WSPIERAMY I POMAGAMY PRO BONO

Szkoła językowa The Palms wspiera różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne, które są według naszego uznania ważne i pożyteczne. Niesiemy pomoc w zakresie edukacji językowej Fundacjom i Stowarzyszeniom, ale również osobom fizycznym znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

Z racji korzeni naszej firmy, w największym stopniu wspieramy edukację dzieci z ubogich rodzin, które mieszkają na Madagaskarze.

L’ecole TI BABA

Szkoła L’ecole Ti Baba mieści się we wschodniej części stolicy Madagaskaru – Antananarivo. Uczy się w niej aktualnie około 200 dzieci, które pochodzą z biednych rodzin, często wychowywanych przez samotne matki, które nie mogą przeznaczyć środków na edukację. Madagaskar jest jednym z najbiedniejszych krajów świata – dzieci uczą się w drewnianej szopie, nie mają porządnej tablicy, ławek, brakuje im zeszytów, ołówków, książek – nie wspominając o zabawkach i grach.
Czesne dla 1 dziecka kosztuje 1 Euro na miesiąc. Zdecydowaliśmy przeznaczyć środki finansowe ze sprzedaży zdjęć z „Akiki Theatre Show” dla szkoły L’ecole Ti Biba na Madagaskarze, za pośrednictwem zaprzyjaźnionej Fundacji.

Dziękujemy również naszemu lektorowi j.hiszpanskiego, fotografowi z zamiłowania – Felix de Vega – za wykonanie zdjęć pro bono.

Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ~ św. Jan Paweł II

1
wspieramy pro bono dzieci na Madagaskarze
1

To jest budynek szkoły Ti Baba.

Jeśli chcesz pomóc nam wesprzeć szkołę Ti Baba, skontaktuj się z nami