Przegląd teatrzyków dla dzieci w języku angielskim

Szkoła językowa The Palms zorganizowała specjalne wydarzenie artystyczno-językowe – przegląd teatrzyków dla dzieci w języku angielskim „Akiki’s Theatre Show”, który odbył się w dniu 13 czerwca br. o godz. 10.00 na scenie w Teatrze Lalek Guliwer przy ul. Różanej 16. Prawdziwa scena teatru i wilanowska publiczność, to dopiero było wydarzenie!

Adaptacje znanych bajek

Uczniowie szkoły The Palms w wieku 4-9 lat przygotowali 14 krótkich form teatralnych w ramach realizowanego w szkole programu autorskiego „Akiki’s Playhouse”. Scenariusze powstały na podstawie adaptacji znanych i lubianych bajek, wydanych przez brytyjskie wydawnictwo Usborne, które od 40-tu lat specjalizuje się w angielskich książkach dla dzieci i młodzieży. Są to pięknie wydane, oryginalne i zróżnicowane tematycznie książki pełne pomysłów, które uzupełniają skuteczną i przyjemną dla dzieci formę nauki w The Palms.

Sponsorzy imprezy

Edukacja językowa jest istotnym elementem w życiu dzieci, a połączenie jej ze sztuką i teatrem daje nowy wymiar doświadczeń artystycznych. Na to specjalne wydarzenie zaprosił również Sponsor główny – oddział Banku Pekao S.A., który dla wszystkich mieszkańców Wilanowa otworzył swoje drzwi przy al. Rzeczypospolitej 14 i oferuje nowoczesne produkty i usługi dla rodzin, a także Partnerzy akcji: Teatr Lalek Guliwer, wydawnictwo Usborne, Centrum Stomatologii Dzieci i Młodzieży Elefant.