Życzenia urodzinowe po angielsku najczęściej zaczynają się od słów Happy Birthday! Nie zawsze jednak nam to wystarcza i chcemy dołączyć solenizantowi dodatkową treść. Poniżej znajdziesz kilka uniwersalnych przykładów na krótkie wiadomości urodzinowe dla najbliższych. Niedawno wykorzystywaliśmy je w naszej szkole, kiedy miały miejsce urodziny lemura Akiki. Ten nasz ulubiony bohater i członek rodziny The Palms potrafi skraść serce – nie tylko te najmłodsze. Oczywiście większość dzieci znała wyrażenie „Happy Birthday”, ale na naszych urodzinowych zajęciach poznały dużo więcej zwrotów. Jak na urodzinową imprezę przystało, graliśmy gry i świetnie się bawiliśmy po angielsku!

Życzenia urodzinowe po angielsku

Today and everyday wishing only the best for you. Happy Birthday!
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze – dzisiaj i każdego dnia.

Happy Birthday! May all your wishes come true.
Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia.

Wishing you a special birthday full of love and happiness. Happy Birthday!
Życzę Ci wyjątkowych urodzin, przepełnionych miłością i szczęściem.

Happy Birthday! Wishing you all the great things in life.
Życzę Ci wielu wspaniałych rzeczy w życiu.

Sending millions of hugs, kisses and the best wishes. Happy Birthday!
Przesyłam Ci million uścisków, całusków i najlepsze życzenia.

Wszystkiego najlepszego dla lemura Akiki

Happy Birthday Akiki! Czy takie właśnie były życzenia dla lemura Akiki, który obchodził urodziny w tym tygodniu?Nasi najmłodsi uczniowie szeptali je lemurowi na ucho. Dodatkowo wyrysowali piękne życzenia w swoich pamiętnikach kursowych. Podczas urodzinowej lekcji grali w przepiękne gry językowe, które dla nauczycieli przygotowuje Katarzyna Zarosińska, Dyrektor Szkoły The Palms. Są one dostępne dla lektorów The Palms oraz w sklepie Igraszki Językowe.

Skuteczna nauka angielskiego na każdą okazję

Urodzinowy zestaw materiałów na angielski dla przedszkolaków, klasy 0-1 i klasy 2-3 to jest wyjątkowo ciekawy temat. Słówka z życia wzięte nabierają skojarzeń urodzinowych, a kto z dzieci nie wyczekuje swoich urodzin… Przez emocje z nimi związane, słownictwo z urodzinowych lekcji dzieci chłoną jak gąbeczki.

Wystarczy, że lubimy coś robić i od razu poprawia się nasza koncentracja i zdolności zapamiętywania. Dlatego na lekcjach w The Palms wierzymy, że tematy z życia wzięte przykuwają większą uwagę. Jeśli do tego dodamy gry językowe, to sukces gwarantowany. To bardzo skuteczna metoda nauki . Gry językowe stosujemy na potęgę stacjonarnie i online, na każdą okazję. To część naszej metody Five Stars Method.

Special Days w programie kursu angielskiego

Takie okazje jak urodziny lemura Akiki wykorzystujemy w programie kursu jako atrakcyjny przerywnik od podręcznika. Urozmaicenie lekcji jest bardzo istotne z punktu widzenia uczniów. Każda specjalna lekcja jest niespodzianką, wyjątkowym dniem. Towarzyszy im zawsze duża doza emocji, ekscytacji i radości. To bardzo ważne w nauce, a szczególnie ważne dla nas w The Palms. Chcemy motywować dzieci do nauki języków i sprawiać im radość. Dzięki temu one chcą przychodzić na zajęcia i uczyć się więcej i więcej.

Urodzinowa relacja foto

Dziękujemy wszystkim uczniom za życzenia w imieniu lemura Akiki. Jesteśmy pewni, że wspomnienia z tych urodzin zostaną z nami na długo!

Więcej zdjęć znajduje się na profilu Instagram w stories.
Zapraszamy do obserwowania naszego profilu!