Z przyjemnością zrealizujesz postanowienie noworoczne!

Jeśli planujesz w tym roku zacząć uczyć się języka obcego, to wróżymy Ci realizację tegorocznych postanowień. Z nami z przyjemnością zrealizujesz postanowienie noworoczne!

Wybierz język, którego naprawdę chcesz się uczyć.

To bardzo ważne, aby Twoje postanowienie dotyczyło czegoś czego pragniesz, a nie co jest modne lub czego chce ktoś z Twoich bliskich. Motywacja jest tym silniejsza i tym trwalsza, gdy sami coś postanowimy. Zapisz sobie jakie będziesz mieć korzyści z tego, kiedy już ten cel osiągniesz oraz powody, dla których to jest dla Ciebie takie ważne. Odpowiedź na pytanie „dlaczego” jest niezwykle istotna.

Zrób pierwszy krok i zapisz się na kurs.

To ważne, jeżeli cel jest duży i plany z nim związane jeszcze większe, aby od razu przedsięwziąć kroki i wykonać tą „pierwszą część”. Po pierwszym kroku łatwiej o następne. Już nie pozostaje Ci nic innego, jak działać konsekwentnie.

Niech realizacja postanowienia będzie dla Ciebie przyjemna.

To jest kolejna, bardzo ważna część, o ile nie najważniejsza. Dlatego jesteśmy przekonani, że wybierając ofertę naszej szkoły realizacja Twojego postanowienia pójdzie gładko. Nauka języków z przyjemnością – to nasza domena!

Z przyjemnością będziesz uczyć się na każdej lekcji.

Lektorzy The Palms przygotowują autorski plan zajęć z uwzględnieniem techniki using multimedia (wykorzystanie oryginalnych materiałów) oraz techniki using realia (wykorzystywanie otoczenia do pogłębiania płynnego mówienia). Dzięki temu nasze zajęcia są ciekawe i urozmaicone!

Warto spróbować! Zadzwoń do szkoły już dziś. Z nami realizacja postanowień noworocznych to pestka!