The Palms oficjalnym partnerem British Council

oficjalny partner British Council

Z przyjemnością informujemy, że szkoła The Palms została oficjalnym partnerem British Council.  W związku z tym szkoła będzie przygotowywać do egzaminów Cambridge English Qualifications, w tym Young Learners dla dzieci 7-12 lat (Starters, Movers, Flyers, KET, PET, FCE) a także Advanced, Proficiency oraz Business.

oficjalny partner British Council

PROGRAM MŁODZIEŻOWY BĘDZIE ZAWIERAĆ PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

Od przyszłego roku szkolnego nasz program autorski dla młodzieży będzie zawierał elementy przygotowujące dzieci do egzaminów. Każda grupa będzie realizować program egzaminacyjny na odpowiednim poziomie (Flyers, KET, PET). Dodatkowo nasza szkoła będzie mieć możliwość organizowania egzaminacyjnych sesji zamkniętych w siedzibie The Palms.

ZAPISY DO GRUP FCE oraz CAE 2019/2020 JUŻ TRWAJĄ

Prowadzimy już zapisy do grup na nowy rok szkolny 2019/2020. W toku są również zapisy do grup FCE oraz CAE. Jeśli ktoś z Państwa chciałby sprawdzić swoją gotowość do przystąpienia do tego egzaminu, to prosimy o kontakt z sekretariatem i umówienie spotkania z metodykiem The Palms.

WYJAZDY JĘZYKOWE DO LONDYNU POMOGĄ W PRZYGOTOWANIACH

Dodatkowym elementem dla wszystkich grup egzaminacyjnych będzie możliwość wzięcia udziału w wyjazdach językowych do Londynu w czasie ferii zimowych. Każdy uczeń otrzyma specjalną ofertę promocyjną wyjazdu do The Burlington School of English w Londynie, która nie będzie dostępna dla innych klientów spoza szkoły. Będą organizowane wyjazdy grupowe dla młodzieży oraz wyjazdy rodzinne i indywidualne.

Egzaminy Cambridge English Qualifications są dobrze znane na całym świecie i uznawane przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców z sektora prywatnego i publicznego we wszystkich krajach anglojęzycznych.

Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenia, wierzymy bardzo, że zdanie egzaminu Cambridge jest silnym motywatorem i zwieńczeniem pewnego etapu nauki języka angielskiego.

Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Państwa i Państwa dzieci. Mamy nadzieję, że partnerstwo z British Council oraz nasz udział w programie addvantage przyczyni się do rozwoju językowego wszystkich uczniów The Palms.