W sobotę odbywa się kolejna edycja Dni Otwartych. Jesteśmy gotowi na witanie gości już od godziny 12.00.

Można zatem przy okazji spaceru, czy nawet wyjścia do sklepu, zajrzeć do naszej szkoły i dowiedzieć się o szczegółach zapisów na nowy rok szkolny. W tej chwili tworzymy grupy i listy chętnych. Jest już gotowy grafik kursów, a więc można uzyskać bardzo konkretne informacje i zarezerwować miejsce dla siebie lub dla dziecka.

Dyżur Metodyka – angielski, niemiecki, francuski

Podczas Dni otwartych metodyk The Palms pełni dyżur i jest dostępny na bezpłatne konsultacje

Podczas Dni otwartych metodyk The Palms pełni dyżur i jest dostępny na bezpłatne konsultacje

Przy okazji Dni Otwartych zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z naszym Metodykiem.

Krótkie spotkanie pozwoli na określenie twojego poziomu i już nie będzie wątpliwości do jakiej grupy możesz się dopisać.

Metodyk jest dostępny w godzinach Dni Otwartych i nie trzeba umawiać się na konkretną godzinę. Rozmowa trwa około 15 minut, więc jeśli okaże się, że trzeba chwilę zaczekać, to możesz w tym czasie obejrzeć szkołę i zapoznać się z regulaminem kursów.

Prezentacja autorskiego programu dla dzieci „Akiki’s Playhouse” – godz. 15.00

Również podczas Dni Otwartych zapraszamy rodziców dzieci w wieku 3-9 lat na prezentację autorskiego programu nauczania języków obcych „Akiki’s Playhouse”. Spotkanie poprowadzi autorka programu i Dyrektor szkoły The Palms – Katarzyna Zarosińska. Będzie można dowiedzieć się kim jest Akiki, jak eliminujemy zapominanie, czym jest portfolio językowe i dlaczego w sali dla dzieci nie ma wystawionych zabawek i gier oraz wiele innych szczegółów. Serdecznie zapraszamy na godzinę 15.oo.

Prezentacja autorskiego programu dla młodzieży „Surfing Paradise” – godz. 16.00

Kolejnym punktem programu Dni Otwartych w sobotę 31 sierpnia będzie prezentacja programu autorskiego dla młodzieży. Program „Surfing Paradise” to nowość w ofercie naszej szkoły. Będzie okazja aby zadać pytania i dowiedzieć się o roli motywacji w nauczaniu języka wśród młodzieży.

” Program przynosi mierzalny postęp językowy, a z drugiej – angażuje młodzież, sprawiając im dużo radości i satysfakcji. To z kolei przekłada się na przełamywanie bariery mówienia i sprawną komunikację. Język obcy przestaje być obcy, a staje się przyjacielem.” – szczegóły programu przedstawia Marta Borowska, Metodyk szkoły The Palms.

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 10-18 lat na spotkanie z Martą Borowską o godzinie 16.00.

To nie koniec! Dla wszystkich gości przygotowaliśmy słodki poczęstunek oraz specjalną niespodziankę. Być może ktoś zostanie szczęśliwym posiadaczem kuponu wygrywającego kurs językowy… Zapraszamy serdecznie!