Indywidualne pakiety wakacyjne w atrakcyjnej cenie

indywidualne pakiety wakacyjne online

pakiety wakacyjne dla dzieci i młodziezy

Indywidualne pakiety wakacyjne to również opcja kursu dla dzieci i młodzieży!

 • Szyte na miarę dla Ciebie

  Przed rozpoczęciem nauki zapraszamy na spotkanie z metodykiem – przeprowadzimy z tobą wywiad odnośnie twoich celów związanych z nauką języka. W zależności od tego ustalony zostanie twój indywidualny plan nauki. Zadzwoń do szkoły i umów się już dziś!

 • Dzieci, młodzież, dorośli

  Wakacyjne kursy na miarę realizujemy zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy może uczestniczyć w kursie, który jest w 100% dopasowany do potrzeb! Dla dzieci możemy zorganizować program kursu „English Games”, kursy konwersacyjne dla młodzieży, intensywne przygotowanie do podróży dla całej rodziny! Ty wybierasz!

 • Elastyczna formuła pakietów

  Wakacyjne kursy indywidualne to najbardziej elastyczna formuła kursu językowego podczas wakacji. Wybierz język, określ intensywność i miejsce zajęć – program i realizację pakietu wakacyjnego dostosujemy się do twoich indywidualnych potrzeb.

 • Pierwsza lekcja

  Dzięki określeniu twojego poziomu oraz celu nauki podczas spotkania z metodykiem, nie tracimy już na to czasu na pierwszej lekcji. Efektywna nauka zaczyna się od razu! Możesz również umówić pierwszą lekcję „na próbę” i sprawdzić jak wygląda formuła naszych zajęć! Umów się już dzisiaj!

 • Pakiety wakacyjne online

  W czasie wakacji kursy indywidualne są przygotowane w pakietach po 8 lekcji 60 minutowych. Ten pakiet lekcji online na żywo z lektorem można zrealizować w czasie całych wakacji lub wykupić kilka pakietów i zrealizować bardzo intensywny kurs. Napisz do nas i podaj jak intensywnie chcesz się uczyć!