Czas na decyzję i wybór kursu języka angielskiego dla dziecka! W dobrych szkołach językowych lekcje zaczynają się we wrześniu, a liczba miejsc w grupach jest mocno ograniczona. Wiadomo przecież, że każdy musi znać angielski, niezależnie od tego, co będzie robić w życiu, a nauka w zwykłej szkole nie wystarcza i nie przynosi satysfakcjonujących rezultatów. Zdecyduj się na zajęcia w profesjonalnej szkole językowej, która nauczy Twoje dziecko mówić po angielsku!

Oto 3 najważniejsze rady dla rodziców, którzy szukają dobrej szkoły językowej w okolicy:

1. Znajdź szkołę, która potrafi prawidłowo dobrać grupę dla Twojego dziecka.

To jeden z podstawowych warunków wysokiej motywacji i nauki bez frustracji. Często zdarza się, że dzieci z tej samej klasy są uczniami jednej grupy, ale niestety nie zawsze ich poziom angielskiego jest taki sam. Konieczna jest weryfikacja poziomu znajomości języka u dziecka i najlepszy efekt daje rozmowa z Metodykiem. W szkole językowej The Palms oferujemy takie spotkania bezpłatnie, a oprócz tego realizujemy grupowe lekcje pokazowe. Podczas takich zajęć Metodyk przeprowadza odpowiednie ćwiczenia w formie gier i zabaw językowych, ale w tym samym czasie bacznie obserwuje zachowanie dzieci i ocenia ich umiejętności językowe. Tylko doświadczony pedagog może ocenić potencjał dziecka w taki sposób. Właśnie rozpoczyna się cykl nowych lekcji pokazowych The Palms. Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka!

radość z nauki języków

2. Wybierz szkołę, która jest innowacyjna i kreatywna.

Nauka w szkole językowej powinna odpowiadać potrzebom współczesnego świata otaczającego nasze dzieci. Wówczas zapewniamy im właściwą motywację w trakcie całego roku szkolnego. Realizowanie kursu językowego w oparciu o nawet najlepszy podręcznik nie wystarczy. Skuteczna metoda opiera się na tym, że w trakcie jednej lekcji lektorzy przygotowują specjalną mieszankę ćwiczeń inspirujących dzieci do mówienia. W szkole językowej The Palms pomagają w tym autorskie programy Akiki’s Playhouse (dla młodszych dzieci) i Surfing Paradise (dla młodzieży), które od lat są skutecznie realizowane i dają wyśmienite efekty. Możesz porozmawiać o metodach nauczania podczas wizyty w szkole. Umów się na spotkanie już dziś! Kursy językowe w dobrych szkołach językowych startują dość wcześnie, a w małych grupach może zabraknąć miejsc!

Angielski w czasie choroby lub izolacji

3. Jak jest dobrze, to jest dobrze…

Sprawdź jakie narzędzie oferuje szkoła w okresie częstych przeziębień zimowych. Sprawdzone sposoby nauki hybrydowej czy online dla grup w czasie pandemii polecają rodzice, których dzieci chodziły do szkoły językowej The Palms w poprzednich latach.

„Z całego serca polecamy szkołę do nauki języków. Szybkie postępy w nauce, wspaniali lektorzy, którzy bardzo sumiennie wykonują swoją pracę. Nowoczesne oraz bardzo skuteczne metody nauczania. Z przyjemnością będziemy kontynuować naukę.”

„Dziecko lubi uczęszczać na zajęcia z j. angielskiego. Otwiera się na nowe słowa, dużo zapamiętuje z zajęć i lubi je używać w domu podczas zabaw. Zajęcia spełniły moje oczekiwania co do nauki języka przez dziecko.”

„Mój syn przez wiele lat uczył się j. angielskiego w innych szkołach i nigdy tak chętnie nie chodził na zajęcia tak jak teraz.”

„The Palms to miejsce, do którego Max chodzi z przyjemnością. Nie trzeba go poganiać, nie trzeba przypominać. Lekcje angielskiego to dla niego dobrze spędzony czas. Czas, który jest jednocześnie zabawą i nauką. To chyba dobra rekomendacja również dla innych rodziców”

„Lekcje hybrydowe i online w świetnej formule! Interaktywne dla dzieci, z naciskiem na mówienie. Polecamy!”

Zapisy na kursy językowe w szkole The Palms już trwają!

Pierwszy krok przy zapisaniu się do szkoły to umówienie lekcji pokazowej dla dziecka. Skorzystaj z formularza kontaktowego i nie zwlekaj. To jest bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z Metodykiem. The Palms to nowoczesna i doskonale wyposażona szkoła językowa. Nauka języków z przyjemnością to sprawdzony model od ponad 10 lat!

Artykuł ukazał się w Magazynie „Teraz Wilanów” nr 09/2022