O nas

Szkoła pod palmami

 • Nowoczesna szkoła zorientowana na efekty

  The Palms to nowoczesna szkoła języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli szukasz szkoły, która wspiera innowacyjne rozwiązania i metody, kierując się skutecznością nauki, to trafiłeś idealnie! Uczymy tak, żebyś mówił!

 • Stawiamy na systematyczność

  Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń zawodowych doszliśmy do wniosku, że podstawą w nauce języków obcych jest systematyczność i kontynuacja nauki. Jest to dość trudne zadanie i nie wszystkim się udaje. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim osobom, które pragną uczyć się języków obcych skutecznie i z przyjemnością. W szkole The Palms odniesiesz sukces!

 • Co wyróżnia The Palms

  Nauka języków, która sprawia przyjemność, to filozofia The Palms. Odzwierciedla to nazwa szkoły, wystrój wnętrza siedziby i przede wszystkim autorska metoda Five Stars Method. Poczujesz się jak w eleganckim kurorcie wakacyjnym. Będziesz uczyć się z przyjemnością i twoja nauka będzie efektywna!

 • Bogata oferta językowa. Uczymy nawet malgaskiego!

  U nas skutecznie nauczysz się dowolnego języka – nawet malgaskiego! Wybierasz się na Madagaskar? Koniecznie do nas zajrzyj. Podzielimy się doświadczeniami i pomożemy zorganizować wyjazd.

Opinie o szkole językowej The Palms

Prawdziwe opinie

Opinie o szkole językowej The Palms pochodzą od naszych prawdziwych klientów. I wiemy, że są to mieszkańcy Miasteczka Wilanów i Ursynowa – wszyscy jesteśmy sąsiadami! Dlatego, dziękujemy za Wasze ciepłe słowa, uznanie i wsparcie!

Badanie satysfakcji

Regularnie przeprowadzamy badanie satysfakcji wśród klientów za pomocą wskaźnika Net Promotor Score. W ostatnim badaniu Klienci The Palms ocenili szkołę wyjątkowo wysoko. Pełną relację z opiniami znajdziesz tutaj.

Jakość usług

Stawiamy na jakość nauczania i obsługi klienta już od pierwszego kontaktu. Klienci wskazują w badaniach na: życzliwość personelu, profesjonalizm, kompleksowe informacje, miłą atmosferę i indywidualne podejście do potrzeb klientów.

Satysfakcja Klientów na wysokim poziomie

Polecam szkołę The Palms znajomym
Doceniam "Naukę języków z przyjemnością"
Jestem bardzo zadowolony z lekcji online
Doceniam przygotowanie lektora do lekcji
Podziwiam entuzjazm lektora do nauczania
Jestem zadowolony z obsługi klienta

Nie koloryzujemy w przedstawianiu wyników naszych ankiet z badania Net Promotor Score. Wyniki są do wglądu na życzenie. Raporty z poprzednich lat publikujemy otwarcie na naszej stronie. Ciężko pracujemy na taką opinię, a każdą krytyczną uwagę bierzemy pod lupę i opracowujemy plan rozwoju.

Klienci polecają kursy The Palms

Dziękujemy bardzo za płynne dostosowanie Państwa oferty do nowej sytuacji! Ala jest bardzo zadowolona z formy zajęć online – więc my również :)

Rodzice Alicji B.

My również chcielibyśmy szczerze podziękować za Państwa/ Pań wielką pracę i zaangażowanie, za efektywną edukację językową naszych dzieci, za kontynuowanie nauczania w tych trudnych czasach… Jesteśmy zadowoleni :) Życzymy wytrwałości, powodzenia w działaniach, kolejnych sukcesów i obyśmy wszyscy jak najszybciej wrócili do ‘normalności’ :)

Rodzice Mateusza i Julka

Pierwsza szkoła w której nie muszę czekać na rezultaty. Na prawdę bardzo dobrze przeprowadzone lekcje z naciskiem na dialog, a nie wkuwanie pod egzamin. Co do samej szkoły – wielki plus za elastyczność i możliwość dostosowania harmonogramu lekcji do własnych potrzeb. Wygodny sposób organizacji lekcji przez internet.

Adrian Bielenia

Nauka w niewielkich grupach, ogromne zaangażowanie prowadzących oraz zróżnicowane aktywności edukacyjne – za to wszystko polecam The Palms.

Agnieszka Guryn

Świetne podejście do dzieci, nauka przez zabawę. Do tego elastyczne podejście co do grup i terminów zajęć. Bardzo miła obsługa. Moje dziecko wielokrotnie powtarzało, że chce chodzić do The Palms codziennie :)

Katarzyna Kryda

Szkoła prowadzona przez profesjonalistów, którzy czują pasję nie tylko do języka ale i do dzieci. I nie jest to zwykłe i suche nauczanie angielskiego, ale również radzenie sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych dzięki cyklicznie organizowanym dla dzieci teatrzykom, wokół krórych dzieją się fantastyczne animacje. Taką szkołę polecam każdemu przyszłemu poliglocie!

Mariusz Sieńko

Właściciele z pasją do nauki języków, którą zarażają uczniów. Moja 5,5 letnia Mila bardzo chętnie spędza w szkole Akiki :) dwa popołudnia w tygodniu ucząc się języka angielskiego poprzez gry, zabawy, rysowanie, śpiewanie w kameralnej grupie rówieśników. Polecam!

Małgorzata Pogorzelska

Wysoki poziom, bardzo ciekawie opracowany program i metodyka nauczania, świetni lektorzy i bardzo dobre zarządzanie szkołą. Polecam szkołę.

Elżbieta Osypińska-Rolnik

Najlepsza szkoła językowa w jakiej miałam okazję się uczyć. Lektorzy na bardzo wysokim poziomie, zawsze przygotowani do zajęć. Nigdy nie spotkałam się też, z taką dbałością o klienta i jego potrzeby. Z czystym sumieniem mogę napisać jeśli chcesz się uczyć języków – tylko The Palms.

Justyna Krajewska

Bardzo dobra lokalizacja szkoły oraz dużo ciekawych wydarzeń, w których dzieci aktywnie biorą udział:)

Luija Kozłowska

Zanim rozpoczęłam naukę w The Palms, to nie lubiłam języka niemieckiego i źle mi szedł z tego powodu. Teraz jest jednym z moich ulubionych przedmiotów, a oceny uległy znacznej poprawie. Polecam tę szkołę.

Blanka Łajtar

Języka angielskiego uczyłam się już w nie jednej szkole, jednak zawsze moja nauka nie trwała tam dłużej niż jeden semestr. Atmosfera zajęć w The Palms sprawia że po prostu chce się tu przychodzić i uczyć. Lekcje są bardzo ciekawe i aktywizujące umysł do samodzielnego myślenia w języku obcym. Ważne dla mnie jest to, że tematy nie są oderwane od rzeczywistości, tylko rozmawiamy również o sprawach i wydarzeniach które dzieją się aktualnie. Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę.

Kinga Władzińska

Moje dziecko bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia w tej szkole i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z postępów dziecka, jak i organizacji zajęć. Mojemu synowi przypadły do gustu stosowane techniki teatralizacji, jesteśmy miło zaskoczeni tym jak z zapałem się angażuje w przedstawienie. Nauka języka angielskiego w tej szkole jest dla niego tym samym czym czas spędzony na fajnej zabawie w gronie przyjaciół. Zapewne duży wpływ na atmosferę panującą w szkole mają lektorzy, którzy potrafią dotrzeć do dzieci, nawet tych najmłodszych. Serdecznie polecam.

Magdalena Fudali

The Palms, to szkoła jakiej nie było! Radość mojej 5 letniej córki na każde spotkanie z lemurkiem Akiki oraz Panią Kasią dorównuje radości z otrzymania wymarzonego prezentu:-). Jeżeli szukacie szkoły, w której dzieci uczą się przez zabawę i wychodzą uśmiechnięte z każdych zajęć, to kierujcie swoje kroki właśnie do The Palms! Polecam.

Karolina Przykorska

Nasze córki uwielbiają kreatywne zabawy. Kiedy szukaliśmy dla nich możliwości nauki języka, chcieliśmy żeby miejsce, gdzie będą się uczyły było przyjazne, bezpieczne i oferowało ciekawe zajęcia zarówno pod względem programu jak też kreatywnego spędzania czasu. Szkołę The Palms wybraliśmy właśnie ze względu na ciekawy program autorski, który spełniał nasze wymagania. Dzisiaj, po kilku miesiącach nauki mogę powiedzieć, że nasz wybór okazał się słuszny. Dzieci przygotowały wspaniałe przedstawienie prezentując nabyte umiejętności językowe. W rodzinnej atmosferze szkoły czują się świetnie i z niecierpliwością czekają na każde zajęcia.

Agnieszka Wytrykowska

Kto stoi za szkołą The Palms?

rodzinna szkoła językowa Katarzyna Zarosińska

Katarzyna Zarosińska

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Szkoły

Języki obce są jej największą pasją. Studiowała Germanistykę i Język Niemiecki Jako Język Obcy na Uniwersytecie Bielefeld w Niemczech. Stworzyła autorski program nauki języków dla dzieci, który jest realizowany w szkole The Palms. Kocha dzieci a dzieci kochają ją.

rodzinna szkoła językowa Małgorzata Wróblewska

Małgorzata Wróblewska

Prezes Zarządu

Ukończyła studia Business Administration na Uniwersytecie Bluffton w USA, a po powrocie do kraju przez 15 lat pracowała w branży reklamowej. Zajmuje się marketingiem i promocją szkoły The Palms. Jest mamą 17-letniej Marty i 7-letniej Ewy.

rodzinna szkoła językowa

Lucyna Zarosińska

Wiceprezes Zarządu

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami dużych firm sprawiło, że była dla nas i zawsze będzie najlepszym dyrektorem finansowym pod słońcem. /R.I.P/

rodzinna szkoła językowa

Rodzinna firma

Szkoła The Palms to rodzinna firma. Wspierają nas od początku - Serge Ravoahangilalao oraz Waldemar Wróblewski. Zawsze są blisko, zawsze można na nich liczyć! Dziękujemy!

Media prezentują szkołę The Palms

Szkoła The Palms w DD TVN

Redakcja DD TVN zainteresowała się naszą ofertą “Mamy kurs dla mamy” i przygotowała relację na jej temat. Nauka angielskiego podczas spaceru mamy z dzieckiem lub na placu zabaw została stworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów w Miasteczku Wilanów i cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza, że zajęcia są realizowane w bardzo elastycznej formule pozwalającej mamom na dostosowanie zajęć do zmieniających się warunków opieki nad dzieckiem. Polecamy obejrzenie filmu!

Relacja waszwilanow.pl – Teatr Guliwer

Redakcja portalu waszwilanow.pl odwiedziła nas podczas corocznego przeglądu teatrzyków dla dzieci. W czasie przerw pomiędzy przedstawieniami wywiadów udzielali rodzice, występujące dzieci i Dyrektor Szkoły – Katarzyna Zarosińska. Polecamy obejrzenie tej krótkiej relacji wszystkim rodzicom, którzy zastanawiają się nas zapisaniem dziecka do The Palms. Wydarzenie Akiki’s Theatre Show odbywał się już w Centrum Kultury Wilanów, na scenie Kuźni Kulturalnej w Wilanowie oraz na deskach Teatru Lalek Guliwer. Polecamy serdecznie!