Bogata oferta kursów językowych

nauka języków obcych
Nauka języków obcych
 • Angielski

  Najbardziej popularny i potrzebny język obcy. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych – do wyboru w opcji grupowej lub indywidualnej. Przed rozpoczęciem nauki zapraszamy na spotkanie z metodykiem w celu dobrania poziomu i programu kursu. Możesz uczyć się języka ogólnego, biznesowego, przygotowywać się do egzaminu językowego lub dopasować program do swoich zainteresowań.

 • Hiszpański

  Drugi najważniejszy na świecie język obcy zaraz po angielskim. Możesz posługiwać się nim w komunikacji międzynarodowej w Unii Europejskiej, NATO oraz ONZ. Po hiszpańsku będziesz mógł rozmawiać nie tylko w Hiszpanii ale również w Ameryce Południowej, zachodnich częściach Afryki, a także w niektórych rejonach Azji i Oceanii.

 • Niemiecki

  Język niemiecki jest najczęściej używanym językiem ojczystym w Unii Europejskiej a na całym świecie posługuje się niemieckim ponad 130 milionów ludzi. To język urzędowy w Niemczech, Austrii, Belgii, Liechtensteinie, Luksemburgu i Szwajcarii.

 • Francuski

  Język francuski jest jednym z najważniejszych języków świata, chociaż w ostatnich latach staje się coraz mniej popularny. Obecnie jest to piąty najważniejszy język świata (tuż za angielskim, chińskim, hindi i hiszpańskim), a całkowitą liczbę jego użytkowników szacuje się na 274 mln ludzi. Języka francuskiego możesz używać nie tylko we Francji, ale również w Belgii i Szwajcarii, w krajach Maghrebu i dawnych koloniach m.in. na Madagaskarze

 • Włoski

  Niektóre źródła podają, że włoski jest czwartym najchętniej wybieranym językiem na świecie oraz ósmym najczęściej używanym na Facebooku. Miłość do włoskiego rodzi się z uwielbienia włoskiej poezji, włoskich marek, mody, sztuki, a także kuchni. Po włosku będziesz mógł porozmawiać także w San Marino oraz w Szwajcarii, gdzie jest to również język urzędowy.

 • Japoński

  Jeśli masz marzenie nauczyć się japońskiego, to możesz u nas zapisać się na indywidualny kurs od podstaw. Jedna z naszych lektorek mieszkała w Japonii 6 lat i chętnie pomoże Ci zapoznać się z tym wyjątkowym językiem.

Nauka języków obcych

Jesteśmy multilingwistami

Tworzymy wyjątkowy zespół lektorów – każda osoba, która uczy w szkole The Palms zna więcej niż jeden język!

 • każdy lektor zna język angielski
 • ponad połowa lektorów posługuje się trzema językami – najbardziej popularny wśród lektorów jest niemiecki, następnie francuski i hiszpański
 • rekordzistą jest Serge Ravoahangilalao – posługuje się 5 językami – malgaskim (język ojczysty), francuskim (język urzędowy Madagaskaru), niemieckim (studiował i mieszkał w Niemczech kilkanaście lat), angielskim (obowiązkowo) i polskim (odkąd się ożenił i przeprowadził do Polski)
Nauka języków obcych

The Palms. Uczymy języków tak, żebyś mówił!

Nauka języków obcych