Kreatywnie, motywująco, skutecznie!

Nauka angielskiego
dla dzieci, młodzieży
i dorosłych

Angielski to najbardziej popularny i potrzebny język obcy – nikt dzisiaj nie ma wątpliwości, że „angielski trzeba znać”. Nauka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych jest dostępna w The Palms – do wyboru w opcji grupowej lub indywidualnej. Przed rozpoczęciem nauki zapraszamy na konsultacje z metodykiem w celu dobrania właściwego poziomu i programu kursu.

Spotykamy się z każdym uczniem, również tym początkującym. Ustalenie programu kursu uważamy za istotny element sukcesu nauki. Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z Metodykiem lub lekcje pokazowe w grupach. Dowiedz się w wybranej placówce jaki jest dostępny harmonogram!

5-9 lat

Angielski dla dzieci

Nauka angielskiego dla dzieci przez zabawę i gry językowe z programem autorskim „Akiki’s Playhouse”.

Czytaj więcej

10-18 lat

Angielski dla młodzieży

Intensywna nauka angielskiego dla młodzieży z programem autorskim „Surfing Paradise”, specjalnie dostosowanym do wymagań starszych dzieci.

Czytaj więcej

od 18 lat

Angielski dla dorosłych

Dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, kursy angielskiego dla dorosłych w grupie lub indywidualnie – do wyboru.

Czytaj więcej

Kursy angielskiego
dla dzieci w wieku 5-9 lat

Akiki’s Playhouse

Kursy angielskiego dla dzieci dają solidną podstawę do dalszej nauki języka. Najmłodsi uczniowie uczą się pierwszych, najprostszych wypowiedzi pełnymi zdaniami. Forma zabawy, gier językowych, piosenek i quizów video angażuje dzieci i motywuje do nauki. Bohaterem programu dla dzieci jest lemur Akiki. Maskotka pomaga dzieciom w nauce języków, dzieci chętnie przychodzą na zajęcia i oczekują na kolejne spotkanie z lemurem. Ścieżka rozwoju w programie dziecięcym trwa do 3 klasy szkoły podstawowej włącznie.

czytaj więcej

Kursy angielskiego dla
młodzieży w wieku 10-18 lat

Surfing Paradise

Od 4 klasy dzieci rozpoczynają naukę z elementami świadomej gramatyki. Z roku na rok programy naszych kursów są coraz bardziej wymagające, dlatego, aby podtrzymać motywację młodzieży do nauki przez kolejne lata, stworzyliśmy program autorski dopasowany do ich świata. „Surfujemy” po internecie, kulturze, muzyce i filmie. To autorski pomysł, który z jednej strony przynosi mierzalny postęp językowy a z drugiej – angażuje młodzież, sprawiając im dużo radości i satysfakcji. To z kolei przekłada się na przełamywanie bariery mówienia i sprawną komunikację.

czytaj więcej

Kursy angielskiego
dla dorosłych

Pleasure Island

W grupach dla dorosłych realizujemy programy ogólne lub egzaminacyjne. Niezależnie od rodzaju kursu oraz jego poziomu, nasza metoda nauczania osób dorosłych zawiera praktyczne zastosowanie w mówieniu a formą przypomina spotkanie towarzyskie. Gramy w gry językowe, rozwiązujemy quizy, używamy kreatorów interaktywnych. Każde ćwiczenie jest metodycznie uzasadnione, inspiruje do mówienia a atmosfera nauki pomaga pokonać bariery w mówieniu. Przekonaj się i spróbuj. Zobaczysz różnicę już na pierwszej lekcji!

czytaj więcej

Jaki jest najlepszy kurs języka angielskiego
dla Ciebie?

Umów bezpłatną konsultację z metodykiem i porozmawiaj o swoich potrzebach.

Sprawdzimy Twój poziom i zarekomendujemy najlepszy kurs języka angielskiego dla Ciebie.
Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące! Poznajmy się!

Katarzyna Zarosińska

Dyrektor ds. skutecznej nauki
Współwłaścicielka szkoły

Maciej Rogala

Metodyk ds. nauki języka angielskiego

Anna Mysłowska

Metodyk ds. nauki języka hiszpańskiego i angielskiego

Serge Ravoahangilalao

Metodyk ds. nauki języka francuskiego i niemieckiego

Skuteczność lekcji angielskiego w The Palms
potwierdzają najlepiej nasi klienci

Dziękujemy wszystkim serdecznie za opinie!

Opinie naszych klientów pochodzą z ankiet satysfakcji, które przeprowadzamy co roku wśród naszych uczniów. Bardzo nas cieszy, że docenione są postępy i stały poziom jakości naszych kursów.

Moje dziecko bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia w tej szkole i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z postępów dziecka, jak i organizacji zajęć. Nauka języka angielskiego w tej szkole jest dla niego tym samym czym czas spędzony na fajnej zabawie w gronie przyjaciół. Zapewne duży wpływ na atmosferę panującą w szkole mają lektorzy, którzy potrafią dotrzeć do dzieci, nawet tych najmłodszych.

Magdalena Fudali

Nauka w niewielkich grupach, ogromne zaangażowanie prowadzących oraz zróżnicowane aktywności edukacyjne – za to wszystko polecam The Palms.

Agnieszka Guryn

Właściciele z pasją do nauki języków, którą zarażają uczniów. Moja 5,5 letnia Mila bardzo chętnie spędza w szkole Akiki :) dwa popołudnia w tygodniu ucząc się języka angielskiego poprzez gry, zabawy, rysowanie, śpiewanie w kameralnej grupie rówieśników. Polecam

Małgorzata Pogorzelska

Świetne podejście do dzieci, nauka przez zabawę. Do tego elastyczne podejście co do grup i terminów zajęć. Bardzo miła obsługa. Moje dziecko wielokrotnie powtarzało, że chce chodzić do The Palms codziennie :)

Kasia Kryda

Trwają zapisy na kursy języka angielskiego
w Wilanowie
i na Ursynowie!

Można dołączyć do grupy lub rozpocząć kurs indywidualny w dowolnym momencie roku szkolnego. Zacznij od niezobowiązującego spotkania z metodykiem, aby dobrać dla siebie odpowiedni poziom językowy i program kursu.

Krok 1

Bezpłatne konsultacje

Przed zapisaniem się na kurs niezbędne jest spotkanie z metodykiem – może być stacjonarnie lub online. Celem spotkania jest określenie Twojego aktualnego stopnia znajomości języka i pomoc w wyborze odpowiedniego kursu.
Spotkanie z metodykiem jest bezpłatne i niezobowiązujące!

Logo

Krok 2

Wybór kursu

Oferujemy szeroki wachlarz kursów językowych w różnych grupach wiekowych. Wybór kursu zależy od celu nauki oraz możliwości organizacyjnych kursanta. W trakcie spotkania z metodykiem możesz przedstawić swoje cele i pomysł na kurs, którego szukasz. My zarekomendujemy Ci odpowiedni program, który spełni Twoje założenia.

Logo

Krok 3

Lekcja próbna

Gwarantujemy pełną satysfakcję z kursów językowych w naszej szkole. Jeśli chcesz się przekonać na własne oczy, skorzystaj z lekcji próbnej. Zapłacisz za kurs tylko wtedy, kiedy będziesz zadowolony i zdecydujesz się na regularną naukę! Możesz skorzystać nawet w 3 lekcjach próbnych w grupie!

Zrób pierwszy krok, porozmawiaj z metodykiem!