rodzinna szkoła językowa Katarzyna Zarosińska
nauczanie języków obcych z pasją

Szkoła pod palmami

 • Nowoczesna szkoła zorientowana na efekty

  The Palms to nowoczesna szkoła języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli szukasz szkoły, która wspiera innowacyjne rozwiązania i metody, kierując się skutecznością nauki, to trafiłeś idealnie! Uczymy tak, żebyś mówił!

 • Stawiamy na systematyczność

  Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń zawodowych doszliśmy do wniosku, że podstawą w nauce języków obcych jest systematyczność i kontynuacja nauki. Jest to dość trudne zadanie i nie wszystkim się udaje. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim osobom, które pragną uczyć się języków obcych skutecznie i z przyjemnością. W szkole The Palms odniesiesz sukces!

 • Co wyróżnia The Palms

  Nauka języków, która sprawia przyjemność, to filozofia The Palms. Odzwierciedla to nazwa szkoły, wystrój wnętrza siedziby i przede wszystkim autorska metoda Five Stars Method. Poczujesz się jak w eleganckim kurorcie wakacyjnym. Będziesz uczyć się z przyjemnością i twoja nauka będzie efektywna!

 • Bogata oferta językowa. Uczymy nawet malgaskiego!

  U nas skutecznie nauczysz się dowolnego języka – nawet malgaskiego! Wybierasz się na Madagaskar? Koniecznie do nas zajrzyj. Podzielimy się doświadczeniami i pomożemy zorganizować wyjazd.