Wyjątkowe kursy językowe w szkole językowej The Palms w Miasteczku Wilanów

Złe duchy, nietoperze i pająki

Halloween to ważne święto w kulturze krajów anglosaskich. Świętujemy je także w szkole językowej The Palms
The Palms na swiecie dyni w powsinie

The Palms na Święcie Dyni 2011

The Palms na Święcie Dyni 2011 - mnóstwo atrakcji a między innymi degustacja pysznego ciasta z dyni naszej produkcji. Przepis na ciasto po angielsku
Serge Ravoahngilalao pochodzi z Madagaskaru i jest lektorem niemieckiego i francuskiego

Jesteśmy multilingwistami

Tworzymy wyjątkowy zespół lektorów - każda osoba, która uczy w szkole The Palms zna więcej niż jeden język! Rekordzistą jest Serge Ravoahangilalao, który posługuje się 5 językami: malgaskim (ojczysty język), francuskim (język urzędowy Madagaskaru), niemieckim (studiował i mieszkał w Niemczech kilkanaście lat), angielskim (każdy przecież go zna :) i polskim (odkąd ożenił się z Kasią i przeprowadził do naszego kraju).

Podwójna oferta w The Palms czyli angielski w parze

Angielski w parze w szkole The Palms to tak samo elastyczna formuła jak indywidualny kurs językowy. Dostosujemy się do waszych potrzeb.
Zapraszamy na Dni Otwarte w szkole językowej The Palms

Ruszamy pełną parą czyli otwarcie szkoły The Palms

Szkoła językowa The Palms rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2011 r. w sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Sarmackiej 22. Obecnie prowadzi również placówkę na Kabatach na Ursynowie