Nauka języka w tej samej szkole

Nauka języka w tej samej szkole to gorący temat pod koniec czerwca. Zapoznaj się z argumentami klientów szkoły The Palms!
oficjalny partner British Council

Oficjalny partner British Council

Szkoła The Palms została oficjalnym partnerem British Council i będzie przygotowywać do egzaminów Cambridge English Qualifications dysponując różnego rodzaju zasobami metodycznymi. Sukces egzaminacyjny gwarantowany!
lektor angielskiego

Lektor angielskiego poszukiwany

Zapraszamy lektorów j. angielskiego na niezobowiązujące spotkanie informacyjne o pracy w naszej szkole. Poznajmy się bliżej, obejrzyj szkołę i po spotkaniu zdecyduj czy zostawisz cv.
opinie klientow o szkole The Palms

Opinie klientów o szkole The Palms

Opinie klientów o szkole The Palms rozgrzały serca lektorów i właścicieli. W badaniu NPS klienci ocenili bardzo wysoko jakość nauczania i obsługi.
wyjazd do Londynu szkoła językowa The Palms

Wyjazd do Londynu to zawsze dobry pomysł

Wyjazd do Londynu do dobry pomysł dla osób uczących się języka angielskiego. Przy okazji wizyty - pełne zanurzenie w angielskim gwarantowane!