Twoje dziecko zacznie mówić po angielsku

Program autorski dla dzieci to dodatkowa motywacja do nauki i mnóstwo zabawy
  • Nauka mówionego języka

Na podstawie wiedzy dzieci zdobytej w trakcie roku szkolnego, wzbogacamy umiejętności o praktyczne zastosowanie. Mówienie pełnymi zdaniami jest naszym priorytetem podczas wakacyjnych półkolonii i wykorzystujemy do tego historie lemura Akiki, który przez cały rok podróżuje w różne zakątki świata.

• Podróże lemura Akiki

Lemur Akiki jest podróżnikiem jakich mało. Odwiedził już wiele ciekawych zakątków świata. Podczas wakacyjnych półkolonii dzieci razem z lemurem tworzą wspaniałe historie, dobrze się bawią w małych grupach, dzięki czemu możemy również poświęcić dużo uwagi na ich zdolności językowe i wymowę.

• Całodniowa opieka

Plan dnia półkolonii wakacyjnych jest bardzo zróżnicowany i zapewnia całodniową opiekę nad dziećmi. Już do godziny 8:30 rozpoczynają się gry i zabawy, a kończą się o godzinie 17:30. W czasie pełnego zabaw dnia dzieci mają zajęcia językowe, gry i zabawy na dworze, podstawy drugiego języka obcego, a także eksperymenty i ciekawostki z podróży Akikiego. W planie dnia jest również przewidziany czas na drugie śniadanie, obiad i podwieczorek.

• Zapisy trwają

Cena tygodniowych półkolonii wynosi 799 zł i uwzględnia zajęcia językowe (angielski i drugi język np. hiszpański/ francuski/ niemiecki), posiłki: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz wszystkie niezbędne materiały do zajęć. Zapisy trwają! Zapraszamy!

Rodzice chwalą i polecają naszą szkołę

Wśród masy szkół j. angielskiego The Palms wyróżnia się bardzo: pomysłowością, wizją i umiejętnością realizacji tej wizji. Od kiedy moja córka chodzi do The Palms, zupełnie zmieniła podejście do nauki języka. Po prostu wzrusza mnie jak kompetentnie i kreatywnie to robicie :) Dziękuję i trzymam za Was kciuki.

Ankieta wewnętrzna The Palms, luty 2019

Mój dziewięcioletni syn Sebastian od pół roku uczęszcza na zajęcia języka angielskiego do szkoły językowej The Palms. Zajęcia prowadzone są ciekawie z użyciem multimediów, co zachęca dzieci do większej aktywności. Syn sam z siebie zaczął uczyć się słówek! Szczególnie cenię sobie przyjazną atmosferę panującą w szkole oraz bliski kontakt z nauczycielem, dla którego nie jesteśmy anonimowi.  Gorąco polecam!

Agnieszka Gurynmama Sebastiana

The Palms, to szkoła jakiej nie było! Radość mojej 5 letniej córki na każde spotkanie z lemurkiem Akkiki oraz Panią nauczycielką dorównuje radości z otrzymania wymarzonego prezentu:-). Jeżeli szukacie szkoły, w której dzieci uczą się przez zabawę i wychodzą uśmiechnięte z każdych zajęć, to kierujcie swoje kroki właśnie do The Palms! Polecam.

Karolina Przykorska

Pełen profesjonalizm. Widzę u córki duży postęp. Bardzo lubi chodzić, mówi, że jest bardzo fajnie. Nauka przez zabawę.

Ankieta wewnętrzna The Palms, luty 2019