postanowienie-noworoczne-nauka-języka

Jak wytrwać w nauce języka i zrealizować postanowienie noworoczne

Jak wytrwać w nauce języka i zrealizować postanowienie noworoczne? Dla wszystkich, którzy wielokrotnie próbowali i przestawali się uczyć nowego języka, a teraz głowią się nad odpowiedzią na to pytanie, podpowiadamy: Nauka języków z przyjemnością!

Realistyczny cel – pomoże rozmowa z metodykiem

Jeśli chcesz wytrwać w swoim postanowieniu i znaleźć się w gronie szczęśliwców, musisz przede wszystkim wybrać taki cel, który jest realny. Jeśli cel będzie zbyt ambitny, satysfakcja ze spełnienia postanowienia noworocznego jest tak odległa, że tracimy zapał do konsekwentnej pracy, która ma ciebie doprowadzić do celu. W przypadku nauki języków też musisz dobrze dopasować swój cel do możliwości. Proponujemy bezpłatne spotkanie z metodykiem, który pomoże określić możliwe do zrealizowania cele i horyzont czasu, który będzie niezbędny, aby je osiągnąć.

Umów spotkanie z metodykiem już dziś.

Nauka języków w przyjemny sposób

Jeśli chcesz wytrwać w nauce i zrealizować swoje noworoczne postanowienie, powinieneś wybrać szkołę językową, która ci w tym pomoże. Kluczowe są metody i techniki nauczania, które albo będą sprawiać ci przyjemność, albo będziesz się męczyć powtarzając w kółko te same zdania. W szkole językowej The Palms możesz być pewien, że pomożemy ci wytrwać w nauce. Nauka języków z przyjemnością to nasza filozofia działania. Wszystkie nasze metody są temu podporządkowane – na lekcjach doświadczysz różnorodności i szybko zorientujesz się jakie duże robisz postępy. Using mulitimedia, using realia, teatralizacja i gry językowe – to elementy naszej metodologii nauczania.

Dowiedz się więcej o naszych metodach!

Rozpocznij naukę

Aby zrealizować swoje postawienie noworoczne dzieli cię już tylko jeden mały krok. Pierwszy krok już jest za tobą, skoro czytasz ten post – prawdopodobnie już wybrałeś język, którego chcesz się uczyć i teraz szukasz miejsca, gdzie mógłbyś rozpocząć naukę. To już połowa sukcesu, a jeśli chodzi o szkołę – to trafiłeś idealnie! Napisz do nas lub zadzwoń!

Polub nas na Facebooku, Google+ i obejrzyj nasze relacje video. Dla nas każdy klik się liczy, więc jeśli zamierzasz do nas zadzwonić wkrótce, podziel się tym ze swoimi znajomymi. To kolejny krok do realizacji postanowienia – będzie ci łatwiej, jeśli rodzina i znajomi będą cię wspierać!

If you change nothing, nothing will change