Jakość usług to satysfkacja klientów

Cena kursu językowego jest ważnym kryterium dla wielu klientów, ale nasi uczniowie zwracają uwagę na inne bardzo istotne elementy oferty. W corocznej ankiecie satysfakcji, potwierdzają swoje zadowolenie i chęć współpracy. Prowadzimy kursy językowe od 10 lat i jesteśmy dumni z tego, że utrzymujemy wysoką jakość na stałym poziomie!

• Ciekawa metoda nauczania wyróżnia The Palms

Nauka języków, która sprawia przyjemność, to filozofia The Palms. W praktyce oznacza to stosowanie przez lektorów autorskiej metody Five Stars Method. Będziesz uczyć się z przyjemnością i twoja nauka będzie skuteczna! To kryterium zostało mocno podkreślone przez klientów, zwłaszcza w dobie nauki online. „Świetny schemat lekcji online”, „Szybko widoczne efekty – przede wszystkim w mówieniu (…)” ~piszą uczniowie.

• Profesjonalna kadra lektorów

Wszyscy Lektorzy The Palms mają właściwe kwalifikacje do nauczania języków obcych oraz doświadczenie i specjalizację, która sprawia, że każdy kurs jest prowadzony z pasją. Dodatkowo szkolenia z Metody The Palms oraz wsparcie Metodyków szkoły dają możliwość realizacji programu kursu w wyznaczony sposób. Tu liczy się jakość, spójność, skuteczność i kreatywność!

• Elastyczność i dopasowanie kursu

Dopasowanie kursu językowego do celu nauki jest kluczem do sukcesu! Bardzo dużą rolę przywiązujemy do tego, aby kurs odpowiadał potrzebom ucznia. Diagnoza poziomu językowego odbywa się przed rozpoczęciem nauki, ale Metodyk The Palms również doradzi w doborze kursu. Jeśli w trakcie nauki jest potrzeba zmiany, to reagujemy elastycznie. Klienci doceniają nasze podejście i współpracę.

• Kameralna atmosfera

Kameralna atmosfera panuje w szkole zarówno na lekcjach indywidualnych, jak i grupowych. Maksymalnie w grupach uczy się 8 osób, tak więc nawet przy lekcjach online, to nadal jest kurs reaktywny a nie wykład nauczyciela do ucznia. Przyjemną atmosferę również zapewnia metoda nauczania oparta na różnego rodzaju grach językowych. Nawet nie zauważysz, że się uczysz!