Rozwój skrojony na miarę

Indywidualne lekcje angielskiego
metoda zapamiętywania słownictwa
 • Elastyczna formuła kursu językowego

  Lekcje indywidualne to najbardziej elastyczna formuła kursu językowego. Wybierz język, termin, określ częstotliwość – dostosujemy się do twoich indywidualnych potrzeb.

 • Analiza potrzeb ucznia

  Przed rozpoczęciem nauki zapraszamy na spotkanie z metodykiem – przeprowadzimy z tobą wywiad odnośnie twoich celów związanych z nauką języka. W zależności od tego ustalony zostanie twój indywidualny plan nauki. Zadzwoń do szkoły i umów się już dziś!

 • Z podręcznikiem lub bez

  Zajęcia indywidualne mogą być prowadzone w oparciu o podręcznik lub bez podręcznika. Istnieje możliwość, aby lektor przygotowywał dla ciebie wyłącznie niestandardowe materiały. To zależy od ciebie!

 • Efektywna nauka języka

  Dzięki określeniu twojego poziomu oraz celu nauki podczas spotkania z metodykiem, nie tracimy już na to czasu na pierwszej lekcji. Efektywna nauka zaczyna się od razu!

jakość kursu językowego The Palms

Umów bezpłatne spotkanie z metodykiem!

Nie wiesz jaki kurs wybrać? Najpierw sprawdź swój poziom językowy podczas spotkania z metodykiem szkoły The Palms. Metodyk pomoże Ci wybrać odpowiedni program. Dzięki temu upewnisz się, że jego nauka w trakcie roku nie pójdzie na marne – będzie najbardziej efektywna! Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące!

Spotkanie dla osoby dorosłej

Wypełnij formularz kontaktowy i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Dzięki temu lepiej dobierzemy lektora i ustalimy program Twojego kursu indywidualnego.

Spotkanie dla dziecka

Wypełnij formularz kontaktowy dla dziecka i umów bezpłatne spotkanie z metodykiem. Sprawdź jaki jest jego poziom znajomości języka i jak dalej rozwijać jego umiejętności.

Katarzyna Zarosińska prowadzi kursy z j.angielskiego i niemieckiego
metodyk szkoły językowej The Palms

Uczniowie polecają kursy w The Palms

Polecam kurs indywidualny w The Palms. Oferta dostosowana do moich potrzeb, elastyczne podejście, zaangażowanie i przygotowanie do zajęć lektora sprawia, że na lekcje chodzę z wielką przyjemnością:)

Monikaopinia z badania NPS 2019-2020

Wśród masy szkół j. angielskiego The Palms wyróżnia się bardzo: pomysłowością, wizją i umiejętnością realizacji tej wizji. Od kiedy moja córka chodzi do The Palms, zupełnie zmieniła podejście do nauki języka. Po prostu wzrusza mnie jak kompetentnie i kreatywnie to robicie :) Dziękuję i trzymam za Was kciuki.

opinia z badania NPS 2019-2020

Mój dziewięcioletni syn Sebastian od pół roku uczęszcza na zajęcia języka angielskiego do szkoły językowej The Palms. Zajęcia prowadzone są ciekawie z użyciem multimediów, co zachęca dzieci do większej aktywności. Syn sam z siebie zaczął uczyć się słówek! Szczególnie cenię sobie przyjazną atmosferę panującą w szkole oraz bliski kontakt z nauczycielem, dla którego nie jesteśmy anonimowi.  Gorąco polecam!

Agnieszka Gurynmama Sebastiana

Bardzo cieszę się, że trafiłam do The Palms! Po kilku miesiącach nauki widzę u siebie duży progres. W końcu zapamiętałam rzeczy, z którymi miałam problem! W dodatku miła atmosfera w szkole i w grupie sprawia, że przychodzę tam nie z obowiązku, a z ochotą.

opinia z badania NPS 2019-2020
Indywidualne lekcje angielskiego
Indywidualne lekcje angielskiego
Indywidualne lekcje angielskiego