Jakość usług to satysfakcja klientów

10 lat szkoły językowej The Palms
Kryteria wyboru kursu językowego

Cena kursu językowego jest ważnym kryterium dla wielu klientów, ale nasi uczniowie zwracają uwagę na inne bardzo istotne elementy oferty. W corocznej ankiecie satysfakcji, potwierdzają swoje zadowolenie i chęć współpracy. Prowadzimy kursy językowe od 10 lat i jesteśmy dumni z tego, że utrzymujemy wysoką jakość na stałym poziomie!

• Ciekawa metoda nauczania wyróżnia The Palms

Nauka języków, która sprawia przyjemność, to filozofia The Palms. W praktyce oznacza to stosowanie przez lektorów autorskiej metody Five Stars Method. Będziesz uczyć się z przyjemnością i twoja nauka będzie skuteczna! To kryterium zostało mocno podkreślone przez klientów, zwłaszcza w dobie nauki online. “Świetny schemat lekcji online”, “Szybko widoczne efekty – przede wszystkim w mówieniu (…)” ~piszą uczniowie.

• Profesjonalna kadra lektorów

Wszyscy Lektorzy The Palms mają właściwe kwalifikacje do nauczania języków obcych oraz doświadczenie i specjalizację, która sprawia, że każdy kurs jest prowadzony z pasją. Dodatkowo szkolenia z Metody The Palms oraz wsparcie Metodyków szkoły dają możliwość realizacji programu kursu w wyznaczony sposób. Tu liczy się jakość, spójność, skuteczność i kreatywność!

• Elastyczność i dopasowanie kursu

Dopasowanie kursu językowego do celu nauki jest kluczem do sukcesu! Bardzo dużą rolę przywiązujemy do tego, aby kurs odpowiadał potrzebom ucznia. Diagnoza poziomu językowego odbywa się przed rozpoczęciem nauki, ale Metodyk The Palms również doradzi w doborze kursu. Jeśli w trakcie nauki jest potrzeba zmiany, to reagujemy elastycznie. Klienci doceniają nasze podejście i współpracę.

• Kameralna atmosfera

Kameralna atmosfera panuje w szkole zarówno na lekcjach indywidualnych, jak i grupowych. Maksymalnie w grupach uczy się 8 osób, tak więc nawet przy lekcjach online, to nadal jest kurs reaktywny a nie wykład nauczyciela do ucznia. Przyjemną atmosferę również zapewnia metoda nauczania oparta na różnego rodzaju grach językowych. Nawet nie zauważysz, że się uczysz!

Jakie kryteria wyboru szkoły językowej są ważne dla Ciebie?

Jeśli chcesz otrzymać dopasowaną ofertę i cennik kursów The Palms, to wyślemy Ci wszystkie niezbędne informacje mailem. Prosimy tylko wypełnij formularz kontaktowy, zaznacz kryteria wyboru, które są dla Ciebie ważne  i zaakceptuj zgody RODO.

CENNIK KURSÓW DLA DOROSŁYCH

Kursy dla dorosłych są realizowane w oparciu o różne programy edukacyjne. Chętnie wyślemy Ci odpowiednie informacje mailem. Prosimy wyślij nam swoje kryteria i dane kontaktowe.

CENNIK KURSÓW DLA DZIECI

Mamy kilka rodzajów kursów dla dzieci w naszej ofercie. Chętnie wyślemy Ci szczegóły dopasowane do wieku Twojej pociechy. Prosimy o uzupełnienie formularza i wysłanie danych kontaktowych.