Podróżuj z lemurem Akiki po angielsku

• Zamiast wyjazdów wakacyjnych

Kurs wakacyjny dla dzieci o podróżach może zastąpić utrzymanie kontaktu z językiem, który zazwyczaj ma miejsce podczas wakacji zagranicznych. Jeśli nie można wyjechać, to można podróżować z lemurem Akikim po wirtualnej mapie świata!

• Dookoła świata

Lemur Akiki odwiedził wiele zakątków świata. Ma nawet specjalny profil na Facebooku, gdzie zamieszcza zdjęcia z podróży. Dzisiaj Akiki zaprasza dzieci do wspólnej zabawy o podróżach w języku angielskim, która ma na celu rozwój językowy!

• Elastyczna formuła kursu

Kurs jest prowadzony online, więc nawet jeśli dziecko wyjeżdża na krótkie wakacje to może uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca przez internet. Można wybrać opcję intensywną lub umiarkowaną. Każda formuła rozwija umiejętności mówienia dziecka.

• Intensywnie czy umiarkowanie

Kurs intensywny to tygodniowa porcja nowej wiedzy – jedna godzina dziennie z angielskim od poniedziałku do czwartku. Możesz wybrać dowolną liczbę tygodni i przeplatać je wyjazdami. Możesz też wybrać opcję umiarkowaną – 2 lekcje w tygodniu i zdecydować o regularnej nauce przez miesiąc lub dwa. Elastyczna formuła dopasowuje się do Waszych możliwości wakacyjnych!

Tygodniowy kurs wakacyjny dla dzieci (7-9 lat)

• tygodniowy kurs online w małych grupach do 8 osób
  • kurs rozwija umiejętności dziecka w mówieniu – co tydzień lemur Akiki odwiedza nowe miejsce na świecie a program kursu oparty jest o rozwój słownictwa związanego z wybranymi zakątkami świata (jedzenie, zwiedzanie, pamiątki itp.)
  • lekcje są przygotowane w oparciu o skuteczną metodę Five Stars Method
  • kurs odbywa się codziennie o tej samej porze – 4 lekcje od poniedziałku do czwartku
  • 1 lekcja trwa 55 minut
  • można wybrać dowolną liczbę tygodni wakacyjnych
kurs angielskiego dla dzieci
Wakacyjny kurs o podróżach lemura Akiki

Miesięczny kurs wakacyjny dla dzieci (7-9 lat)

• miesięczny kurs online w małych grupach do 8 osób
  • kurs rozwija umiejętności dziecka w mówieniu
  • na co tydzień lemur Akiki odwiedza inne nowe miejsce na świecie a program kursu oparty jest o rozwój słownictwa związanego z wybranymi zakątkami świata (jedzenie, zwiedzanie, pamiątki itp.)
  • lekcje są przygotowane w oparciu o skuteczną metodę Five Stars Method
  • 1 lekcja trwa 55 minut
  • kurs zawiera 8 lekcji (poniedziałki i środy) o tej samej porze
  • kurs trwa 4 tygodnie (pakiet 8 lekcji) w dowolnej konfiguracji tygodni

Umów spotkanie z metodykiem dla dziecka

Nie wiesz jaki kurs wybrać? Najpierw sprawdź poziom angielskiego dziecka podczas spotkania z metodykiem szkoły The Palms. Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące!

metodyk szkoły językowej The Palms
Martyna Roś Senior Metodyk The Palms

Rodzice polecają kursy w The Palms

Nasze córki uwielbiają kreatywne zabawy. Kiedy szukaliśmy dla nich możliwości nauki języka, chcieliśmy żeby miejsce, gdzie będą się uczyły było przyjazne, bezpieczne i oferowało ciekawe zajęcia zarówno pod względem programu jak też kreatywnego spędzania czasu. Szkołę The Palms wybraliśmy właśnie ze względu na ciekawy program autorski, który spełniał nasze wymagania. Dzisiaj, po kilku miesiącach nauki mogę powiedzieć, że nasz wybór okazał się słuszny. Dzieci przygotowały wspaniałe przedstawienie prezentując nabyte umiejętności językowe. W rodzinnej atmosferze szkoły czują się świetnie i z niecierpliwością czekają na każde zajęcia.

Agnieszka Wytrykowskamama Marty i Kingi

The Palms, to szkoła jakiej nie było! Radość mojej 5 letniej córki na każde spotkanie z lemurkiem Akkiki oraz Panią Kasią dorównuje radości z otrzymania wymarzonego prezentu:-). Jeżeli szukacie szkoły, w której dzieci uczą się przez zabawę i wychodzą uśmiechnięte z każdych zajęć, to kierujcie swoje kroki właśnie do The Palms! Polecam.

Karolina Przykorska

Mój dziewięcioletni syn Sebastian od pół roku uczęszcza na zajęcia języka angielskiego do szkoły językowej The Palms. Zajęcia prowadzone są ciekawie z użyciem multimediów, co zachęca dzieci do większej aktywności. Syn sam z siebie zaczął uczyć się słówek! Szczególnie cenię sobie przyjazną atmosferę panującą w szkole oraz bliski kontakt z nauczycielem, dla którego nie jesteśmy anonimowi.  Gorąco polecam!

Agnieszka Gurynmama Sebastiana

Moje dziecko bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia w tej szkole i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z postępów dziecka, jak i organizacji zajęć. Mojemu synowi przypadły do gustu stosowane techniki teatralizacji, jesteśmy miło zaskoczeni tym jak z zapałem się angażuje w przedstawienie. Nauka języka angielskiego w tej szkole jest dla niego tym samym czym czas spędzony na fajnej zabawie w gronie przyjaciół. Zapewne duży wpływ na atmosferę panującą w szkole mają lektorzy, którzy potrafią dotrzeć do dzieci, nawet tych najmłodszych. Serdecznie polecam.

Magdalena Fudalimama Emila
opinie klientów o szkole The Palms