Skuteczna nauka z native speakerem!

Nauka francuskiego
dla dzieci,młodzieży
i dorosłych

Język francuski jest jednym z najważniejszych języków świata (tuż za angielskim, chińskim, hindi i hiszpańskim), a całkowitą liczbę jego użytkowników szacuje się na 274 mln ludzi. Języka francuskiego możesz używać nie tylko we Francji, ale również w Belgii i Szwajcarii, w krajach Maghrebu i dawnych koloniach m.in. na Madagaskarze. W szkole The Palms kursy francuskiego były zawsze szczególnie ważne, ponieważ większość z nich prowadzi - Serge Ravoahagilalao, pochodzący z Madagaskaru. Stąd wzięła się nazwa naszej szkoły. Mamy bardzo bliski rodzinnie kontakt z Madagaskarem i myśląc o nauce języków z przyjemnością, przyszła nam na myśl – nauka pod palmami. Brzmi dobrze, prawda?

Spotkanie z metodykiem
ds. nauki języka francuskiego

Pierwszy krok przy zapisie na kurs języka francuskiego, każdy uczeń spotyka się
z metodykiem The Palms.

Chcemy potwierdzić odpowiedni poziom kursu dla każdej osoby. Umów bezpłatną konsultację z metodykiem ds. nauki języka francuskiego i porozmawiaj o swoich potrzebach. Konsultacja jest jest bezpłatna i niezobowiązująca!

Serge Ravoahangilalao Serge Ravoahangilalao

Serge Ravoahangilalao

Metodyk ds. nauki
języka francuskiego
i niemieckiego
Kursy języka francuskiego z przyjemnością

Kursy języka francuskiego
z przyjemnością!

Kursy języka w The Palms to pełna przyjemności nauka na każdym poziomie zaawansowania. Realizując filozofię „nauki języków z przyjemnością” stosujemy autorskie techniki pracy i skuteczne narzędzia, które sprawdzają się w nauce języków obcych. Nasza autorska metoda „Five Stars” zapewnia urozmaicenie lekcji, dynamikę i ciekawy przebieg zajęć. Gramy w gry językowe, rozwiązujemy quizy, używamy kreatorów interaktywnych. Jeśli dodamy do tego silną motywację ucznia, który wybiera francuski jako drugi język, to sukces jest gwarantowany!

Nauka francuskiego z native speakerem w Miasteczku Wilanów

Nauka francuskiego z native speakerem
w Miasteczku Wilanów

Do nauki francuskiego rekomendujemy zajęcia indywidualne. To trudny język, w którym bardzo dużą wagę odgrywa wymowa. Dlatego polecamy zajęcia z native speakerem, podczas których będziesz ćwiczyć wymowę i uczyć się w swoim tempie. Nauka francuskiego indywidualnie z native speakerem jest w ofercie naszej szkoły językowej w Miasteczku Wilanów. Lekcje indywidualne są dostępne w trybie stacjonarnym oraz online. Umów bezpłatne spotkanie z metodykiem ds. nauki francuskiego o i porozmawiaj o możliwościach, programie kursu i celu Twojej nauki.

Francuski dla dzieci i młodzieży

Nauka w grupie

Ursynów Wilanów
Poznaj cennik
 • Kursy grupowe z j.francuskiego dla dzieci są przeznaczone dla uczniów od 2 klasy szkoły podstawowej (wymagana jest umiejętność pisania i czytania w języku polskim)
 • Tworzymy grupy początkujące dla dzieci w klasach 2-3, 4-5 oraz 6-8
 • Program kursu dopasowujemy do wieku i poziomu zaawansowania ucznia
 • Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw językowych i uzupełniamy je materiałami autorskimi – gry językowe, piosenki, multimedialne quizy i kreatory interaktywne to stały element zajęć
 • Istnieje możliwość wyboru programu kursu wg. indywidualnych ustaleń (np. pomoc w nauce na podstawie szkolnego podręcznika czy dobranego programu kursu do tematów hobby ucznia)
 • Lekcje odbywają się w dopasowanych dla ucznia terminach w ramach dostępnych godzin lektorów j. francuskiego w szkole The Palms
wiek
Wiek ucznia
8 -18 lat
czas
Długość lekcji
55 minut
czestotliwosc
Częstotliwość spotkań
1 lub 2 x
na tydzień

Francuski
dla dorosłych

1:1 z native speakerem

Ursynów Wilanów online
Poznaj cennik
 • Polecamy zajęcia indywidualne z native speakerem – pełne zanurzenie w języku nawet na poziomie początkującym
 • Program kursu dopasowujemy do poziomu zaawansowania ucznia
 • Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw językowych i uzupełniamy je materiałami autorskimi – gry językowe, piosenki, multimedialne quizy i kreatory interaktywne to stały element zajęć
 • Istnieje możliwość wyboru programu wg. indywidualnych ustaleń, w tym również program biznesowy
 • Lekcje odbywają się w dopasowanych dla ucznia terminach w ramach dostępnych godzin lektorów j. francuskiego w szkole The Palms
wiek
Wiek ucznia
18+
czas
Długość lekcji
55 lub 85 minut
czestotliwosc
Częstotliwość spotkań
1 lub 2 x
na tydzień

Trwają zapisy na kursy języka francuskiego
w Wilanowie
i na Ursynowie!

Można dołączyć do grupy lub rozpocząć kurs indywidualny w dowolnym momencie roku szkolnego. Zacznij od niezobowiązującego spotkania z metodykiem, aby dobrać dla siebie odpowiedni poziom językowy i program kursu.

Krok 1

Bezpłatne konsultacje

Przed zapisaniem się na kurs niezbędne jest spotkanie z metodykiem – może być stacjonarnie lub online. Celem spotkania jest określenie Twojego aktualnego stopnia znajomości języka i pomoc w wyborze odpowiedniego kursu.
Spotkanie z metodykiem jest bezpłatne i niezobowiązujące!

Logo

Krok 2

Wybór kursu

Oferujemy szeroki wachlarz kursów językowych w różnych grupach wiekowych. Wybór kursu zależy od celu nauki oraz możliwości organizacyjnych kursanta. W trakcie spotkania z metodykiem możesz przedstawić swoje cele i pomysł na kurs, którego szukasz. My zarekomendujemy Ci odpowiedni program, który spełni Twoje założenia.

Logo

Krok 3

Lekcja próbna

Gwarantujemy pełną satysfakcję z kursów językowych w naszej szkole. Jeśli chcesz się przekonać na własne oczy, skorzystaj z lekcji próbnej. Zapłacisz za kurs tylko wtedy, kiedy będziesz zadowolony i zdecydujesz się na regularną naukę! Możesz skorzystać nawet w 3 lekcjach próbnych w grupie!

Zrób pierwszy krok, porozmawiaj z metodykiem!

Inne kursy językowe w The Palms