Nauka języka i odpoczynek razem – Malta 2021

Najlepsza szkoła językowa na Malcie
wyjazd młodzieżowy na Maltę z The Palms
tutaj obóz językowy na Malcie
 • Wyjazdy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych

  Nauka w anglojęzycznym kraju to również nauka na Malcie, która była kolonią brytyjską. Język angielski jest tutaj językiem urzędowym. Zapraszamy na grupowy wyjazd dzieci w wieku 13+ a młodsze dzieci zapraszamy na wyjazdy rodzinne w dowolnych terminach! Nauka języka połączona z odpoczynkiem na plaży – to idealny wyjazd wakacyjny!

 • Najlepsza szkoła językowa na Malcie

  Partnerem wyjazdu rekomendowanego przez The Palms jest certyfikowane  centrum językowe – Malta Lingua! Szkoła ma brytyjskie korzenie, zatrudnia wielu nauczycieli z Wielkiej Brytanii i co roku zdobywa prestiżowe nagrody! Między innymi posiada rozpoznawany międzynarodowo certyfikat jakości nauczania EAQUALS. W 2018 roku szkoła Malta Lingua została wybrana przez studentów najlepszą szkołą językową na Malcie!

 • Nauka języka w słońcu

  Po zajęciach językowych szkoła Maltalingua dostarcza szereg ekscytujących zajęć i wycieczek, które uzupełniają aktywny program nauczania Active Language Learning (ALL). Dodatkowe wycieczki oraz social program (w różnych grupach wiekowych) zapewniają mnóstwo emocji i możliwość komunikowania się z rówieśnikami również poza klasą. Wiele pięknych miejsc na Malcie (Golden Bay, Mdina, Valetta) są uwzględnione w programie zajęć dodatkowych.

 • Sprawdzone przez ekspertów i uczniów

  Szkoła Malta Lingua została wybrana przez The Palms spośród wielu szkół na Malcie. Oprócz delegacji sprawdzającej, dyrekcja szkoły The Palms uczestniczyła już dwukrotnie w wyjazdach grupowych naszych uczniów do szkoły Malta Lingua. Współpraca układa się bez zarzutów a opinie uczestników naszych wyjazdów mówią same ze siebie – to najlepsza rekomendacja!

Wyjazd grupowy dla dzieci 13+ na Maltę

Wyjazd rodzinny dla dzieci 8-12 lat na Maltę (dowolny termin)

Wyjazd indywidualny dla młodzieży 17+ i dla osób dorosłych (dowolny termin)