[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ link=” linktarget=” link_hover=” padding=’0px’ highlight=” highlight_size=” border=” border_color=” radius=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-9anpo9′]

[av_heading heading=’Lektor angielskiego poszukiwany’ tag=’h3′ link_apply=” link=’manually,http://’ link_target=” style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” padding=’10’ color=” custom_font=” custom_class=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-29ghix’][/av_heading]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” element_template=” one_element_template=” av_uid=’av-jv48vmud’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą językową, która zatrudnia obecnie 30 lektorów pracujących w dwóch placówkach The Palms – w Miasteczku Wilanów i na Kabatach.

Stale powiększa się liczba naszych Klientów, którzy doceniają metodę nauczania Five Stars i w związku z tym poszukujemy kilku dodatkowych osób, które wykonują z pasją zawód lektora.

Jeśli prowadzisz kreatywne zajęcia językowe i używasz gier językowych wszelkiego rodzaju, dołącz do nas! Możesz rozpocząć z nami współpracę już dziś!

Praca dla lektora j. angielskiego – oferujemy:

– długofalową współpracę (w oparciu o umowę pomiędzy firmami lub umowę zlecenie),
– możliwość gwarancji godzin w umowie, atrakcyjne pakiety zajęć w blokach (zajęcia poranne, popołudniowe i wieczorne),
– grafik dopasowany do preferencji i dyspozycyjności godzinowej lektora,
– różnorodność zajęć pod względem poziomów i grup wiekowych do wyboru,
– przejrzysty zakres obowiązków lektorskich,
– atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo,
– bogate wyposażenie szkoły w materiały ułatwiające przygotowanie się do zajęć,
– wsparcie metodyczne oraz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;

Lektor j. angielskiego – oczekujemy:

– doskonałej znajomości języka obcego potwierdzonej wykształceniem kierunkowym,
– min. 1 rok doświadczenia w nauczaniu,
– kreatywności w stosowaniu nieszablonowych metod,
– otwartości i optymistycznego usposobienia,
– rzetelności, odpowiedzialności i dbałości o jakość swojej pracy;

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych potencjalną współpracą na niezobowiązujące spotkanie informacyjne „Praca pod palmami”

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_contact email=’k.zarosinska@thepalms.edu.pl’ title=’Zarezerwuj miejsce na spotkanie informacyjne „Praca pod palmami”’ button=’Wyślij zgłoszenie’ on_send=” sent=’Dziękujemy! Wiadomość została właśnie wysłana. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona. Oczekuj wiadomości potwierdzającej z naszej strony.’ link=’manually,http://’ subject=” autoresponder_email=” autorespond=” captcha=” form_align=” color=” av_uid=’av-jv496e6v’ admin_preview_bg=”]
[av_contact_field label=’Imię’ type=’text’ options=” check=’is_empty’ width=” av_uid=’av-85qszd’][/av_contact_field]
[av_contact_field label=’Adres e-mail’ type=’text’ options=” check=’is_email’ width=” av_uid=’av-6ljhh5′][/av_contact_field]
[av_contact_field label=’Wybierz termin spotkania’ type=’select’ options=’17 maja 2019 g. 17:00, 14 czerwca 2019 g. 17:00′ check=’is_empty’ width=” av_uid=’av-4o0hg9′][/av_contact_field]
[av_contact_field label=’Dodaj wiadomość jeśli chcesz :-)’ type=’textarea’ options=” check=” width=” av_uid=’av-2z84l5′][/av_contact_field]
[/av_contact]