Słodki poczęstunek w szkole językowej The Palms zawsze podczas dni otwartych

Jak wybrać szkołę językową? Zaufaj The Palms

Zajęć dodatkowych dla dzieci na nowy rok szkolny szukamy zazwyczaj we wrześniu. Czasami jednak okazuje się, że w dobrych szkołach językowych zajęcia trzeba zarezerwować wcześniej. Już w czerwcu wyszukiwarki internetowe rozgrzane są do czerwoności. Szukamy haseł typu: dobra szkoła językowa, kurs angielskiego dla dzieci, francuski Wilanów, angielski Ursynów itp. Wybór szkoły językowej to nie jest prosta sprawa – szkoła szkole nie równa. Można jednak sprawdzić kilka kluczowych kryteriów i mieć pewność, że wybraliśmy właściwie.

Dobra szkoła językowa – czyli jaka?

Dobra szkoła językowa to przede wszystkim miejsce, w którym skutecznie nauczysz się mówić. Przecież właśnie dlatego uczymy się języków obcych. Potrzebujemy „dogadać się” na wakacjach lub załatwiać sprawy w pracy. Musimy wybrać szkołę, która dopasuje kurs do naszych potrzeb i umiejętności, a potem za pomocą skutecznych metod sprawnie przeprowadzi nas na wyższy poziom znajomości języka. Tu przychodzi z pomocą warszawska szkoła językowa The Palms, która stawia na przyjemną formę nauki. Chodzi o to, żeby nabrać rozpędu, nie stracić motywacji. Czy to jest kurs językowy dla dzieci, młodzieży czy dorosłych – dobre metody nauczania gwarantują sukces.

Efektywne metody nauczania z naciskiem na mówienie

The Palms stworzyła autorską metodę Five Stars MethodNasza szkoła językowa w Warszawie stworzyła autorską metodę Five Stars Method, które kładzie nacisk na mówienie i zapewnia szybkie efekty w nauce.

Metoda polega na tym, że nauczyciele The Palms przygotowują dodatkowe materiały na każdą lekcję i gwarantują skuteczną powtórkę na wiele sposobów. Zajęcia są bardzo urozmaicone i pozwalają na skupienie uwagi ucznia przez całą lekcję.

Five Stars Method to pięciogwiazdkowy zestaw technik nauczania na każdej lekcji. Dzięki temu szybko osiągniesz efekty, zaczniesz mówić pełnymi zdaniami i przełamiesz barierę w mówieniu.

  1. WORDBOX„skrzynka słówek” służy do zapamiętywania słownictwa. Dzięki tej technice  będziesz powtarzać materiał przy każdej okazji. Mogą to być słówka z ostatniej lekcji lub z zajęć trzy miesiące wcześniej. Skutecznie je zapamiętasz!
  2. USING MULTIMEDIA – multimedia stały się obowiązkowym punktem programu w szkole The Palms. W każdej sali mamy tablicę interaktywną, a przy lekcjach online używamy wielu innowacyjnych aplikacji. To bardzo motywujące dla dzieci, a dorośli coraz częściej zauważają potrzebę nowoczesnej formy nauki!
  3. USING REALIA – „oryginalne przedmioty” działają na wszystkie zmysły i ułatwiają zapamiętywanie. Nauczyciele mogą w ten sposób zobrazować słownictwo lub wytłumaczyć struktury gramatyczne. W szkole The Palms nauka języka obcego jest bardzo innowacyjna. Przekonasz się o tym bardzo szybko!
  4. DRAMA – „teatralizacja” czyli scenki, odgrywanie ról i tak zwane „wypowiedzi pełnozdaniowe”. Każde ćwiczenie ma na celu inspirowanie ucznia do mówienia. Już najmłodsze dzieci uczymy odpowiadać pełnymi zdaniami. Szybko poprawisz komfort posługiwania się językiem w mówieniu!
  5. GRY JĘZYKOWE – to nasza wisienka na torcie. Szkoła The Palms specjalizuje się w użyciu gier językowych. Pomagają one w utrwalaniu materiału i zapewniają przyjemną formę nauki w kursach, nie tylko dla dzieci! Gry odwracają uwagę od stresu związanego z poprawną wypowiedzią. Uczniowie skupiają się na regułach gry, rywalizacji, a użycie angielskiego staje się naturalną formą wypowiedzi.

Wykwalifikowani polscy lektorzy i native speakerzy

polscy lektorzy i native speakerzy The PalmsNajważniejszym zasobem każdej szkoły językowej są lektorzy. Wybierając szkołę języków obcych warto sprawdzić, czy są to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. Przygotowanie merytoryczne i staż pracy lektora, jego osobowość i kreatywność bardzo wpływa na to, jak ostatecznie przebiega lekcja. Te same kryteria powinni spełniać lektorzy zwani „native speakers”. Nie każdy, kto zna swój język ojczysty potrafi uczyć i metodycznie prowadzić program nauczania.

Wszyscy lektorzy The Palms posiadają odpowiednie kwalifikacje językowe i doświadczenie w nauczaniu. Ponadto liczy się kreatywność i otwartość na stosowanie metody Five Stars Method. Dodatkowo szkoła zatrudnia trzech metodyków, którzy nadzorują pracę lektorów. „Każdy metodyk w naszej szkole ma określoną funkcję do spełnienia” – wyjaśnia Katarzyna Zarosińska, współwłaścielka szkoły The Palms. „Podstawową rolą jest dbałość o jakość zajęć w naszej szkole i nadzór nad realizacją programu nauczania w trakcie trwania kursów. Oprócz tego, metodycy tworzą dodatkowe projekty, które urozmaicają zajęcia na wszystkich poziomach. Spójna jakość kursów to nasz priorytet.”

Bogata oferta i korzystne ceny kursów językowych

Najbardziej doceniamy firmy, które zbudowały wyróżniający element w swojej ofercie na bazie własnych doświadczeń. Szkoła językowa The Palms posiada bogatą ofertę autorskich kursów – dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie a metodyk szkoły pomoże dopasować kurs do potrzeb i celu nauki.

„Nie znałam do tej pory szkoły językowej, która organizuje festiwale teatralne w języku angielskim ze swoimi uczniami.” – podzieliła się swoimi doświadczeniami mama jednego z uczniów szkoły The Palms. – „Na dodatek występy dzieci miały miejsce w prawdziwym teatrze, na scenie Teatru Lalek Guliwer. Byłam bardzo szczęśliwa oglądając występ mojego dziecka na scenie i wiem, że dla niego, ten występ był niesamowitym przeżyciem” – dodaje. Link do relacji z festiwalu w Teatrze Guliwer

Angielski z klockami dla małych dzieciKurs angielskiego dla dzieci powinien mieć określony program. Możemy wybrać kurs ogólny z programem autorskim „Akiki’s Playhouse” lub kurs angielskiego z użyciem klocków dla małych dzieci. Dzieci starsze (od 2 klasy) mogą również uczyć się hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego.

Kurs angielskiego dla młodzieży (dzieci od 10-18 lat) to przede wszystkim kurs z programem autorskim „Surfing Paradise”. To dodatkowy aspekt kursu polegający na „surfowaniu” po kulturze, filmie, muzyce i internecie w języku angielskim. W tym przedziale wiekowym ważne jest wyrażanie własnych opinii, posiadanie własnego hobby. Szkoła The Palms dopasowuje kursy angielskiego do wieku i etapu rozwoju dzieci.

Kurs angielskiego dla dorosłych ma w szkole The Palms formułę „Life & Work”. To oznacza, że program zawiera tematy z życia wzięte, jak również odnosi je do zastosowania w miejscu pracy. Możemy umawiać się na obiad z rodziną lub na lunch z szefem. Poznajemy różnice w komunikacji w języku angielskim oraz potrzebne zwroty i wyrażenia. Kursy dla dorosłych są prowadzone w oparciu o te same metody, które szkoła stosuje dla dzieci. Nasza szkoła to „Przyjazne miejsce, nauka języków poprzez twórczą zabawę, oddech od rutyny!”.

Sprawdź ofertę kursów i cennik The Palms. Możesz skorzystać z promocji „Satysfakcja gwarantowana” i bez ryzyka wypróbować metody nauczania w naszej szkole. Napisz do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego i od razu umów spotkanie z metodykiem.
The Palms Ursynów ursynow@thepalms.edu.pl
The Palms Wilanów wilanow@thepalms.edu.pl

Pozytywne opinie uczniów

Zaufaj szkole językowej The Palms! Zrobiło to już wielu klientów, którzy wyrażają bardzo pozytywne opinie:

„Wśród masy szkół j. angielskiego The Palms wyróżnia się bardzo: pomysłowością, wizją i umiejętnością realizacji tej wizji. Od kiedy moja córka chodzi do The Palms, zupełnie zmieniła podejście do nauki języka. Po prostu wzrusza mnie jak kompetentnie i kreatywnie to robicie :) Dziękuję i trzymam za Was kciuki.”

„Bardzo cieszę się, że trafiłam do The Palms! Po kilku miesiącach nauki widzę u siebie duży progres. W końcu zapamiętałam rzeczy, z którymi miałam problem! W dodatku miła atmosfera w szkole i w grupie sprawia, że przychodzę tam nie z obowiązku, a z ochotą.”

„The Palms to miejsce, do którego Max chodzi z przyjemnością. Nie trzeba go poganiać, nie trzeba przypominać. Lekcje angielskiego to dla niego dobrze spędzony czas. Czas, który jest jednocześnie zabawą i nauką. To chyba dobra rekomendacja również dla innych rodziców”

Jak zapisać się na kurs do szkoły językowej The Palms?

Spotkanie z metodykiem Szkoły Językowej The PalmsPierwszy krok przy zapisaniu się do szkoły The Palms to umówienie spotkania z metodykiem.

Skorzystaj z formularza kontaktowego i nie zwlekaj. To jest bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie. Przede wszystkim dowiesz się jaki jest Twój obecny poziom znajomości języka a metodyk pomoże Ci w dobraniu odpowiedniego kursu językowego.

Spotkanie odbywa się online lub stacjonarnie w szkole. Możesz zdecydować sam. Rekomendujemy spotkanie online. Przy okazji poznasz kilka naszych aplikacji interaktywnych i zasmakujesz naszej metody nauczania.

The Palms to nowoczesna i doskonale wyposażona szkoła językowa. Warszawa jest miastem, w której znajdują się dwie siedziby naszej placówki (w dzielnicy Ursynów i Wilanów). Uczymy z pasją i 100% zaangażowaniem – przekonaj się sam!

Formularz kontaktowy znajduje się tutaj. Zapraszamy!