Zapraszamy lektorów do współpracy

Obecnie trwa rekrutacja nowych lektorów na nowy rok szkolny 2021/22. Chcielibyśmy zatrudnić nowe osoby właściwie od teraz na kilka godzin w tygodniu, a następnie rozszerzyć współpracę na pełny grafik w nowym roku szkolnym.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą, która zatrudnia coraz więcej nauczycieli do pracy w dwóch naszych placówkach – w Miasteczku Wilanów i na Kabatach w Warszawie. Podczas rekrutacji chcemy poznać Cię bliżej i dowiedzieć się jakie są Twoje doświadczenia oraz umiejętności metodyczne. Szukamy osób, które zdecydowały się świadomie na zawód lektora i wykonują go z pasją, zaangażowaniem i z uśmiechem!

postępy_dziecka_w_nauce_angielskiego_webinarium
Skuteczna metoda nauczania angielskiego

Etapy rekrutacji w The Palms

 • Etap 1

  Mamy zamieszczone ogłoszenia na stronie www.thepalms.olx.pl i termin nadsyłania zgłoszeń jest do 5 marca br. W trakcie analizujemy nadesłane zgłoszenia i kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, aby umówić wstępne spotkanie online.

 • Etap 2

  Zapraszamy na rozmowę wstępną online z dyrektorem szkoły The Palms, podczas której:

  • przedstawimy warunki pracy w The Palms,
  • Ty zaprezentujesz swoją kandydaturę,
  • przedstawisz swoje preferencje dotyczące grafiku oraz rodzaju prowadzonych kursów.
 • Etap 3

  Po pierwszym spotkaniu zapoznawczym, umawiamy drugie spotkanie online z Dyrektorem Metodycznym szkoły – Katarzyną Zarosińską. W trakcie tego spotkania:

  • przedstawimy Ci przebieg lekcji The Palms,
  • otrzymasz case study do przygotowania i omówienia,
  • możesz porozmawiać o szkoleniach i wsparciu metodycznym w The Palms.
 • Etap 4

  Podpisujemy umowę i omawiamy regulamin pracy lektora The Palms.

 • Etap 5

  Zapewniamy krótkie i treściwe wdrożenie do pracy w The Palms składające się z:

  • szkolenia administracyjnego z obsługi platformy Langlion
  • hospitacji koleżeńskiej w dogodnym dla obu stron terminie,
  • rozmowy z Metodykiem The Palms przed pierwszą lekcją w nowym klientem.

Dołącz do nas

Zapraszamy do współpracy lektorów języka angielskiego. Nauczanie drugiego języka jest atutem (hiszpański, włoski, francuski, niemiecki, polski)

W związku z dynamicznym rozwojem naszych placówek – The Palms Wilanów (ul. Sarmacka 22) i The Palms Ursynów-Kabaty (al. KEN 19), nasz zespół stale się powiększa. Jeśli prowadzisz kreatywne zajęcia językowe z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi, używasz gier językowych, znasz platformę genial.ly i lubisz nowe wyzwania, dołącz do nas!

Opinie o kursach online w The Palms

Oferujemy:

 • długofalową współpracę (preferowana umowa pomiędzy firmami; możliwa również umowa zlecenie) z gwarancją godzin w grafiku od września 2021,
 • przejrzysty zakres obowiązków lektorskich,
 • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo do 10-tego każdego miesiąca,
 • bogate wyposażenie szkoły w materiały skracające czas przygotowania się do zajęć,
 • wsparcie metodyczne oraz szkolenia z nowych aplikacji do nauki języków,
 • dostęp premium do platformy genial.ly od nowego roku szkolnego;

Oczekujemy:

 • znajomości doskonałej j.angielskiego potwierdzonej dyplomem z anglistyki lub kolegium nauczycielskiego
 • minimum 1 rok doświadczenia w nauczaniu w szkole językowej
 • nauczania wszystkich poziomów zaawansowania (dzieci, młodzież, dorośli)
 • doświadczenia w nauczaniu online, znajomości Zooma, Genial.ly i Wordwall
 • wykorzystywania gier językowych w nauczaniu
 • zapoznania się ze metodą The Palms i blogiem www.igraszki-jezykowe.pl przed spotkaniem

Zapraszamy serdecznie do przesyłania swoich CV. Jeśli wyślesz nam video, prezentację genial.ly lub inną niestandardową formę cv, to będzie to wielkim atutem.

Możesz swoje zgłoszenie wysłać bezpośrednio do Dyrektora szkoły na adres: m.wroblewska@thepalms.edu.pl lub na stronie thepalms.olx.pl – oba sposoby są dobre!

Opinie lektorów o The Palms

Gorąco polecam tę szkołę! Panuje tu bardzo przyjazna, wręcz rodzinna, atmosfera. Jako pracownik, bardzo cenię sobie to, że lektor zawsze może liczyć na wsparcie ze strony kompetentnych metodyków. Organizacja pracy jest pod każdym względem na najwyższym poziomie. Dużym atutem jest dostosowanie liczby godzin pracy do potrzeb lektora, bardzo duży wybór podręczników, gier i innych pomocy naukowych. Szczerze polecam: zarówno przyszłym kursantom, jak i lektorom!

Jako lektorka polecam Szkołę The Palms koleżankom i kolegom po fachu-będzie ci się tu dobrze pracowało ! Jeśli dotąd uczyłeś/łaś bardziej tradycyjnymi metodami-odkryjesz bogactwo gier planszowych i multimedialnych, zachwycisz się i już nie będziesz chciał/a uczyć inaczej :) Odradzam natomiast tym, którym nie chce się wysilać. Uczniom polecam tą szkołę szczególnie mocno-będziesz uczyć się „bezboleśnie”, świetnie się bawiąc i rzeczywiście używając języka-żadna lekcja nie będzie taka sama, lektor/ka potrafi zaskoczyć ! Materiał jest powtarzany na różne sposoby i sam pcha się do głowy :) Trzeba mu tylko odrobinę pomóc :)

The Palms to bardzo profesjonalna szkoła,
– lektorzy mają do dyspozycji wszystkie niezbędne podręczniki, wiele materiałów dodatkowych oraz gry planszowe.
– sale do zajęć są wyposażone w komputery z szybkim łączem internetowym oraz rzutniki
– lektorzy mogą liczyć na stałą pomoc metodyków
– dynamiczne kolory ożywiają wnętrza, stymulują naukę, dodają odwagi kursantom
– zatrudnienie i rozliczenia comiesięczne funkcjonują na bardzo jasnych zasadach
Doskonała organizacja faktycznie pozwala na to, by zajęcia z kursantami odbywały się w luźnej, przyjaznej atmosferze.

Szczerze polecam! Jestem lektorką The Palms już kolejny rok i nie ma porównania do poprzednich szkół, w których pracowałam! Ogromne zaplecze gier oraz gadżetów które ułatwiają przygotowywanie i uatrakcyjniają zajęcia, każda sala wyposażona w sprzęt multimedialny oraz pomoc ze strony szefostwa i metodyków sprawiają, że praca jest przyjemnością. A szkolenia przy lunchu oraz spotkania lektorów są wisienką na torcie :)

Pracuję w The Palms od roku i potwierdzam opinie innych lektorów: w szkole panuje bardzo przyjazna, wręcz rodzinna, atmosfera. Bardzo cenię sobie to, że lektor zawsze może liczyć na wsparcie ze strony kompetentych metodyków. Organizacja pracy jest pod każdym względem na najwyższym poziomie. Dużym atutem jest dostosowanie liczby godzin pracy do potrzeb lektora, wysokie zarobki i bardzo duży wybór podręczników, gier i innych pomocy naukowych. Szczerze polecam!

Ja też polecam! Pracowałam w tej szkole ponad rok i tylko dlatego tak krótko, ponieważ zostałam mamą :) ale jak tylko dzidziuś podrośnie na pewno tam wrócę. Bardzo fajne i wyrozumiałe szefowe, wysokie stawki oraz niesamowite wyposażenie szkoły. Super mi się tam pracowało!