Zajęcia indywidualne w The Palms to kurs skrojony na miarę twoich potrzeb

Zajęcia indywidualne w The Palms to kurs skrojony na miarę twoich potrzeb

 • Tablica interaktywna wyłącznie dla ciebie. Możesz wykorzystywać do woli!

Rozwój skrojony na miarę

 • Elastyczna formuła

  Lekcje indywidualne to najbardziej elastyczna formuła kursu językowego. Wybierz język, termin, określ częstotliwość – dostosujemy się do twoich indywidualnych potrzeb.

 • Analiza potrzeb

  Przed rozpoczęciem nauki zapraszamy na spotkanie z metodykiem – przeprowadzimy z tobą wywiad odnośnie twoich celów związanych z nauką języka. W zależności od tego ustalony zostanie twój indywidualny plan nauki. Zadzwoń do szkoły i umów się już dziś!

 • Z podręcznikiem lub bez

  Zajęcia indywidualne mogą być prowadzone w oparciu o podręcznik lub bez podręcznika. Istnieje możliwość, aby lektor przygotowywał dla ciebie wyłącznie niestandardowe materiały. To zależy od ciebie!

 • Pierwsza lekcja

  Dzięki określeniu twojego poziomu oraz celu nauki podczas spotkania z metodykiem, nie tracimy już na to czasu na pierwszej lekcji. Efektywna nauka zaczyna się od razu!

Umów bezpłatne spotkanie z metodykiem online już dziś!

Nie wiesz jaki kurs wybrać? Najpierw sprawdź swój poziom językowy podczas spotkania z metodykiem szkoły The Palms. Metodyk pomoże Ci wybrać odpowiedni program. Dzięki temu upewnisz się, że jego nauka w trakcie roku nie pójdzie na marne – będzie najbardziej efektywna! Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące!

Spotkanie dla osoby dorosłej

Wypełnij formularz kontaktowy i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Dzięki temu lepiej dobierzemy lektora i ustalimy program Twojego kursu indywidualnego.

Spotkanie dla dziecka

Wypełnij formularz kontaktowy dla dziecka i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Sprawdź jaki jest jego poziom znajomości języka i jak dalej rozwijać jego umiejętności.