Ania pomoże Ci wybrać odpowiedni voucher

Voucher prezentowy pełen przyjemności

Voucher prezentowy to idealny i wyjątkowy prezent za razem – każdy skorzysta z niego z przyjemnością! Możesz wybrać voucher na określony rodzaj lekcji lub na dowolną kwotę. Voucherem zapłacisz za lekcje indywidualne, część kursu językowego w grupie lub książki i gry z księgarni The Palms. Voucher może dopasować się do spełnienia indywidualnych potrzeb, które określi obdarowana osoba!

Ile razy zdarzyło ci się dostać lub kupić prezent, który nie był idealnie dopasowany do potrzeb bliskiej osoby? To nie jest jedynie tak, iż ktoś kto cię niezbyt dobrze zna jest w stanie dać ci niedopasowany prezent, takie sytuacje mają również miejsce nawet pomiędzy najlepszymi przyjaciółmi. Wiadomo ogólnie, że prezenty dopasowane są nie do zastąpienia…

Tu przychodzi z pomocą propozycja The Palms – voucher prezentowy, który dopasuje się do potrzeb osoby obdarowanej!

Zapytaj o voucher prezentowy na naukę języka obcego w szkole The Palms

Zapytaj o voucher prezentowy na naukę języka obcego w szkole The Palms

Po pierwsze, możesz być prawie pewien, że wręczenie vouchera prezentowego spotka się z zainteresowaniem bliskiej osoby. W ostatnim raporcie firmy Deloitte o zakupach świątecznych dowiadujemy się, że rośnie zainteresowanie kartami podarunkowymi, które obejmują różnego rodzaju usługi i już nie tylko książki, kosmetyki i gadżety elektroniczne są pożądanymi rodzajami prezentów świątecznych. Dodatkowo, ponad 30% przebadanych osób deklaruje, że preferowane są praktyczne prezenty. Voucher na kurs językowy jest zdecydowanie praktycznym rozwiązaniem i doceni go każdy, kto posługuje się językiem obcym, nawet w bardzo zaawansowanym stopniu.

W ofercie szkoły The Palms masz do dyspozycji kilka rodzajów voucherów prezentowych do wyboru:

Voucher prezentowy typu PACKAGE

Voucher prezentowy typu PACKAGE czyli pakiet lekcji indywidualnych i kursu językowego z Fiszkoteki The Palms. Możesz kupić dowolną liczbę lekcji dla bliskiej osoby. Wszystkie języki są w tej samej cenie, więc obdarowana osoba może sama zdecydować czy spróbuje nowego języka, czy doszkoli się w tym, który już zna.

Voucher prezentowy typu CONVO

Voucher prezentowy typu CONVO to pakiet lekcji stricte konwersacyjnych, które poprowadzi native speaker. Tu również ilość lekcji jest nieograniczona. Wszystkie języki są w tej samej cenie, a dodatkowo w godzinach od 12.00 do 15.00 obowiązuje promocyjna oferta „happy hours”, w ramach której możesz wykupić zajęcia z native speakerem w cenie polskiego lektora. Polecamy!

Voucher prezentowy typu PACKAGE FOR TWO

Voucher prezentowy typu PACKAGE FOR TWO doskonale się sprawdza jako prezent dla przyjaciół, rodziców, dziadków. Niekiedy osoby dorosłe, które rozpoczynają przygodę z nowym językiem są mocno onieśmielone i nauka w parze jest dla nich rodzajem wentylu bezpieczeństwa. Warto to wziąć pod uwagę!

Voucher na dowolną kwotę

Jeśli nie możesz się zdecydować na wybór konkretnego pakietu zajęć, to polecamy voucher na dowolną kwotę, który może mieć formę zaproszenia imiennego lub bezimiennego na określoną kwotę do wyboru: 100 zł, 200 zł, 300 zł, 500 zł, 1000 zł, etc. Tymi voucherami można płacić za wszystkie rodzaje kursów The Palms wg oferty dostępnej w danym roku szkolnym i zgodnie z aktualnym cennikiem The Palms. Vouchery są ważne przez okres 2 miesięcy od daty zakupu, więc idealnie wpasują się w okres postanowień noworocznych. Może ktoś właśnie potrzebuje takiej motywacji, aby zacząć coś, co planuje i odkłada od dłuższego czasu. Możesz wręczyć voucher pełen motywacji i przyjemności!

Nie zwlekaj! Już dziś zamów vouchery dla bliskich!

Actually, the best gift you could have given her was a lifetime of adventures… ~Lewis Carroll, Alice in Wonderland

 

Zapisz