W sercu Anglii

Kreatywna szkoła językowa to pole do popisu dla najlepszych lektorów

Pełne zanurzenie w angielskim

 • Dla dzieci w wieku 13-18 lat

  Zapraszamy dzieci w wieku 13-18 lat na pełny atrakcji pobyt w krainie języka angielskiego. W lutym 2020 r. podczas ferii zimowych jedziemy do Londynu! Jeśli dziecko uczy się w grupie na poziomie B1-B2, przygotowuje się do egzaminu ósmoklasisty lub nawet do FCE i potrzebuje przełamać barierę w mówieniu, to ten wyjazd jest idealny!

 • Prestiżowa szkoła brytyjska

  Partnerem wyjazdu rekomendowanego przez The Palms jest niezmiennie od kilku lat – The Burlington School of English. Szkoła co roku zdobywa prestiżowe nagrody i posiada rozpoznawany międzynarodowo certyfikat jakości nauczania EAQUALS.

 • Moc atrakcji

  Wyjazd językowy to pełne zanurzenie w języku i kulturze. Oprócz kursu językowego to również zróżnicowany program zajęć pozalekcyjnych, który daje dzieciom radość i okazję do komunikowanie się w języku angielskim. Dodatkowe wycieczki zapewniają mnóstwo emocji i możliwość bliższego poznania Wielkiej Brytanii i uroczych miejsc turystycznych w Londynie!

 • Sprawdzone przez ekspertów

  Eksperci The Palms już wielokrotnie sprawdzali szkołę The Burlington School of English w Anglii. W składzie eksperckim: dyrekcja szkoły The Palms, uczennica The Palms oraz zewnętrzny konsultant strategiczny zgodnie wybrali partnera spośród kilkunastu innych odwiedzonych miejsc! Dbamy o komfort naszych uczniów oraz merytoryczną jakość obozów, które rekomendujemy!