skuteczna nauka jezyka

Skuteczna nauka języka w The Palms

Uczymy tak, żebyś mówił. Jeśli szukasz innowacyjnej szkoły językowej, która kieruje się skutecznością nauki, to sprawdź jak my to robimy!
wakacje w szkole językowej The Palms

Wakacje w The Palms

Wakacje w The Palms rozpoczynają się od 1.07.2019 i od tego dnia obowiązują skrócone godziny pracy sekretariatu w Wilanowie i na Kabatach. Dowiedz się więcej!

Nauka języka w tej samej szkole

Nauka języka w tej samej szkole to gorący temat pod koniec czerwca. Zapoznaj się z argumentami klientów szkoły The Palms!
oficjalny partner British Council

Oficjalny partner British Council

Szkoła The Palms została oficjalnym partnerem British Council i będzie przygotowywać do egzaminów Cambridge English Qualifications dysponując różnego rodzaju zasobami metodycznymi. Sukces egzaminacyjny gwarantowany!
lektor angielskiego

Lektor angielskiego poszukiwany

Zapraszamy lektorów j. angielskiego na niezobowiązujące spotkanie informacyjne o pracy w naszej szkole. Poznajmy się bliżej, obejrzyj szkołę i po spotkaniu zdecyduj czy zostawisz cv.