Wiek, rozwój, zdolności

Nazwy poziomów znajomości angielskiego dla dzieci są pochodną autorskiego programu Akiki’s Playhouse nauczania w naszej szkole.

Odzwierciedlają one etapy rozwoju umiejętności w poszczególnych grupach wiekowych i pozwalają dzieciom odnaleźć siebie w historii lemura Akiki z Madagaskaru.

Głównym kryterium doboru poziomu dla dziecka jest wiek, ale liczą się również:

  • umiejętności językowe
  • rozwój manualny dziecka
  • gotowość szkolna (szczególnie w młodszych grupach)

Umów spotkanie z metodykiem dla dziecka

Nie wiesz jaki kurs wybrać? Najpierw sprawdź poziom angielskiego dziecka podczas spotkania z metodykiem szkoły The Palms. Metodyk pomoże Ci wybrać kurs angielskiego dla Twojego dziecka. Dzięki temu upewnisz się, że jego nauka w trakcie roku nie pójdzie na marne – będzie najbardziej efektywna! Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące!

sprawdź poziom angielskiego dziecka
metodyk szkoły językowej The Palms
Martyna Roś Senior Metodyk The Palms

Rodzice polecają kursy w The Palms

Nasze córki uwielbiają kreatywne zabawy. Kiedy szukaliśmy dla nich możliwości nauki języka, chcieliśmy żeby miejsce, gdzie będą się uczyły było przyjazne, bezpieczne i oferowało ciekawe zajęcia zarówno pod względem programu jak też kreatywnego spędzania czasu. Szkołę The Palms wybraliśmy właśnie ze względu na ciekawy program autorski, który spełniał nasze wymagania. Dzisiaj, po kilku miesiącach nauki mogę powiedzieć, że nasz wybór okazał się słuszny. Dzieci przygotowały wspaniałe przedstawienie prezentując nabyte umiejętności językowe. W rodzinnej atmosferze szkoły czują się świetnie i z niecierpliwością czekają na każde zajęcia.

Agnieszka Wytrykowskamama Marty i Kingi

The Palms, to szkoła jakiej nie było! Radość mojej 5 letniej córki na każde spotkanie z lemurkiem Akkiki oraz Panią Kasią dorównuje radości z otrzymania wymarzonego prezentu:-). Jeżeli szukacie szkoły, w której dzieci uczą się przez zabawę i wychodzą uśmiechnięte z każdych zajęć, to kierujcie swoje kroki właśnie do The Palms! Polecam.

Karolina Przykorska

Mój dziewięcioletni syn Sebastian od pół roku uczęszcza na zajęcia języka angielskiego do szkoły językowej The Palms. Zajęcia prowadzone są ciekawie z użyciem multimediów, co zachęca dzieci do większej aktywności. Syn sam z siebie zaczął uczyć się słówek! Szczególnie cenię sobie przyjazną atmosferę panującą w szkole oraz bliski kontakt z nauczycielem, dla którego nie jesteśmy anonimowi.  Gorąco polecam!

Agnieszka Gurynmama Sebastiana

Moje dziecko bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia w tej szkole i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z postępów dziecka, jak i organizacji zajęć. Mojemu synowi przypadły do gustu stosowane techniki teatralizacji, jesteśmy miło zaskoczeni tym jak z zapałem się angażuje w przedstawienie. Nauka języka angielskiego w tej szkole jest dla niego tym samym czym czas spędzony na fajnej zabawie w gronie przyjaciół. Zapewne duży wpływ na atmosferę panującą w szkole mają lektorzy, którzy potrafią dotrzeć do dzieci, nawet tych najmłodszych. Serdecznie polecam.

Magdalena Fudalimama Emila
opinie klientów o szkole The Palms
opinie klientów o szkole The Palms
opinie klientów o szkole The Palms