Cennik kursów dla dzieci i młodzieży

Jeśli chcesz otrzymać cennik The Palms w zakresie kursów języka angielskiego (lub innego języka) dla dzieci, to prosimy wypełnij formularz kontaktowy i podaj nam informacje, które pozwolą nam na przedstawienie właściwej oferty.

Mamy w szkole wiele rodzajów kursów językowych, z różnymi programami edukacyjnymi. Wyślemy Ci cennik i ofertę kursu, który najbardziej Cię interesuje. Podaj nam informacje, które pozwolą nam na przedstawienie właściwej oferty.

Jeśli masz wątpliwości jaki kurs wybrać, sprawdź poziom angielskiego dziecka podczas spotkania z metodykiem szkoły The Palms. Spotkanie zapewni Ci najlepsze dobranie kursu dla Twojego dziecka. Upewnisz się, że jego nauka w trakcie roku nie pójdzie na marne – będzie najbardziej efektywna! Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące!

Możesz zaznaczyć w formularzu obie opcje a my skontaktujemy się w sprawie najbliższego terminu.

cennik kursów dla dzieci i młodzieży The Palms
Martyna Roś Senior Metodyk The Palms