Umów spotkanie z metodykiem

Spotkanie z Metodykiem to próbka naszych lekcji oraz lepsza i bardziej wiarygodna forma sprawdzenia umiejętności językowych niż jakikolwiek test pisemny. My uczymy w The Palms tak, żebyś mówił – stąd taki sposób weryfikacji obecnego poziomu znajomości języka.

Teraz organizujemy spotkania stacjonarne oraz online.
We wrześniu również zapraszamy na lekcje pokazowe z metodykiem!

Podczas spotkania pokażemy Ci w jaki sposób prowadzone są nasze zajęcia oraz przedstawimy programy kursów i ofertę cenową.

Spotkanie dla osoby dorosłej

Wypełnij formularz kontaktowy i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Dzięki temu określimy Twój poziom, lepiej dobierzemy lektora i ustalimy program Twojego kursu.

Spotkanie dla dziecka

Wypełnij formularz kontaktowy dla dziecka i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Sprawdź jaki jest jego poziom znajomości języka i jak dalej rozwijać jego umiejętności.

sprawdź poziom angielskiego dziecka
metodyk szkoły językowej The Palms
Agata Midura Methodology Manager

Klienci polecają metodę nauczania The Palms

Wśród masy szkół j. angielskiego The Palms wyróżnia się bardzo: pomysłowością, wizją i umiejętnością realizacji tej wizji. Od kiedy moja córka chodzi do The Palms, zupełnie zmieniła podejście do nauki języka. Po prostu wzrusza mnie jak kompetentnie i kreatywnie to robicie!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Nowoczesne i skuteczne metody nauczania oraz postępy w nauce!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Entuzjastyczni lektorzy, interesujący i nowoczesny sposób prowadzenia zajęć. Z niecierpliwością czekam zawsze na następne!

Kasiaopinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Lekcje w szkole The Palms bardziej przypominają spotkania towarzyskie w miłej atmosferze, niż nudną naukę języka obcego. Dla mojego dziecka to bardzo ważne :-) jesteśmy z Wami 5 lat!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020
Kontakt
Kontakt
Kontakt