Umów spotkanie z metodykiem

Spotkanie z Metodykiem to próbka naszych lekcji oraz lepsza i bardziej wiarygodna forma sprawdzenia umiejętności językowych niż jakikolwiek test pisemny. My uczymy w The Palms tak, żebyś mówił – stąd taki sposób weryfikacji obecnego poziomu znajomości języka. Podczas spotkania pokażemy Ci w jaki sposób prowadzone są nasze zajęcia oraz przedstawimy programy kursów i ofertę cenową.

Spotkanie dla osoby dorosłej

Wypełnij formularz kontaktowy i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Dzięki temu określimy Twój poziom, lepiej dobierzemy lektora i ustalimy program Twojego kursu.

Spotkanie dla dziecka

Wypełnij formularz kontaktowy dla dziecka i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Sprawdź jaki jest jego poziom znajomości języka i jak dalej rozwijać jego umiejętności.

sprawdź poziom angielskiego dziecka
metodyk szkoły językowej The Palms

Klienci polecają metodę nauczania The Palms

Wśród masy szkół j. angielskiego The Palms wyróżnia się bardzo: pomysłowością, wizją i umiejętnością realizacji tej wizji. Od kiedy moja córka chodzi do The Palms, zupełnie zmieniła podejście do nauki języka. Po prostu wzrusza mnie jak kompetentnie i kreatywnie to robicie!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Nowoczesne i skuteczne metody nauczania oraz postępy w nauce!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Entuzjastyczni lektorzy, interesujący i nowoczesny sposób prowadzenia zajęć. Z niecierpliwością czekam zawsze na następne!

Kasiaopinia z badania ankietowego NPS 2019-2020

Lekcje w szkole The Palms bardziej przypominają spotkania towarzyskie w miłej atmosferze, niż nudną naukę języka obcego. Dla mojego dziecka to bardzo ważne :-) jesteśmy z Wami 5 lat!

opinia z badania ankietowego NPS 2019-2020
Kontakt
Kontakt
Kontakt