NAJSKUTECZNIEJSZE KURSY WAKACYJNE 2020

Najskuteczniejsze, bo skrojone na miarę specjalnie dla Ciebie! Wybierz intensywność, program i długość kursu w wakacje! Korzystaj z wakacyjnego kursu w The Palms tak jak chcesz!

Zajęcia indywidualne w The Palms to kurs skrojony na miarę twoich potrzeb

Zajęcia indywidualne w The Palms to kurs skrojony na miarę twoich potrzeb

Wakacyjne kursy indywidualne to również kursy dla dzieci i młodzieży!

Wakacyjne kursy indywidualne to również kursy dla dzieci i młodzieży!

 • Analiza potrzeb

  Przed rozpoczęciem nauki zapraszamy na spotkanie z metodykiem – przeprowadzimy z tobą wywiad odnośnie twoich celów związanych z nauką języka. W zależności od tego ustalony zostanie twój indywidualny plan nauki. Zadzwoń do szkoły i umów się już dziś!

 • Dzieci, młodzież, dorośli

  Wakacyjne kursy na miarę realizujemy zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy może uczestniczyć w kursie, który jest w 100% dopasowany do potrzeb! Dla dzieci możemy zorganizować program kursu „English Games”, kursy konwersacyjne dla młodzieży, intensywne przygotowanie do podróży dla całej rodziny! Ty wybierasz!

 • Elastyczna formuła pakietów

  Wakacyjne kursy indywidualne to najbardziej elastyczna formuła kursu językowego podczas wakacji. Wybierz język, określ intensywność i miejsce zajęć – program i realizację pakietu wakacyjnego dostosujemy się do twoich indywidualnych potrzeb.

 • Pierwsza lekcja

  Dzięki określeniu twojego poziomu oraz celu nauki podczas spotkania z metodykiem, nie tracimy już na to czasu na pierwszej lekcji. Efektywna nauka zaczyna się od razu! Możesz również umówić pierwszą lekcję „na próbę” i sprawdzić jak wygląda formuła naszych zajęć! Umów się już dzisiaj!

 • Pakiety wakacyjne

  W czasie wakacji kursy indywidualne są przygotowane w pakietach po 8 lekcji 60 minutowych. Ten pakiet można zrealizować w czasie całych wakacji lub wykupić kilka pakietów i zrealizować bardzo intensywny kurs. Napisz do nas i podaj jak intensywnie chcesz się uczyć!