W sercu Anglii

Kreatywna szkoła językowa to pole do popisu dla najlepszych lektorów

Na słonecznej Malcie

 • Malta – zakwaterowanie w hotelu 4*

  obóz językowy na Maltę
 • Malta – wycieczka do Valetty

 • Malta – Brytyjski klimat

 • Malta – słońce gwarantowane

 • Malta – piękne miejsca i plaże

Pełne zanurzenie w angielskim

 • Dla dzieci w wieku 10-18 lat

  Zapraszamy dzieci w wieku 10-18 lat na pełny atrakcji pobyt w krainie języka angielskiego. Do wyboru: pobyt na Malcie – w anglojęzycznym kraju pełnym słońca lub w Londynie – w sercu Anglii!

 • Prestiżowa szkoła brytyjska

  Partnerami wyjazdów rekomendowanych przez The Palms są: Malta Lingua – jedna z najbardziej prestiżowych językowych szkół prywatnych na Malcie. Szkoła ma brytyjskie korzenie i zatrudnia wielu brytyjskich nauczycieli. W Anglii – naszym partnerem jest niezmiennie od kilku lat – The Burlington School of English. Obie szkoły posiadają rozpoznawany międzynarodowo certyfikat jakości nauczania EAQUALS.

 • Moc atrakcji

  Wyjazd językowy to nie tylko nauka i lekcje języka angielskiego. To również zróżnicowany program zajęć pozalekcyjnych, który daje dzieciom radość i okazję do komunikowanie się w języku angielskim z rówieśnikami z całego świata. Dodatkowe wycieczki zapewniają jeszcze więcej emocji i możliwość bliższego poznania wybranego kraju, jego historii i uroczych miejsc turystycznych!

 • Sprawdzone przez ekspertów

  Eksperci The Palms odwiedzili partnerów – szkołę Malta Lingua oraz The Burlington School of English w Anglii. W składzie eksperckim: dyrekcja szkoły The Palms, uczennica The Palms oraz zewnętrzny konsultant strategiczny zgodnie wybrali szkoły spośród kilkunastu innych odwiedzonych miejsc! Dbamy o komfort naszych uczniów oraz merytoryczną jakość obozów, które rekomendujemy!

Obozy z poprzednich lat polecają uczestnicy

Obóz w Ardingly College to naprawdę najlepszy obóz na który kiedykolwiek pojechałam. Mamy tu bardzo ciekawe lekcje z cudownymi nauczycielami. Zajęcia nigdy nie są nudne, a poziom dopasowany jest do umiejętności. Po zajęciach mamy różne activities – sportowe lub plastyczne do wyboru. Obóz ten to również niesamowita okazja na poprawę swojego angielskiego i poznania nowych osób innych narodowości, jak i z Polski – w świetnej, przyjaznej atmosferze. Byłam na tym obozie już 2 razy i bardzo chciałabym pojechać na ten obóz jeszcze raz. Polecam wszystkim dzieciom, które chcą przeżyć przygodę swojego życia, w innym państwie, ucząc się i spędzając miło czas z nowymi przyjaciółmi.

MartaArdingly College Summer Camp 2017 i 2016

Na obozie Ardingly bardzo mi się podoba. Jest tu mnóstwo miłych i zabawnych nauczycieli oraz uczniów. Zaprzyjaźniłam się na przykład z grupą Brazylijczyków. Wymieniliśmy się numerami i teraz możemy ze sobą pisać (oczywiście po angielsku). Na tym świetnym obozie bardzo podkształciłam swoje zdolności z j.angielskiego. Świetnie się bawię na tym obozie!!! Chciałabym przyjechać tu w przyszłym roku!

AgnieszkaArdingly Summer Camp 2017

Niesamowity obóz w cudownym miejscu – Ardingly College. Idealne miejsce na ćwiczenie angielskiego. Można poznać wielu znajomych z całego świata! Posługiwanie się językiem angielskim przez cały dzień! Warto przyjechać, żeby poćwiczyć język i poznać nowych przyjaciół!

AleksandraArdingly College Summer Camp 2017

Piszę do Was z Ardingly – miejsca do którego przyjechałem na swój pierwszy obóz. Bardzo się bałem, nadal się boję latać samolotem ale wspaniałe panie, które zastępowały mi przez ten cały czas rodzinę, wspierały mnie i za nikim nie tęskniłem. Obóz co mogę powiedzieć jest super i uważam, że każdy zasługuje na to, żeby przeżyć coś takiego.

IgorArdingly College Summer Camp 2017

W Burlington School najbardziej podobają mi się lekcje, posiłki i activities. Ogólnie mówiąc jest super. Polecam The Palms i Burlington School. Przyjechałem już dwa razy.

AntoniArdingly College Summer Camp 2017 i 2016

Na obozie w Ardingly jest naprawdę świetnie. Na tym obozie bardzo polepszyłam mówienie po angielsku. Poznałam dużo fantastycznych osób z innych krajów. Jest to najlepszy obóz na jakim byłam.

PolaArdingly College Summer Camp 2017