Logowanie do lekcji on-line w The Palms jest bardzo łatwe

Logowanie do lekcji on-line jest niezbędne w przypadku lekcji przez internet. W związku z tym, że zawiesiliśmy lekcje stacjonarne w placówkach The Palms na czas kwarantanny to od poniedziałku 16 marca wszystkie lekcje będą organizowane on-line dla uczniów indywidualnych i grupowych.

Jak zalogujecie się Państwo do swojego dziennika na platformie Langlion, zobaczycie na kolorowo statusy lekcji.

• „nie ma w planie” oznacza, że lekcje są zawieszone
  • „lekcja na próbę on-line” oznacza, że planowana jest pierwsza lekcja on-line
  • „lekcja on-line” że mamy kolejną lekcję on-line
  • „rekompensata on-line” to dodatkowe minuty lekcji indywidualnej, w której nie powiodło się połączenie

Widok standardowego dziennika – strona główna

Logowanie do lekcji on-line - widok dziennnika ucznia

Logowanie do lekcji on-line – widok dziennnika ucznia

Lektorzy zostali przeszkoleni z prowadzenia lekcji on-line zgodnie z naszą metodą Five Stars Method. Będziemy się starać, aby formuła zajęć nie odbiegała od klasycznych zajęć.

Dla komfortu uczniów podczas lekcji on-line na platformie Zoom prosimy:

1. Sprawdź czy masz przeglądarkę Chrome na swoim komputerze. To jest najlepsze rozwiązanie aby wszystkie funkcje lekcji on-line działały prawidłowo. Działa też Firefox ale nie działa Safari i Edge.
  2. Ściągnij na komputer aplikację Zoom Client for Meeting. Nie musisz zakładać własnego konta na Zoomie. Wystarczy, żeby aplikacja działała w tle. Tutaj jest link gdzie można to ściągnąć: https://zoom.us/download
  3. Przygotuj słuchawki, których będziesz używać podczas lekcji on-line.
  4. Przygotuj login i hasło do dziennika elektronicznego Langlion thepalms.langlion.com
  5. Po zalogowaniu na stronie głównej w dzienniku zobaczysz datę swojej następnej lekcji i przycisk „Dołącz”. Przycisk pojawia się punktualnie kiedy nauczyciel aktywuje lekcję online. Jeśli nie widzisz przycisku, koniecznie wyloguj się z dziennika i zaloguj jeszcze raz.
  6. Udostępnij kamerę i mikrofon w aplikacji.

Logowanie do lekcji on-line

Logowanie do lekcji on-line - widok z opcją

Logowanie do lekcji on-line – widok z opcją „dołącz”