Wszyscy bardzo pragniemy normalnych wakacji. Już nadszedł czas, aby zacząć je dobrze planować. Liczba szczepień na Covid-19 na całym świecie rośnie z dnia na dzień, więc można liczyć na zagranicznych wyjazd w bezpiecznych warunkach. My polecamy luksusowy obóz językowy na Malcie w terminie 31.07-14.08.2021. Mogą jechać na ten obóz dzieci od 13 roku życia. To będzie idealne połączenie nauki angielskiego i słonecznego odpoczynku!

Już od kilku lat szkoła The Palms poleca obozy zagraniczne w Londynie i na Malcie. Jeśli nas znacie, to wiecie dobrze, że możecie liczyć na nasze polecenia. W tym roku polecamy luksusowy wyjazd dla dzieci 13+, przygotowany na tip-top, ubezpieczony na wiele sposobów, w tym od ryzyka odwołania z powodu choroby lub skrócenia wyjazdu. Naszym zdaniem oferta jest luksusowa pod każdym względem.

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje, a jeśli interesuje Cię więcej szczegółów to na koniec zapraszamy na webinarium informacyjne we wtorek 18/05 g. 20.00

Wybraliśmy najlepszą szkołę językową na Malcie

Wybraliśmy najlepszą szkołę językową, z którą współpracujemy od kilku lat. Przed rozpoczęciem współpracy ze szkołą Malta Lingua osobiście odwiedziliśmy miejsce, sprawdziliśmy metody nauczania i zaplecze organizacyjne. Miejsce jest sprawdzone i polecane przez uczestników poprzednich edycji.

oboz jezykowy Malta

Kurs językowy prowadzą native speakerzy

Szkoła Malta Lingua jest prowadzona przez Brytyjczyków. Zajęcia prowadzą native speakerzy. Biorąc udział w kursie zanurzamy się w języku na całego. 20 godzin lekcji w tygodniu plus kontakty z nauczycielami i młodzieżą z całego świata, to wielka wartość dla uczniów w procesie nauki języka angielskiego. To gwarancja pełnego zanurzenia w języku.

Najlepszy angielski pod słońcem

Wypoczynek w ciepłym kraju z pięknymi widokami wydaje się być idealnym sposobem spędzania wakacji, nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci oraz młodzieży. Jednak czy można połączyć relaks na złotej plaży z nauką języka angielskiego tak, by otrzymać niezapomniany obóz? Idealne miejsce to Malta – anglojęzyczny kraj, wyspa o zjawiskowej scenerii i nieskazitelnej, słonecznej pogodzie!

Baza hotelowa i restauracyjna jest na bardzo wysokim poziomie

Po zajęciach językowych, uczniowie udają się do 4* hotelu, gdzie korzystają z dwóch basenów – zewnętrznego i wewnętrznego, tarasu na dachu z leżakami, jacuzzi i zachwycającym widokiem na panoramę miasta. Czasu na nudę tam nie będzie! Również restauracja hotelowa to pełen luksus! Serwowane są różnorodne dania do wyboru – na śniadanie i obiadokolację. Każdy znajdzie coś dla siebie w menu. W czasie naszych poprzednich wyjazdach, dzieci były bardzo zadowolone z wyboru posiłków i deserów.

luksusowy obóz językowy na Malcie

Specjalna oferta ubezpieczenia

Specjalna oferta ubezpieczenia wyjazdu daje komfort pobytu dla dzieci i rodziców. Każdy uczeń ma możliwość skorzystania ze specjalnej oferty ubezpieczenia, która oferuje zwrot wszystkich koszów w przypadku rezygnacji lub skrócenia pobytu z powodu choroby. Ubezpieczenie zawiera nawet możliwość przylotu rodzica na Maltę w przypadku choroby dziecka i pokrycie kosztów leczenia do 200 tysięcy złotych.

Kadra The Palms jedzie z dziećmi

Podczas pobytu dzieci na kursie językowym obecna jest kadra szkoły językowej The Palms. Grupa dzieci, która wyjeżdża na obóz jest asystowana przez dwie współwłaścicielki szkoły językowej The Palms. Gdyby dzieci potrzebowały pomocy w jakiejkolwiek kwestii, mają do kogo się zwrócić na miejscu.y dzieci w wieku od 13 lat na wspólny wyjazd na Maltę na początku sierpnia 31.07-14.08.2021. Dwa tygodnie wakacji to będzie niezapomniany wypoczynek i nauka angielskiego w jednym!

Zapraszamy chętnych rodziców zapraszamy na webinarium informacyjne online.