Lektor angielskiego poszukiwany

Pięciogwiazdkowa metoda nauczaniaJesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą językową, która zatrudnia obecnie 30 lektorów pracujących w dwóch placówkach The Palms – w Miasteczku Wilanów i na Kabatach.

Stale powiększa się liczba naszych Klientów, którzy doceniają metodę nauczania Five Stars Method i w związku z tym poszukujemy kilku dodatkowych osób, które wykonują z pasją zawód lektora.

Jeśli prowadzisz kreatywne zajęcia językowe i używasz gier językowych wszelkiego rodzaju, dołącz do nas! Możesz rozpocząć z nami współpracę już dziś lub od nowego roku szkolnego 2019/2020.

Program autorski dla dzieciPraca dla lektora j. angielskiego – oferujemy:

– długofalową współpracę (w oparciu o umowę pomiędzy firmami lub umowę zlecenie),
– możliwość gwarancji godzin w umowie, atrakcyjne pakiety zajęć w blokach (zajęcia poranne, popołudniowe i wieczorne),
– grafik dopasowany do preferencji i dyspozycyjności godzinowej lektora,
– różnorodność zajęć pod względem poziomów i grup wiekowych do wyboru,
– przejrzysty zakres obowiązków lektorskich,
– atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo,
– bogate wyposażenie szkoły w materiały ułatwiające przygotowanie się do zajęć,
– wsparcie metodyczne oraz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;

Lektor j. angielskiego – oczekujemy:

– doskonałej znajomości języka obcego potwierdzonej wykształceniem kierunkowym,
– min. 1 rok doświadczenia w nauczaniu,
– kreatywności w stosowaniu nieszablonowych metod,
– otwartości i optymistycznego usposobienia,
– rzetelności, odpowiedzialności i dbałości o jakość swojej pracy;

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych potencjalną współpracą na niezobowiązujące spotkanie informacyjne „Praca pod palmami”

Miejsce spotkania:
The Palms Wilanów, ul. Sarmacka 22 lok. 135

Terminy spotkań:
17.05.2019 g.17:00 oraz 14.06.2019 g.17:00

lektor angielskiego pracaJuż dziś zarezerwuj miejsce na spotkaniu informacyjnym. Liczba miejsc jest ograniczona!

Aplikuj i podaj datę spotkania, w którym chcesz brać udział.

Przynieś CV ze sobą i umów spotkanie indywidualne, jeśli dojdziesz do wniosku, że szkoła językowa The Palms to idealne miejsce pracy dla Ciebie. Zapraszamy!

Rozmowy indywidualne z kandydatami będą odbywać się w dniach od 20.05. do 30.06. br.

Zarezerwuj miejsce na spotkanie informacyjne "Praca pod palmami"