Twoje dziecko zacznie mówić po angielsku

kurs angielskiego dla dzieci
kurs angielskiego dla dzieci program autorski
 • Nauka mówionego języka

  Na podstawie wiedzy dzieci zdobytej w trakcie roku szkolnego, wzbogacamy umiejętności o praktyczne zastosowanie. Mówienie pełnymi zdaniami jest naszym priorytetem podczas wakacyjnych półkolonii i wykorzystujemy do tego historie lemura Akiki, który przez cały rok podróżuje w różne zakątki świata.

 • Podróże lemura Akiki

  Lemur Akiki jest podróżnikiem jakich mało. Odwiedził już wiele ciekawych zakątków świata. Podczas wakacyjnych półkolonii dzieci razem z lemurem tworzą wspaniałe historie, dobrze się bawią w małych grupach, dzięki czemu możemy również poświęcić dużo uwagi na ich zdolności językowe i wymowę.

 • Całodniowa opieka

  Plan dnia półkolonii wakacyjnych jest bardzo zróżnicowany i zapewnia całodniową opiekę nad dziećmi. Już do godziny 8:30 rozpoczynają się gry i zabawy, a kończą się o godzinie 17:30. W czasie pełnego zabaw dnia dzieci mają zajęcia językowe, gry i zabawy na dworze, podstawy drugiego języka obcego, a także eksperymenty i ciekawostki z podróży Akikiego. W planie dnia jest również przewidziany czas na drugie śniadanie, obiad i podwieczorek.

 • Zapisy trwają

  Cena tygodniowych półkolonii wynosi 799 zł i uwzględnia zajęcia językowe (angielski i drugi język np. hiszpański/ francuski/ niemiecki), posiłki: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz wszystkie niezbędne materiały do zajęć. Zapisy trwają! Zapraszamy!