Cennik kursów j.angielskiego dla dzieci i młodzieży

Jeśli chcesz otrzymać cennik The Palms w zakresie kursów języka angielskiego dla dzieci, to prosimy wypełnij formularz kontaktowy i podaj nam informacje, które pozwolą nam na przedstawienie właściwej oferty.

Mamy w szkole wiele rodzajów kursów językowych, z różnymi programami edukacyjnymi. Wyślemy Ci ofertę kursu, który najbardziej Cię interesuje.

Tu sprawdzisz ofertę kursów dla dzieci

Tu sprawdzić ofertę kursów dla młodzieży (10+)

Jeśli masz wątpliwości jaki kurs wybrać, sprawdź poziom angielskiego dziecka podczas spotkania z metodykiem szkoły The Palms. Spotkanie zapewni Ci najlepsze dobranie kursu dla Twojego dziecka. Upewnisz się, że jego nauka w trakcie roku nie pójdzie na marne – będzie najbardziej efektywna! Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące!

Możesz zaznaczyć w formularzu obie opcje a my skontaktujemy się w sprawie najbliższego terminu.

skuteczna nauka angielskiego satysfakcja gwarantowana
Martyna Roś Senior Metodyk The Palms
sprawdź poziom angielskiego dziecka