Akiki’s Theatre Show odbywał się już w Centrum Kultury Wilanów, na scenie Kuźni Kulturalnej w Wilanowie oraz na deskach Teatru Lalek Guliwer. Polecamy serdecznie!

Stała obecność w magazynie Teraz Wilanów

Nasze artykuły o skuteczności nauki oraz relacje z podróży lemura Akiki można od kilkunastu lat śledzić na łamach lokalnego magazynu Teraz Wilanów. Jesteśmy obecni regularnie w formie artykułów, a także współpracujemy z magazynem w zakresie organizacji lokalnchm wydarzeń. Powspominajmy razem. Obejrzyj galerię zdjęć poniżej

Współpraca z lokalnym portalem cowwilanowie.pl

Obecność szkoły w lokalnym kalendarzu wydarzeń zapewnia nam portal cowwilanowie.pl. Byliśmy wielokrotnie współautorami poradników o szkołach językowych w okolicy. Polecamy stronę www.cowwilanowie.pl jako rzetelne źródło informacji o firmach i usługach w Wilanowie.

Współpraca z lokalnym portalem haloursynow.pl

Od czasu powstania naszej drugiej placówki na Kabatach, współpracujemy również z lokalnym portalem ursynowskim www.haloursynow.pl Publikujemy artykuły i współorganizujemy konkursy z nagrodami. Jeśli mieszkasz na Ursynowie, polecamy śledzenie ich profilu.