Opinie o kursach online w The PalmsSzkoła językowa The Palms

Opinie o kursach online w The Palms na bardzo wysokim poziomie

Opinie o kursach online w The Palms są zawarte w ankiecie satysfakcji klientów. Zajęcia są na bardzo wysokim poziomie i nie różnią się od lekcji stacjonarnych. Tak twierdzi wiele osób!
Gramy z WOŚP Szkoła jezykowa The Palms

Gramy z WOŚP

Od 10 lat wspieramy różne akcje charytatywne i co roku gramy z WOŚP! Teraz nie może być inaczej. Sprawdź co przygotowaliśmy i wspieraj z nami szczytne cele!
rocznica 10 lat szkoły The PalmsSzkoła Językowa The Palms

Świętujemy 10 lat szkoły The Palms

Jak to szybko zleciało! Nasza szkoła w tym roku obchodzi 10-lecie. Niezmiernie nas to cieszy, że jesteśmy dzisiaj tu, gdzie jesteśmy! Tu przeczytacie jak to się zaczęło i skąd się wzięła filozofia szkoły.
Wakacyjny kurs o podróżach lemuraSzkoła językowa The Palms

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci – szansa na nadrobienie zaległości w nauce

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci to szansa na nadrobienie zaległości jeśli przez ostatnie trzy miesiące dziecko nie miało lekcji z prawdziwego zdarzenia!
Słodki poczęstunek w szkole językowej The Palms zawsze podczas dni otwartych

Jak wybrać szkołę językową? Zaufaj The Palms

Jak wybrać szkołę językową? W dobrych szkołach rezerwacje na nowy rok szkolny trzeba zrobić w czerwcu. Przeczytaj na co zwrócić uwagę!