Skuteczna nauka angielskiego wiosną

Skuteczna nauka angielskiego wiosną? Jak to zrobić kiedy za oknem wiosna, zima, wiosna, zima na zmianę. Klimat nas nie rozpieszcza o tej porze roku i kiedy już wszyscy marzymy o wiosennym słońcu, kwiatach, wycieczkach na łono natury, zmiany temperatury i ciśnienia mogą niekorzystnie wpływać na efekty naszej nauki. Jesteśmy podirytowani, zmęczeni, rozleniwieni. Jak zmotywować się do nauki? Jak sprawić aby nasza motywacja do nauki na wiosnę nie zmniejszyła się?

Jeśli chodzisz na kurs językowy od kilku miesięcy a teraz odczuwasz spadek motywacji, to spróbuj jednego z naszych sprawdzonych sposobów poniżej. Jeśli dopiero planujesz rozpoczęcie nauki przed wakacjami, Twoja motywacja musi otrzymać zastrzyk energii – zapraszamy do szkoły językowej The Palms w dwóch lokalizacjach – na Ursynowie (al. KEN 19) i w Wilanowie (ul. Sarmacka 22)

Wiosenne akcesoria

skuteczna_nauka_angielskiego_kurs_jezykowy_kabatyWarto wprowadzić wiosnę do swojego sposobu nauki. Doskonałym sposobem jest wybór kolorowych akcesoriów takich jak markery, fiszki czy post-it. Każdy z tych drobnych gadżetów można kupić w różnych wzorach i kolorach. Poszukaj takiego, który sprawi ci małą przyjemność. Może zaczniesz zakreślać nowe słówka innym kolorem niż dotychczas, może zaczniesz robić kolorowe fiszki i uczyć się słówek w drodze do pracy, a może kupisz nowy zeszyt z wiosennym zdjęciem na okładce. Cokolwiek wybierzesz, zwróć uwagę aby te akcesoria przypominały Ci o wiośnie i sprawiały radość. Obserwuj bloga Katarzyny Zarosińskiej “Igraszki językowe” – tam znajdziesz mnóstwo inspiracji, pomysłów na kolorowe gadżety do nauki języków i podpowiedzi gdzie można je nabyć.

 

Wiosenne porządki

skuteczna_nauka_angielskiego_kurs_jezykowy_kabaty

Skuteczna nauka angielskiego wiosną to sposób na wiosenne porządki. Posegreguj swoje notatki z kursu i odkurz zaległości. Jeśli okaże się, że zaległości się nagromadziły i potrzebujesz pomocy, zgłoś się do metodyka w szkole The Palms. Spotkanie z coachem może Ci pomóc przygotować plan działania. Nie ma nic lepszego i motywującego na wiosnę niż dobry plan!

Czas na zmianę

Tak jak przyroda na wiosnę się zmienia, tak ty również powinieneś pomyśleć o jakiejś odmianie w nauce. Spróbuj nowych metod, które do tej pory wydawały Ci się mniej interesujące. Zacznij słuchać oryginalnych materiałów w samochodzie, mów do siebie pod prysznicem, oglądaj filmy w oryginale…

Możesz też sięgnąć po gry językowe, które są nieodłącznym elementem nauki w naszej szkole.

Wiele innych sugestii może podpowiedzieć Ci nasz metodyk. Umów się na spotkanie i dowiedz się jak odmienić swój sposób nauki.

Nie zapominaj też o dobrodziejstwach świeżego powietrza. Częste spacery lub inna aktywność odstresują Cię i pozytywnie nastawią do pracy. Pamiętaj, wiosna jest czasem nowego życia i nadziei. Dzięki niej odzyskasz energię i podniesiesz efektywność swojej nauki. Wykorzystaj ją tylko umiejętnie!

Życzymy wszystkim, aby podwyższony poziom energii, radość i chęć do działania zaowocowały wspaniałymi wiosennymi sukcesami!

Skuteczna nauka angielskiego to nasza specjalność!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz