Pełne zanurzenie w angielskim

 • Dla dzieci w wieku 13-17 lat

  Zapraszamy dzieci w wieku 13-17 lat na pełny atrakcji pobyt w krainie języka angielskiego. Pobyt w Ardingly College to bezpieczne rozwiązanie szczególnie dla dzieci, które jadą do Wielkiej Brytanii po raz pierwszy.

 • Prestiżowa szkoła brytyjska

  Ardingly Collage to jedna z najbardziej prestiżowych szkół prywatnych w Wielkiej Brytanii. Kampus położony w otoczeniu prawie 230 akrów parków, boisk i 8 akademików znajduje się tylko godzinę drogi od Londynu i tyle samo od wybrzeża i Brighton.

 • Profesjonalny partner

  Program językowy zapewnia i nadzoruje partnerska szkoła The Burlington School of English z Londynu. Szkoła od lat nieprzerwanie posiada akredytację British Council a w 2015 roku została wybrana w głosowaniu na najlepszą szkołę językową w Londynie.

 • Moc atrakcji

  Wyjazd językowy to nie tylko nauka i lekcje języka angielskiego. To również zróżnicowany program zajęć pozalekcyjnych, który daje dzieciom radość i okazję do komunikowanie się w języku angielskim z rówieśnikami z całego świata. Dodatkowe wycieczki do Londynu, Brighton i Oxford zapewniają jeszcze więcej emocji!

Nauczanie i lekcje

 • wszystkie poziomy zaawansowania
 • maksymalnie 15 osób w grupie
 • dostęp do materiałów i sal komputerowych
 • świadectwo ukończenia kursu

Zajęcia pozalekcyjne

 • Pływanie (kryty basen)
 • Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis
 • Zajęcia artystyczne: warsztaty teatralne, dyskoteki, karaoke

Wycieczki

 • Londyn: Big Ben, Pałac Buckingham, muzea (opcjonalnie)
 • Brighton: Royal Pavilion, słynna plaża i molo
 • Oxford: zabytkowy uniwersytet

Polecamy obóz językowy w Ardingly

Obóz w Ardingly College to naprawdę najlepszy obóz na który kiedykolwiek pojechałam. Mamy tu bardzo ciekawe lekcje z cudownymi nauczycielami. Zajęcia nigdy nie są nudne, a poziom dopasowany jest do umiejętności. Po zajęciach mamy różne activities – sportowe lub plastyczne do wyboru. Obóz ten to również niesamowita okazja na poprawę swojego angielskiego i poznania nowych osób innych narodowości, jak i z Polski – w świetnej, przyjaznej atmosferze. Byłam na tym obozie już 2 razy i bardzo chciałabym pojechać na ten obóz jeszcze raz. Polecam wszystkim dzieciom, które chcą przeżyć przygodę swojego życia, w innym państwie, ucząc się i spędzając miło czas z nowymi przyjaciółmi.

MartaArdingly College Summer Camp 2017 i 2016

Na obozie Ardingly bardzo mi się podoba. Jest tu mnóstwo miłych i zabawnych nauczycieli oraz uczniów. Zaprzyjaźniłam się na przykład z grupą Brazylijczyków. Wymieniliśmy się numerami i teraz możemy ze sobą pisać (oczywiście po angielsku). Na tym świetnym obozie bardzo podkształciłam swoje zdolności z j.angielskiego. Świetnie się bawię na tym obozie!!! Chciałabym przyjechać tu w przyszłym roku!

AgnieszkaArdingly Summer Camp 2017

Niesamowity obóz w cudownym miejscu – Ardingly College. Idealne miejsce na ćwiczenie angielskiego. Można poznać wielu znajomych z całego świata! Posługiwanie się językiem angielskim przez cały dzień! Warto przyjechać, żeby poćwiczyć język i poznać nowych przyjaciół!

AleksandraArdingly College Summer Camp 2017

Piszę do Was z Ardingly – miejsca do którego przyjechałem na swój pierwszy obóz. Bardzo się bałem, nadal się boję latać samolotem ale wspaniałe panie, które zastępowały mi przez ten cały czas rodzinę, wspierały mnie i za nikim nie tęskniłem. Obóz co mogę powiedzieć jest super i uważam, że każdy zasługuje na to, żeby przeżyć coś takiego.

IgorArdingly College Summer Camp 2017

W Burlington School najbardziej podobają mi się lekcje, posiłki i activities. Ogólnie mówiąc jest super. Polecam The Palms i Burlington School. Przyjechałem już dwa razy.

AntoniArdingly College Summer Camp 2017 i 2016

Na obozie w Ardingly jest naprawdę świetnie. Na tym obozie bardzo polepszyłam mówienie po angielsku. Poznałam dużo fantastycznych osób z innych krajów. Jest to najlepszy obóz na jakim byłam.

PolaArdingly College Summer Camp 2017