Jak wygląda kurs angielskiego dla dzieci?

angielski dla dzieci

Autorski program Akiki’s Playhouse

Zajęcia dla dzieci mają specjalne względy w szkole The Palms. Kochamy dzieci i zajęcia z nimi sprawiają nam ogromną radość i satysfakcję. Stworzyliśmy specjalny program nauczania, który przynosi wspaniałe efekty.

Kurs angielskiego dla dzieci jest oparty o autorski program Akiki’s Playhouse, który z jednej strony pomaga i motywuje dzieci do nauki języka, a z drugiej – sprawia im dużo radości i przyjemności.

Bohaterem programu dla dzieci jest lemur Akiki. Maskotka pomaga dzieciom w nauce języków, dzieci chętnie przychodzą na zajęcia i oczekują na kolejne spotkanie z lemurem. Większość posiada nawet własną maskotkę w domu a przy okazji wyjazdów – zabiera go ze sobą. Tu obejrzysz zdjęcia z podróży z lemurem.

Akiki z Madagaskaru

 • Lemur z o imieniu Akiki przyjechał w walizce z Madagaskaru do Londynu
 • Dzieci identyfikują się z Akiki, który uczy się j.angielskiego z brytyjskim przyjacielem
 • Historyjka wpleciona jest w zastosowanie metody komunikatywnej i techniki teatralizacji
 • Dzięki temu nawet czterolatki uczą się mówić pełnymi zdaniami!

Interaktywne gry

 • Interaktywne gry językowe tworzone na każdą lekcję przez Dyrektora Szkoły dla lektorów (blog www.igraszki-jezykowe.pl)
 • Wzbogacają program oparty na podręcznikach znanych wydawnictw – Macmillan Education
 • Wszystkie materiały mają na celu rozszerzenie podstawowego materiału oraz zapewnienie wzorowych efektów nauki

Bullet journal

 • Pamiętnik kursu dziecka obrazujący etapy nauki w programie
 • Kreatywne notatki wspomagające powtórki leksykalno-gramatyczne
 • Zapewnia komunikację pomiędzy szkołą i rodzicami – specjalny system informowania rodziców o pracach domowych, postępach dziecka i planowanych wydarzeniach

Jaki kurs angielskiego dla dzieci wybrać?

Angielski dla dzieci 7-9 lat

 • roczny kurs ogólny na podstawie programu Macmillan Education rozszerzonego autorskim programem Akiki’s Playhouse
 • rozwija wszystkie umiejętności językowe (mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie)
 • zapewnia sukcesywny wzrost komfortu posługiwania się językiem angielskim
 • 74 lekcje w pakiecie – 64 spotkań w roku z uwzględnieniem świąt i ferii zimowych + dodatkowe 10 lekcji utrwalających (online)
 • zajęcia 2 razy w tygodniu po 55 minut (poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek)
angielski dla dzieci Wilanów Ursynów
angielski dla małych dzieci Ursynów Wilanów

Angielski dla małych dzieci (5-6 lat)

 • roczny kurs dla najmłodszych dzieci w wieku 5-6 lat z wykorzystaniem różnego rodzaju klocków rozszerzony autorskim programem Akiki’s Playhouse
 • pierwszy kurs językowy, który wprowadza dzieci w świat języka angielskiego
 • zapewnia dobre podstawy i przygotowuje do nauki angielskiego w 1 klasie
 • 64 spotkań w roku z uwzględnieniem świąt i ferii zimowych przy opcji zajęć 2 x w tygodniu (poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek)
 • lub 30 spotkań przy opcji kursu 1 x na tydzień (zajęcia w piątki)
 • spotkanie trwa 55 minut

Umów spotkanie z metodykiem dla dziecka

Nie wiesz jaki kurs wybrać? Najpierw sprawdź poziom angielskiego dziecka podczas spotkania z metodykiem szkoły The Palms. Metodyk pomoże Ci wybrać kurs angielskiego dla Twojego dziecka. Dzięki temu upewnisz się, że jego nauka w trakcie roku nie pójdzie na marne – będzie najbardziej efektywna! Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące!

sprawdź poziom angielskiego dziecka
metodyk szkoły językowej The Palms

Jeśli chcesz otrzymać cennik The Palms w zakresie kursów językowych dla dzieci, to prosimy o przesłanie informacji w formularzu kontaktowym. Twoja oferta będzie dopasowana do wieku dziecka.

Rodzice polecają kursy w The Palms

Nasze córki uwielbiają kreatywne zabawy. Kiedy szukaliśmy dla nich możliwości nauki języka, chcieliśmy żeby miejsce, gdzie będą się uczyły było przyjazne, bezpieczne i oferowało ciekawe zajęcia zarówno pod względem programu jak też kreatywnego spędzania czasu. Szkołę The Palms wybraliśmy właśnie ze względu na ciekawy program autorski, który spełniał nasze wymagania. Dzisiaj, po kilku miesiącach nauki mogę powiedzieć, że nasz wybór okazał się słuszny. Dzieci przygotowały wspaniałe przedstawienie prezentując nabyte umiejętności językowe. W rodzinnej atmosferze szkoły czują się świetnie i z niecierpliwością czekają na każde zajęcia.

Agnieszka Wytrykowskamama Marty i Kingi

The Palms, to szkoła jakiej nie było! Radość mojej 5 letniej córki na każde spotkanie z lemurkiem Akkiki oraz Panią Kasią dorównuje radości z otrzymania wymarzonego prezentu:-). Jeżeli szukacie szkoły, w której dzieci uczą się przez zabawę i wychodzą uśmiechnięte z każdych zajęć, to kierujcie swoje kroki właśnie do The Palms! Polecam.

Karolina Przykorska

Mój dziewięcioletni syn Sebastian od pół roku uczęszcza na zajęcia języka angielskiego do szkoły językowej The Palms. Zajęcia prowadzone są ciekawie z użyciem multimediów, co zachęca dzieci do większej aktywności. Syn sam z siebie zaczął uczyć się słówek! Szczególnie cenię sobie przyjazną atmosferę panującą w szkole oraz bliski kontakt z nauczycielem, dla którego nie jesteśmy anonimowi.  Gorąco polecam!

Agnieszka Gurynmama Sebastiana

Moje dziecko bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia w tej szkole i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z postępów dziecka, jak i organizacji zajęć. Mojemu synowi przypadły do gustu stosowane techniki teatralizacji, jesteśmy miło zaskoczeni tym jak z zapałem się angażuje w przedstawienie. Nauka języka angielskiego w tej szkole jest dla niego tym samym czym czas spędzony na fajnej zabawie w gronie przyjaciół. Zapewne duży wpływ na atmosferę panującą w szkole mają lektorzy, którzy potrafią dotrzeć do dzieci, nawet tych najmłodszych. Serdecznie polecam.

Magdalena Fudalimama Emila
Kurs angielskiego dla dzieci
Kurs angielskiego dla dzieci
Kurs angielskiego dla dzieci