Kibicujemy maratończykom

W niedzielę 29 września odbył się w Miasteczku Wilanów Piknik Stowarzyszenia Mieszkańców Miasteczka Wilanów, który już drugi rok z rzędu organizowany jest na zakończenie lata. W tym roku termin pikniku zbiegł się w czasie z 35 Maratonem Warszawskim. Mieszkańcy stworzyli niesamowitą strefę kibica. Oczywiście nie mogło zabraknąć szkoły The Palms!

Szkoła językowa The Palms angażuje się w lokalne wydarzenia!

Jesteśmy blisko różnych wydarzeń, które mają miejsce w Miasteczku Wilanów. Jesteśmy tu dla was, naszych sąsiadów, klientów i partnerów. Tym razem stworzyliśmy razem ze Stowarzyszeniem Mieszkańców Miasteczka Wilanów strefę dla dzieci, w której przygotowywaliśmy transparenty dla maratończyków. Hasła w różnych językach zostały pięknie udekorowane przez najmłodszych, a następnie powieszone wzdłuż trasy maratonu. Dopingowaliśmy w ten sposób naszym dzielnicowym maratończykom i nie tylko. Wszak to impreza światowego formatu!

To było huczne i radosne spotkanie sąsiedzkie, na którym pojawiły się całe rodziny z Wilanowa. W trakcie spotkania miał miejsce poczęstunek przygotowany przez zaprzyjaźnione restauracje z Miasteczka Wilanów oraz mnóstwo innych atrakcji. Przeprowadzono również konkurs na najzabawniejszy słoik dopingowy.

Słoiki służyły wspaniale, kiedy w pobliżu naszego pikniku pojawili się maratończycy. Emocje sięgały zenitu. Wrzask, pisk i brawa witały biegaczy, którzy z radością przebiegali przez Miasteczko Wilanów. Takiego dopingu jeszcze nie było!

Dziękujemy wszystkim dzieciom, które tego dnia przyszły z rodzicami na piknik i wzięły udział w malowaniu transparentów!

Szkoła językowa The Palms angażuje się w lokalne wydarzenia!

Szkoła językowa The Palms angażuje się w lokalne wydarzenia!

It is amazing what you can accomplish if you do not care who gets the credit”.
To niesamowite ile można osiągnąć, jeśli nie zależy nam na tym, komu przypadną zasługi. ~ Harry Truman

Zapisz