Jakość kursów językowych na stale wysokim poziomie

Jakość kursów językowych The Palms jest na stale wysokim poziomie. Potwierdzają to opinie Klientów szkoły przekazane w badaniu ankietowym Net Promotor Score. Badanie zrealizowano w roku szkolnym 2019/2020 i była to druga edycja, w której wyniki wskazują na wyjątkowo wysoki poziom satysfakcji uczniów i rodziców korzystających z kursów językowych The Palms. Net Promotor Score jest na poziomie marek światowej sławy.

Jakość kursów językowych jest dla nas priorytetem

„Jakość kursów językowych jest dla nas priorytetem” – potwierdza przy wielu okazjach Dyrektor Szkoły The Palms – Katarzyna Zarosińska. „Jest to część naszej wizji firmy i nigdy się to nie zmieni. Prowadząc szkołę od ponad 8 lat, jesteśmy przekonani, że to skuteczne podejście. Zadowolenie naszych uczniów, ich wyniki w testach i egzaminach – to dla nas największa nagroda, a badanie jakości kursów przeprowadzone w szkole wśród naszych uczniów i rodziców to wisienka na torcie”.

Szkoła The Palms stawia na jakość nauczania i obsługi klienta już od pierwszego kroku, kiedy Klient zgłasza się do szkoły. Czy to dotyczy korespondencji z klientami, spotkania z metodykiem, czy innych elementów procesu zapisania się na kurs w szkole można liczyć na profesjonalne podejście i szybką reakcję. Klienci wskazują w badaniach na życzliwość personelu, kompleksowe informacje, dostępność, miłą atmosferę i indywidualne podejście do potrzeb klientów.

Postępy z roku na rok coraz lepsze. Syn chętnie uczęszcza na zajęcia. Metody nauczania nowoczesne i skuteczne. Bardzo miła obsługa. Polecamy Wszystkim szkołę The Palms.

Bardzo dobrzy lektorzy, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, dziecko chętnie chodzi na dodatkowy język, miła atmosfera i profesjonalna obsługa, blisko domu.

Profesjonalni, dobrze przygotowani lektorzy; różnorodne narzędzia i metody nauki języka (multimedia, gry itp.); niewielkie grupy; dziennik elektroniczny; dobra, klarowna organizacja kalendarza rocznego.

Jeśli chodzi o jakość kursów językowych, to klienci wymieniają kilka bardzo ważnych aspektów:

  • skuteczna, ciekawa i przyjazna metoda nauczania,
  • bardzo dobra kadra nauczycieli,
  • wspaniała atmosfera sprzyjająca nauce,
  • kameralne grupy i indywidualne podejście do klienta.

Skuteczna metoda nauczania

Szkoła językowa The Palms realizuje zajęcia w oparciu o autorską metodę Five Stars Method. Metoda jest kombinacją kilku technik nauczania, takich jak: gry językowe, skrzynka słówek, using multimedia, using realia, teatralizacja. Dzięki zastosowaniu tej metody zajęcia są bardzo urozmaicone, dynamiczne i wykorzystują maksymalnie czas lekcji na naukę. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu kolorowego drylowania opisanego przez Katarzynę Zarosińską, Dyrektora Szkoły na blogu poświęconym nauczaniu www.igraszki-jezykowe.pl

Bardzo dobra kadra nauczycieli

Nauczyciele prowadzący kursy językowe w The Palms to bardzo dobrze przeszkolona kadra z dużym doświadczeniem, otwartością i kreatywnością, bez których praca w szkole The Palms nie byłaby możliwa. Rekrutacja lektorów to kilkuetapowy proces (tutaj więcej szczegółów) a dodatkowe szkolenia prowadzone przez Dyrektora Szkoły i Metodyków są stałą częścią życia szkoły. Bardzo nas cieszy fakt, że w wielu opiniach klientów pojawia się temat profesjonalnej, dobrej kadry nauczycielskiej.

Nauczyciel poświęca 100% swojego czasu na lekcje, nie pomija zadań, ciągle powtarza słówka i co najważniejsze ciągle mówimy po angielsku – dzięki temu nie zapominam języka i jestem odważniejsza w rozmowie po angielsku z innymi.

Uwielbiam nauczycielkę hiszpańskiego :) Jest cudowna, twórcza, naturalna. Nigdy nie sądziłam, że można rozpocząć od zera naukę z Native speakerem i tak się doskonale odnajdować!

Lektorzy cudowni, uśmiechnięci, dobrze przygotowani do każdej lekcji. Dzieci uczą się z przyjemnością.

Wspaniała atmosfera sprzyjająca nauce

„Jeśli jakość kursów językowych związana jest również ze wspaniałą atmosferą panującą w szkole, to nasze serce rozgrzane są do czerwoności” – potwierdziła Katarzyna Zarosińska po zapoznaniu się ze wstępnymi wynikami badania ankietowego. „To dla nas bardzo ważny aspekt, który jest wypadkową przyjaznej metody, pozytywnego motywowania do nauki oraz zaangażowania i dobrego podejścia nauczycieli”. Rzeczywiście w cytatach spisanych z ankiet, ta kombinacja argumentów pojawia się dość często.

Lekcje w szkole The Palms bardziej przypominają spotkania towarzyskie w miłej atmosferze, niż nudną naukę języka obcego. Dla mojego dziecka to bardzo ważne:-) jesteśmy z Wami 5. rok!

Zajęcia prowadzone są na odpowiednim poziomie i nauczyciel jest w stanie opanować grupę uczniów. Małe grupy i dzieci skupiają się na zajęciach. Do tego panuje przyjazna atmosfera.

Szkoła przyjazna uczniom, wspaniała atmosfera i profesjonalizm w każdym calu.

Wyjątkowo wysoki poziom satysfakcji uczniów

Podsumowując, badanie przeprowadzone wśród klientów szkoły The Palms potwierdziło wyjątkowy poziom satysfakcji uczniów i rodziców z nauki. Głównym elementem ankiety było określenie wartości wskaźnika NPS – Net Promoter Score. Klienci odpowiedzieli na pytanie „Jak bardzo prawdopodobne jest, że polecisz szkołę językową The Palms znajomym?” oznaczając wynik w skali 1-10.

Klienci The Palms ocenili szkołę wyjątkowo wysoko, wyżej niż w poprzednim badaniu. Średnia ocena wśród ankietowanych to 9,73 (w skali od 1 do 10) natomiast wskaźnik NSP wynosi dokładnie 70, co według klasyfikacji jest wynikiem wręcz na skalę światowych marek!

Jesteśmy bardzo dumni z opinii i dziękujemy wszystkim naszym ambasadorom!

To jest kolejny kurs na który uczęszczam, ale pierwszy raz w The Palms i jak do tej pory uważam, że to najlepsza szkoła językowa! Super podejście do kursantów, nacisk na słabe strony i szlifowanie ich. Super. Bardzo polecam!

Szkoła The Palms to najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. Jest tu swobodna atmosfera, nie ma wielu prac domowych,przez co nauka jest przyjemnością. Są kameralne grupy i mili prowadzący. No i śpiew ptaków witający uczniów :) Polecam serdecznie każdemu:)

Szkoła The Palms oferuje dzieciom i ich rodzicom ciekawą alternatywę dla spędzania wolnego czasu, uczy relacji z innymi, wzmacnia chęć do rozwoju! Dziękuję!

Samopoczucie jak w wakacje pod palmami! W końcu The Palms!

Przyjazne miejsce, nauka języków poprzez twórczą zabawę, oddech od rutyny!

Warto uczęszczać do The Palms ponieważ nauczają tam najlepiej na świecie!

Chodzę do The Palms już kolejny rok co świadczy o ich niezawodności, jak również profesjonalnym, ale przede wszystkim przyjaznym podejściu do ucznia. Szkoła jest warta polecenia zarówno dla dziecka, które dopiero zaczyna swoją przygodę z językami, jak i dla starszych, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności.

W The Palms poznaję nowy język bez stresu, a niepozorne gry i zabawy prowadzone na zajęciach szybko przynoszą zamierzony efekt – możliwość komunikacji bez zahamowań.

Prawdopodobnie najlepsza szkoła językowa dla dzieci. Moja córka (5 lat) uczy się w zaskakująco szybkim tempie. Metoda wypracowana w szkole działa.

Innowacyjne metody nauczania dla dzieci i dorosłych dzięki którym zajęcia są relaksująca rozrywką po cały dniu ciężkiej pracy czy nauki.

Pełny profesjonalizm, zajęcia prowadzone są z pasją, na lekcjach wykorzystywane są nowoczesne metody nauczania, bardzo dobre podejście do ucznia, miła obsługa.

Z całego serca polecamy szkołę do nauki języków. Szybkie postępy w nauce, wspaniali lektorzy, którzy bardzo sumiennie wykonują swoją pracę. Nowoczesne oraz bardzo skuteczne metody nauczania.
Z przyjemnością będziemy kontynuować naukę.

The Palms to miejsce, do którego Max chodzi z przyjemnością. Nie trzeba go poganiać, nie trzeba przypominać. Lekcje angielskiego to dla niego dobrze spędzony czas. Czas, który jest jednocześnie zabawą i nauką. To chyba dobra rekomendacja również dla innych rodziców!

Mała, kameralna szkoła. Świetni lektorzy, którym zależy na dzieciach. Uczymy się poprzez zabawę, gry, teatrzyk. Fajna, miła atmosfera. W takiej atmosferze dzieci zaczynają „mówić”, pozbywają się lęku przed językiem i chętnie się go uczą. Nie marudzą, że muszą iść na dodatkowe lekcje, tylko chętnie łapią torby i biegną na zajęcia. A to dużo znaczy!

Moja córka jest zachwycona angielskim w The Palms. Bardzo szybko się uczy i to na lekcjach, biegnie na zajęcia, żeby się nie spóźnić, a jak wraca do domu, ciągle powtarza to co było na lekcji! Efekty są powalające!

Mój syn przez wiele lat uczył się j. angielskiego w innych szkołach i nigdy tak chętnie nie chodził na zajęcia tak jak teraz.

Ciekawe zajęcia, kreatywny lektor i przyjazna atmosfera, to sprawia, że moja córka z przyjemnością chodzi na zajęcia.

Uczę się w The Palms już kilka lat i nie wyobrażam sobie nauki w innej szkole!

Uwielbiam mojego lektora – profesjonalny, przemiły, zawsze dobrze przygotowany! Uwielbiam niemiecki i uwielbiam The Palms! Chodzę na lekcje już kilka lat i planuję wyjazd do Berlina na stałe. Dzięki The Palms jestem na to gotowa!

Szkołę językową wybraliśmy – przyznaję – w pierwszej kolejności ze względu na niewielkie oddalenie od domu. Po kilku latach wiem, że mogłabym syna wozić na drugi koniec Warszawy, byle tylko dalej chodził na zajęcia ;-). Najlepszą rekomendacją jest chyba to, że mimo kolejnych lat, syn nadal z radością uczestniczy w zajęciach, nie traktując ich jako nudnego obowiązku. Jesteście super!