Warsztaty językowe dla kobiet

Dobra strona EURO

Sprawdź sama co możesz zrobić
podczas 90 minut meczu piłki nożnej…


Szkoła językowa The Palms zaprasza Panie na warsztaty językowe dla kobiet
na różne tematy.  Twój poziom angielskiego nie gra roli, poznasz mnóstwo słówek …i to w miłym towarzystwie!

Zapraszamy na warsztaty językowe dla kobiet:

11.06.2012 godz. 20.00 Time for tea!
Dowiedz się jaka jest historia herbaty, jakie są jej rodzaje i jak parzyć prawidłowo Twoją ulubioną herbatę. Poznaj nowe smaki herbat podczas degustacji i mnóstwo angielskich słówek dotyczących rytuałów herbacianych… Warsztat organizujemy we współpracy z Galerią „Kawa i Herbata”. 

Warsztaty językowe dla kobiet

Warsztaty językowe dla kobiet – Time for tea!

13.06.2012 godz. 20.00 Time for coffee!
Poznaj rodzaje kawy z całego świata, dowiedz się jakich naczyń używać do ich parzenia, jak je wzbogacić aromatami i dodatkami, a to wszystko z angielską, mleczną pianką językową… Warsztat organizujemy we współpracy z Galerią „Kawa i Herbata”.

15.06.2012 godz. 20.00 Time for make-up!
Przyjdź na pokaz profesjonalnego makijażu. Sprawdź czy wiesz jak prawidłowo dobrać podkład i róż do Twojej karnacji. Będziesz zaskoczona ile nowych słówek angielskich już znasz…Warsztat organizujemy we współpracy z salonem Bliss Spa. 

18.06.2012 godz. 20.00 Time for jewellery!
Podobno biżuteria jest najlepszą przyjaciółką kobiety. Sprawdź jakie znasz  kamienie szlachetne i półszlachetne, jakie mają właściwości i czy pasują do Twojego znaku zodiaku. Poznaj swój anglojęzyczny horoskop… Gośćmi warsztatu będą Agnieszka Wytrykowska i Barbara Tokarska, właścicielki marki biżuterii – Femmy. Hand Made Jewellery

20.06.2012 godz. 20.00 Time for fashion!
Przyjdź na warsztat stylizacji. Dowiesz się  wszystkiego o typach sylwetki kobiet, określisz własną i poznasz sposoby jak podkreślić to co cudowne lub jak ukryć to co niechciane…A jak to będzie po angielsku? Przekonasz się na miejscu.
Warsztat organizujemy we współpracy z salonem Bliss Spa. 

Każdy warsztat trwa ok. 90 minut. Wstęp 40 zł.
Prosimy o rezerwację miejsc: tel. 258 58 02 lub na adres: biuro@thepalms.edu.pl

Zapraszamy!

Zapisz