przygotowanie do FCE

Postępy, egzaminy, sukces

Nazwy poziomów znajomości języka angielskiego dla młodzieży są pochodną autorskiego programu Surfing Paradise w naszej szkole. Są one spójne z powszechnie stosowanymi poziomami CEFR i odpowiednio dają możliwość przystąpienia do egzaminów Cambridge English.

Odzwierciedlają one etapy rozwoju umiejętności w poszczególnych grupach wiekowych i pozwalają na zaplanowanie edukacji językowej w dłuższej perspektywie.

 • Głównym kryterium doboru do grupy są umiejętności językowe
 • Wśród nastolatków różnice w poziomach zaawansowania mogą być bardzo duże
 • Metodyk określi w trakcie krótkiej rozmowy, która grupa będzie najbardziej odpowiednia
 • Różnice wiekowe między uczniami w grupach nie wynoszą więcej niż 2 lata

Wiek a umiejętności

 • Głównym kryterium doboru grupy są umiejętności językowe
 • Jeśli zdarzy się, że dziecko zna już język lepiej niż jego rówieśnicy, nie dyskryminujemy go i dopuszczamy migrację do wyższej grupy
 • Migracje są możliwe tylko pomiędzy dwoma kolejnymi poziomami.
 • Oferujemy osobne grupy dla dzieci ze szkoły podstawowej i nie łączymy poziomami dzieci młodszych z młodzieżą licealną

Etapy edukacji językowej

 • Najlepsze efekty w nauce języków osiągają dzieci, które konsekwentnie przechodzą przez kolejne etapy edukacji
 • Jest to związane z kumulacją wiedzy i rozszerzaniem umiejętności językowych na poszczególnych poziomach
 • Rozpoczęcie nauki języka od najmłodszych lat i regularnie uczęszczanie na kolejne kursy, daje najlepsze rezultaty niż rozpoczynanie nauki w późniejszym wieku na wyższym poziomie

Umów spotkanie z metodykiem ds. nauki młodzieży

Nie wiesz jaki kurs wybrać? Najpierw sprawdź poziom angielskiego dziecka podczas spotkania z metodykiem szkoły The Palms. Metodyk pomoże Ci wybrać kurs angielskiego dla Twojego dziecka. Dzięki temu upewnisz się, że jego nauka w trakcie roku nie pójdzie na marne – będzie najbardziej efektywna! Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące!

sprawdź poziom angielskiego dziecka
metodyk szkoły językowej The Palms
Martyna Roś Senior Metodyk The Palms

Rodzice polecają kursy w The Palms

Bardzo dobra szkoła, indywidualne podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica, pełna elastyczność i zrozumienie. Ciekawy program merytoryczny prowadzony przez entuzjastycznego lektora. Serdecznie polecam!

opinia z badania NPS 2019-2020

[zajecia indywidualne, 12 latek] Szkoła z wysoką kulturą obsługi i komunikowania się z rodzicem i z dzieckiem. Zajęcia są ciekawe, angażujace i znacząco podnoszą poziom posługiwania się językiem. Nastolatek biega na nie z chęcia po szkole, nigdy nie narzeka i jest mile zaskoczony jak wiele się nauczył. Bardzo dobra inwestycja w umiejętności dziecka i podniesienie jego pewności siebie i radości z posługiwania się językiem angielskim.

opinia z badania NPS 2019-2020

Drugi rok nauki w szkole The Palms.Postępy w nauce widoczne, syn chętnie uczęszcza na zajęcia. Metody nauczania nowoczesne i skuteczne. Bardzo miła obsługa. Polecamy Wszystkim szkołę The Palms. Z przyjemnością będziemy kontynuować naukę.

opinia z badania NPS 2019-2020

Mój syn chodzi do The Palms już 7 rok, sama nie mogę w to uwierzyć! Na początku był to francuski potem francuski i angielski. Co roku pytam go czy nie ma dosyć? A on nie!!!  Oczywiście mnie to cieszy, jest to zasługa wspaniałych lektorów do których ma zaufanie i nie zamieniłby tej szkoły na żadną inną.

opinia z badania NPS 2019-2020
Poziomy angielskiego młodzież
opinie klientów o szkole The Palms
opinie klientów o szkole The Palms