Czy z przyjacielem, z mężem, z żoną czy z przyjaciółką? Dla nas ważna jest tylko chęć do nauki języka w parze. Mamy specjalną ofertę na takie okazje. Zadzwoń do nas i zapytaj o specjalną cenę lekcji.

Angielski w parze w szkole The Palms

Angielski w parze w szkole The Palms to tak samo elastyczna formuła jak indywidualny kurs językowy. Dostosujemy się do waszych potrzeb. Warto spróbować takiej formuły. Spotkanie ma kameralny charakter i jednocześnie daje możliwość interakcji nie tylko pomiędzy tobą i lektorem. Możesz od razu poczuć komfort rozmowy w języku obcym ze znajomą osobą! Bliskie relacje pomagają też w przełamaniu lodów w mówieniu!

Elastyczna formuła zajęć

Lekcje indywidualne w parze są tak samo elastyczne jak formuła indywidualnego kursu językowego. Możecie mieć zajęcia nawet o 7 rano i uczyć się o ulubionym sporcie. Wybierzcie język, termin, określcie częstotliwość i miejsce zajęć – dostosujemy się do waszych indywidualnych potrzeb.

Z podręcznikiem lub bez

Zajęcia indywidualne mogą być prowadzone w oparciu o podręcznik lub bez podręcznika. Istnieje możliwość, aby lektor przygotowywał dla Was wyłącznie niestandardowe materiały. To zależy od Was i waszych celów!

Analiza potrzeb na spotkaniu z metodykiem

Na pierwszym umówionym spotkaniu metodyk przeprowadzi wywiad odnośnie celów związanych z nauką języka. W zależności od tego ustalony zostanie indywidualny plan nauki. Zadzwoń do szkoły i umów się już dziś!