WSPIERAMY I POMAGAMY PRO BONO

Szkoła językowa The Palms od 10 lat wspiera różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne, które są według naszego uznania ważne i pożyteczne. Niesiemy pomoc w zakresie edukacji językowej Fundacjom i Stowarzyszeniom, ale również osobom fizycznym znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

Z racji korzeni naszej firmy, w największym stopniu wspieramy edukację dzieci z ubogich rodzin, które mieszkają na Madagaskarze.

Współpracujemy i wspieramy Fundację Ankizy Gasy Dzieci Madagaskaru.

Fundacja Ankizy Gasy Dzieci Madagaskaru
szkoła językowa The Palms Madagaskar

Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ~ św. Jan Paweł II

Nasi podopieczni uczniowie

Certyfikat adopcyjny dla szkoły The Palms
Certyfikat adopcyjny dla The Palms

Wesprzyj Fundację razem z nami

Sprawdź jak możesz pomóc w zależności od kwoty którą możesz przeznaczyć!

 • 0 zł - Wspieraj robiąc zakupy online bez dodatkowych kosztów

  Za każdym razem, gdy robisz zakupy w internecie, możesz wesprzeć Fundację drobną darowizną. Ciebie to nic nie kosztuje! Sklep, w którym zrobisz zakupy przekaże średnio 2,5 % od wartości Twoich zakupów na nasze konto fundacyjne. Jedyne co trzeba zrobić to:

  1. Wejdź na stronę www.fanimani.pl
  2. Wybierz zakładkę – ORGANIZACJE i wpisz tam naszą nazwę FUNDACJA ANKIZY GASY DZIECI MADAGASKARU
  3. Możesz robić zakupy wybierając z ponad 1280 sklepów on-line. Zakupy robisz tak jak zawsze, a my dostaniemy darowiznę na nasze konto.
  4. Korzystanie z serwisu FaniMani jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz z niego korzystać za każdym razem gdy robisz zakupy jednocześnie wspierać ważne cele! Dziękujemy za wsparcie naszej Fundacji.
 • 15-25 zł - Kup ręcznie robione zabawki z Madagaskaru

  W naszych placówkach w Wilanowie i na Ursynowie możesz zakupić zabawki, które zostały zrobione ręcznie na Madagaskarze. Piękne, kolorowe kameleony, żółwie, lemury mogą być ciekawą alternatywą do zwykłych zabawek lub zostać pięknym elementem dekoracji wnętrza

  Tutaj możesz wszystkie obejrzeć. Zdjęcia są dostępne na naszym profilu na Facebooku lub na naszej witrynie w Wilanowie.

  Pro bono

 • 25-30 zł - Kup książeczkę w j. angielskim dla dziecka z naszej biblioteczki

  Szkoła The Palms przekazała na cele wsparcia Fundacji pokaźną biblioteczkę nowych książeczek w j.angielskim dla dzieci. Można je zakupić w placówkach na Kabatach i w Wilanowie.

 • 60 zł - Kup lemura Akiki ręcznie robionego na szydełku

  Od marca do czerwca można zakupić maskotkę lemura Akiki w promocyjnej cenie 60 zł. Cały dochód ze sprzedaży naszych maskotek przekażemy Fundacji Ankizy Gasy Dzieci Madagaskaru.

 • 70-115 zł - lekcja charytatywna z j.angielskiego

  Lektorzy The Palms zrezygnowali ze swojego wynagrodzenia prowadząc lekcje charytatywne w każdym miesiącu. Mamy pulę lekcji dostępnych w promocyjnych cenach od 70 zł/ 60 min z polskim lektorem i 115 zł/60 min z native speakerem. Jeśli chcesz skorzystać z lekcji charytatywnej, skontaktuj się z sekretariatem w szkole i potwierdź termin.

 • 800 zł - Zaadoptuj na odległość dziecko z Madagaskaru

  Przyłącz się do programu “Adopcja na odległość” i daj szansę na naukę w szkole lub studia jednemu z dzieci na Madagaskarze. Możesz ufundować rok nauki w szkole, dwa posiłki dziennie oraz niezbędne przybory szkolne na cały rok za 180 Euro. Skontaktuj się z nami.

  Tutaj dowiesz się więcej o programie ” Adopcja na odległość”