Wakacje to czas odpoczynku, relaksu, ale czy trzeba rezygnować z rozwoju, leżeć plackiem i nic nie robić, żeby odpocząć? Jeśli nawet spontanicznie wydaje nam się, że zmęczony organizm potrzebuje właśnie takiej formy wypoczynku, to po dłuższej chwili zastanowienia już wiemy, że jednak szukamy w wakacjach okazji do poznania nowych rzeczy i nauki nowych umiejętności. Aktywna forma odpoczynku daje nam dużo więcej przyjemności, wspomnień i energii. Polecamy sprawdzone sposoby na wakacje, które zapewnią zasłużony odpoczynek i przyjemność z rozwoju jednocześnie!

Naszym zdaniem w wakacjach ważne jest skupienie się na przyjemności spędzania czasu. Czy to będzie forma kursu wakacyjnego, czy wyjazdu, obozu czy kolonii dla dziecka – trzeba znaleźć miejsce, gdzie mamy największe prawdopodobieństwo, że te wakacje będą cudowne. Nic tak nie niszczy wakacyjnych wspomnień jak nuda, niespełnione oczekiwania czy dramat organizacyjny. My polecamy w wakacje to, co sami sprawdziliśmy. Jesteśmy na co dzień ekspertami od „przyjemnej nauki języków” i mamy duże doświadczenie w realizowaniu tej filozofii. Możemy również polecić inne miejsca, które naszym zdaniem spełniają podobne kryteria przyjemności w innych dziedzinach. Polecamy to, co dobre i sprawdzone – jakość i doświadczenie z jednej strony, a z drugiej –  pasja i zaangażowanie. Taka kombinacja cech organizatora to wakacyjny sukces!

Zanurzenie w angielskim 24h – wyjazdy językowe do krajów anglojęzycznych

oboz jezykowy MaltaJeśli szukasz wyjazdu językowego dla siebie lub dla dziecka za granicą, to polecamy naszych partnerów z Malty i Londynu. Osobiście wybraliśmy te konkretne szkoły kilka lat temu i współpracujemy z nim nie pierwszy raz. Byliśmy w tych miejscach wiele razy, znamy ich programy językowe, nauczycieli, jak również ich sposoby organizacji kursów. Polecamy ofertę The Burlington School of English, jeśli chcesz jechać do Londynu lub Maltalingua – jeśli wolisz naukę w pobliżu morza i plaży. Chętnie pomożemy w organizacji wyjazdu, a nawet w uzyskaniu promocyjnej ceny! Zgłoś się do nas jak najszybciej, bo bilety lotnicze drożeją z dnia na dzień. Im szybciej się zdecydujesz, tym będzie taniej!

Rozwój językowy podczas wakacji w The Palms

Zajęcia z angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskie, a nawet japońskiego! Teraz w promocyjnych cenach zorganizujemy dla Ciebie i dla Twojego dziecka indywidualny kurs językowy dopasowany do Twoich potrzeb. Pakiety wakacyjne The Palms to nie tylko promocyjna cena. To również pełna elastyczność w realizacji kursu! Jeśli masz ochotę wykorzystać wakacje i nadrobić zaległości lub rozpocząć naukę zupełnie nowego języka, zapraszamy do nas!

Kursy językowe The Palms możesz realizować stacjonarnie lub online z dowolnego miejsca. Możesz wybrać opcję intensywną lub rozłożyć naukę na całe wakacje. Możesz uczyć się rano lub wieczorem i dopasować kurs do innych aktywności wakacyjnych. Jest wielkie pole do wyboru! Kurs językowy w wakacje zorganizujemy tak, jak chcesz!

Zapytaj o wakacyjną ofertę w The Palms! Zgłoś się do swojej placówki! Jesteśmy otwarci całe lato!

Rozwój nowych umiejętności – kulinarne potrawy z różnych stron świata

wakacje kolonie kulinarneJeśli szukasz sprawdzonych i ciekawych kolonii dla młodszych dzieci w Polsce, to polecamy zaprzyjaźnioną firmę „Głodni przygód”. Kolonie kulinarne w Pucku to nie tylko aktywny wypoczynek nad brzegiem morza, ale również nauka gotowania potraw z różnych stron świata. To nauka samodzielności, współpracy i poznanie nowych smaków dla małych podróżników. Twoje dziecko zdobędzie nowe umiejętności, a Ty możesz mieć pewność, że pasja i doświadczenie kadry organizującej wyjazd zapewni dziecku bezpieczeństwo i wspaniałe wspomnienia! „Głodni przygód” to firma, która organizuje kulinarny wypoczynek od 12 lat. Pełną ofertę kolonii oraz innych wyjazdów kulinarno-żeglarskich czy kulinarno-rowerowych znajdziesz na ich stronie www.glodniprzygod.pl

Wakacje blisko domu – półkolonie z atrakcyjnym planem aktywności

Jeśli potrzebujesz zapewnić dziecku opiekę pomiędzy wyjazdami i szukasz półkolonii w Warszawie lub okolicy, to polecamy dwa znajome miejsca: WawaWake – obiekt rekreacyjny k/Konstancina lub półkolonie w stajni Chojnów. Organizatorzy przygotowali dla uczniów The Palms specjalny rabat – 10%, więc nie zapomnijcie przypomnieć o tej ofercie przy zapisie! Tutaj znajdziecie oferty: Wawawake oraz Chojnów.

Życzymy Wam wspaniałych wakacji – odpoczynku i nowych umiejętności, przygód i relaksu. Mamy nadzieję, że nasze polecajki Was zainspirują i pomogą zorganizować przyjemne wakacje!

And so the adventure begins!

fot. zdjęcie do posta dzięki uprzejmości firmy „Głodni Przygód” – dziękujemy!