rocznica 10 lat szkoły The PalmsSzkoła Językowa The Palms

Świętujemy 10 lat szkoły The Palms

Jak to szybko zleciało! Nasza szkoła w tym roku obchodzi 10-lecie. Niezmiernie nas to cieszy, że jesteśmy dzisiaj tu, gdzie jesteśmy! Tu przeczytacie jak to się zaczęło i skąd się wzięła filozofia szkoły.
Wakacyjny kurs o podróżach lemuraSzkoła językowa The Palms

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci – szansa na nadrobienie zaległości w nauce

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci to szansa na nadrobienie zaległości jeśli przez ostatnie trzy miesiące dziecko nie miało lekcji z prawdziwego zdarzenia!
Słodki poczęstunek w szkole językowej The Palms zawsze podczas dni otwartych

Jak wybrać szkołę językową? Zaufaj The Palms

Jak wybrać szkołę językową? W dobrych szkołach rezerwacje na nowy rok szkolny trzeba zrobić w czerwcu. Przeczytaj na co zwrócić uwagę!
angielski online szkoła językowa The Palms

Angielski online nie tylko dla dzieci

Angielski online pojawił się w ofercie szkoły The Palms w ekspresowym tempie - opowiada Katarzyna Zarosińska w wywiadzie dla magazynu Teraz Wilanów.
wyjazdy_jezykowe_na_Malte (9)Szkoła językowa The Palms

Lemur Akiki podróżnikiem – wyniki konkursu foto

Lemur Akiki jest wielkim małym podróżnikiem. Właśnie rozstrzygnięto kolejny konkurs foto z jego udziałem. Już wkrótce pojawi się więcej relacji z jego podróży.