Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci to szansa na nadrobienie zaległości w nauce. Jeśli przez ostatnie trzy miesiące Twoje dziecko nie miało lekcji angielskiego z prawdziwego zdarzenia, to jeszcze nic straconego! Przez dwa miesiące wakacji może nadrobić zaległości i przygotować się do nowego szkolnego. Gdziekolwiek będziecie, angielski online w formie gier językowych to dobry pomysł!

Zalety nauki angielskiego w wakacje

Wbrew pozorom nauka języka angielskiego w wakacje to może być sama przyjemność. Wszystko zależy od tego jakie stosujemy metody. Szkoła językowa The Palms prowadzi zajęcia językowe zgodnie z filozofią „nauka języków z przyjemnością”. Każda lekcja angielskiego online jest przeprowadzona na żywo z lektorem i spełnia kryteria metody „Five Stars”. Zajęcia są bardzo dynamiczne i urozmaicone. Dzieci, które brały udział w kursach językowych online The Palms, są bardzo zadowolone z naszej formuły, a rodzice chwalą się postępami swoich pociech.

„Dziecko chodzi na zajęcia z wielką radością, bez przymusu, bo świetnie się tam bawi, a ja widząc, a raczej słysząc efekty wiem, że dużo się uczy. W nauce czegokolwiek ogromne znaczenie ma nastawienie. Dzięki atmosferze panującej w The Palms oraz metodom nauczycieli postępy uczniów są bardzo szybkie!”

„The Palms to miejsce, do którego Max chodzi z przyjemnością. Nie trzeba go poganiać, nie trzeba przypominać. Lekcje angielskiego to dla niego dobrze spędzony czas. Czas, który jest jednocześnie zabawą i nauką. To chyba dobra rekomendacja również dla innych rodziców.”

Czas na nadrobienie zaległości w nauce języka

Jeśli pojawiają się zaległości w nauce języka obcego, trzeba reagować szybko. Nawarstwianie zaległości w dłuższym okresie może powodować niechęć i brak motywacji do dalszej nauki. Jest to szczególnie ważne u dzieci, ponieważ nauka angielskiego w okresie szkolnym przypomina odwróconą piramidę. Każdy poziom językowy bazuje na tym, co wcześniej zostało wprowadzone i utrwalone. Wprowadzone podstawy zostają na wiele lat. Szkoła The Palms już dzieci czteroletnie uczy mówić pełnymi zdaniami, aby w kolejnych latach wykorzystywać te umiejętności. Zdania stają się coraz dłuższe, bardziej złożone, ale dobry nawyk pozostaje.

Wakacje nie kojarzą się z nauką, ale jeśli jest taka potrzeba, to warto wybrać szkołę językową, która uczy mówić skutecznie i robi to w sposób odpowiedni do wieku i etapu rozwoju dziecka. Nauka angielskiego w oparciu o gry językowe to polecana przez nas metoda!

Program nauki dostosowany do indywidualnych potrzeb dziecka

Oferta kursów wakacyjnych dla dzieci daje możliwość dopasowania programu do indywidualnych potrzeb dziecka. Wakacyjne gry językowe dla dzieci przez godzinę dziennie – to jest kurs gwarantujący solidną powtórkę materiału i przełamanie bariery w mówieniu u dziecka. Kurs trwa tydzień i można liczbę tygodni wybrać dowolnie aby dopasować do możliwości organizacyjnych w wakacje.  Dla dziecka to dodatkowe urozmaicenie spędzania wolnego czasu w wakacje.

Wakacyjny kurs angielskiego dla dzieci dwa razy na tydzień. Ten kurs warto rozważyć kiedy dziecko może uczestniczyć w nim minimum przez cały miesiąc. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy. Regularne zajęcia dwa razy na tydzień dają możliwość rozwoju językowego w systematyczny sposób.

Polecamy również indywidualny kurs angielskiego dla dziecka w wakacje. Program tego kursu może być dopasowany do ucznia w 100%. Można ustalić dokładny zakres leksykalno-gramatyczny, który ma być przygotowany przez nauczyciela. Oczywiście metoda nauczania Five Stars pozostaje bez zmian. Dziecko będzie powtarzać i utrwalać materiał z przyjemnością. Chcemy wzmocnić jego motywację poprzez poprawę komfortu mówienia.

Elastyczna formuła wakacyjnego kursu językowego

Wakacje to czas swobody i odpoczynku – taka sama jest nasza oferta wakacyjnych kursów językowych. Możesz elastycznie z niej skorzystać. Możesz wybrać kurs indywidualny i samodzielnie ustalić częstotliwość spotkań. Promocyjna cena kursu obowiązuje przez całe wakacje. Od Ciebie zależy czy skorzystasz z niej w czasie jednego miesiąca czy dwóch. Możesz również zmienić intensywność w trakcie trwania kursu. Jesteśmy do dyspozycji!

W przypadku kursów dla dzieci mamy również tygodniowe pakiety z grami językowymi. Możesz wykorzystać dowolną liczbę tygodni. Taka elastyczność pozwala na pełne dopasowanie do swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami i powiedz jakie masz potrzeby, a my zaproponujemy najlepszą opcję dla Ciebie.

Jak zapisać dziecko na wakacyjny kurs językowy w The Palms?

Pierwszy krok przy zapisie dziecka na wakacyjny kurs języka angielskiego to kontakt ze szkołą i umówienie krótkiego spotkania z metodykiem online. Metodyk naszej warszawskiej szkoły językowej to doświadczony pedagog, która spotyka się z każdym uczniem przed rozpoczęciem nauki. Na podstawie określonych potrzeb, podpowie najkorzystniejsze programy kursów i oferty.  Potem już tylko pozostaje podpisanie umowy w sekretariacie. Robimy to zdalnie i nie musisz specjalnie przyjeżdżać do siedziby szkoły językowej na Ursynowie lub w Wilanowie. Klienci doceniają nasze starania o najwyższy poziom obsługi.

Zapraszamy!