Jakość kursów językowych The Palms na stale wysokim poziomie

Jakość kursów językowych The Palms jest na stale wysokim poziomie. Potwierdzają to opinie Klientów szkoły przekazane w badaniu ankietowym Net Promotor Score. Szkoła The Palms osiąga NPS na poziomie marek światowej sławy.

Regulamin Szkoły Językowej The Palms

Regulamin szkoły językowej The Palms jest aktualizowany w zależności od potrzeb. Aktualizacja z dnia 5.02.2020 - sprawdź szczegóły i zmiany tutaj.
konkurs Fiszkoteka The Palms

Konkurs Fiszkoteka The Palms

Konkurs Fiszkoteka The Palms trwa do 29.02.2020. W tym czasie korzystaj intensywnie z aplikacji i wygrywaj atrakcyjne nagrody! To tylko przyjemna nauka!
skuteczna nauka jezyka

Skuteczna nauka języka w The Palms

Uczymy tak, żebyś mówił. Jeśli szukasz innowacyjnej szkoły językowej, która kieruje się skutecznością nauki, to sprawdź jak my to robimy!

Wakacje w The Palms

Wakacje w The Palms rozpoczynają się od 1.07.2019 i od tego dnia obowiązują skrócone godziny pracy sekretariatu w Wilanowie i na Kabatach. Dowiedz się więcej!