Dyżur metodyka dla klientów The Palms jest ustalany w każdym roku szkolnym. Zadzwoń i umów swoje spotkanie.

Kim jest metodyk? Czym się zajmuje?

Wiele osób nie wie o tym, że w szkole językowej jest konieczne takie stanowisko… Dla większości szkół językowych to zbędny koszt i kompetencje metodyczne przejmują częściowo wszyscy lektorzy. Niestety muszą przez to dzielić swoją uwagę na wiele zadań. Nie można też liczyć na spójność jakości kursów oferowanych w takiej szkole…

Liczy się jakość kursów

W The Palms zdajemy sobie sprawę jak ważna jest jakość naszych usług. Kładziemy szczególną uwagę na efektywne sposoby nauczania i wybraliśmy trzy główne metody, które stosujemy na zajęciach: using mulitimedia, using realia i teatralizację. Możesz umówić się na indywidualne spotkanie z naszym metodykiem szkoły. Marta Borowska, która odpowiada za jakość metodyczną kursów językowych, chętnie odpowie na pytania dotyczące metod i technik stosowanych na naszych zajęciach.

Dobrane metody i techniki

Istotne jest to, że wybrane metody są stosowane w naszej szkole w sposób celowy i systematyczny. Lektorzy są pod stałą opieką metodyczną – szkolenia, rekomendacje i hospitacje metodyczne są wpisane w proces utrzymywania jakości naszych usług. Niektórzy klienci dziwią się, widząc metodyka hospitującego na zajęciach,  że w takiej małej szkole jak The Palms, ma miejsce taki proces weryfikacji jakości.  My wierzymy, że to klucz do sukcesu realizacji naszej filozofii działania!

Każdy klient, który uczęszcza na zajęcia językowe w The Palms może skorzystać z doświadczenia metodyka i dowiedzieć się więcej na temat skutecznych metod nauki języków obcych.

Jak metody stosowane w The Palms wpływają na proces nauki języka? Jak efektywnie powtarzać materiał w domu? Jak efektywnie uczyć się słówek? Jak korzystać z multimediów na co dzień, aby podtrzymywać znajomość języka? – to tylko przykładowe pytania, które możesz zadać Marcie Borowskiej.

Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości! Umów swoje spotkanie już dziś!