Jakość usług to satysfakcja klientów

szkoła językowa The Palms Wilanów
jakość kursu językowego The Palms
lektorzy szkoły językowej The Palms

Cena kursu językowego jest ważnym kryterium dla wielu klientów, ale nasi uczniowie zwracają uwagę na inne bardzo istotne elementy oferty. W corocznej ankiecie satysfakcji, potwierdzają swoje zadowolenie i chęć współpracy. Prowadzimy kursy językowe od ponad 10 lat i jesteśmy dumni z tego, że utrzymujemy wysoką jakość na stałym poziomie!

• Skuteczna metoda nauczania wyróżnia The Palms

Nauka języków, która sprawia przyjemność, to filozofia The Palms. W praktyce oznacza to stosowanie przez lektorów autorskiej metody Five Stars. Będziesz uczyć się z przyjemnością i twoja nauka będzie skuteczna! To kryterium zostało mocno podkreślone przez klientów, zwłaszcza w dobie nauki online. “Świetny schemat lekcji online”, “Szybko widoczne efekty – przede wszystkim w mówieniu (…)” ~piszą uczniowie.

• Profesjonalna kadra lektorów

Wszyscy Lektorzy The Palms mają właściwe kwalifikacje do nauczania języków obcych oraz doświadczenie i specjalizację, która sprawia, że każdy kurs jest prowadzony z pasją. Dodatkowe szkolenia oraz wsparcie Metodyków szkoły dają możliwość realizacji programu kursu w wyznaczony sposób. Tu liczy się jakość, skuteczność i kreatywność!

• Elastyczność i dopasowanie kursu

Dopasowanie kursu do celu nauki ucznia jest kluczem do sukcesu!  Diagnoza poziomu językowego odbywa się przed rozpoczęciem nauki, ale Metodyk The Palms również doradzi w doborze zajęć. Jeśli w trakcie nauki jest potrzeba zmiany, to reagujemy elastycznie. Klienci doceniają nasze podejście i współpracę.

• Kameralna atmosfera

Kameralna atmosfera panuje w szkole zarówno na lekcjach indywidualnych, jak i grupowych. Maksymalnie w grupach uczy się 8 osób, tak więc nawet przy lekcjach online, to nadal jest kurs reaktywny a nie wykład nauczyciela do ucznia. Przyjemną atmosferę zapewnia też metoda nauczania oparta na grach językowych. Nawet nie zauważysz, że się uczysz!

Jakie kryteria wyboru szkoły są ważne dla Ciebie?

Jeśli chcesz otrzymać dopasowaną ofertę i cennik kursów The Palms, to wyślemy Ci wszystkie niezbędne informacje mailem. Prosimy tylko wypełnij formularz kontaktowy, zaznacz kryteria wyboru, które są dla Ciebie ważne  i zaakceptuj zgody RODO.

CENNIK KURSÓW DLA DOROSŁYCH

Kursy dla dorosłych są realizowane w oparciu o różne programy edukacyjne. Chętnie wyślemy Ci odpowiednie informacje mailem. Prosimy wyślij nam swoje kryteria i dane kontaktowe.

CENNIK KURSÓW DLA DZIECI

Mamy kilka rodzajów kursów dla dzieci w naszej ofercie. Chętnie wyślemy Ci szczegóły dopasowane do wieku Twojej pociechy. Prosimy o uzupełnienie formularza i wysłanie danych kontaktowych.

Cena i inne kryteria wyboru kursu językowego