angielski online szkoła językowa The Palms

Angielski online nie tylko dla dzieci

Angielski online pojawił się w ofercie szkoły The Palms w ekspresowym tempie - opowiada Katarzyna Zarosińska w wywiadzie dla magazynu Teraz Wilanów.

Lemur Akiki podróżnikiem - wyniki konkursu foto

Lemur Akiki jest wielkim małym podróżnikiem. Właśnie rozstrzygnięto kolejny konkurs foto z jego udziałem. Już wkrótce pojawi się więcej relacji z jego podróży.

Jakość kursów językowych The Palms na stale wysokim poziomie

Jakość kursów językowych The Palms jest na stale wysokim poziomie. Potwierdzają to opinie Klientów szkoły przekazane w badaniu ankietowym Net Promotor Score. Szkoła The Palms osiąga NPS na poziomie marek światowej sławy.

Regulamin Szkoły Językowej The Palms

Regulamin szkoły językowej The Palms jest aktualizowany w zależności od potrzeb. Aktualizacja z dnia 5.02.2020 - sprawdź szczegóły i zmiany tutaj.
konkurs Fiszkoteka The Palms

Konkurs Fiszkoteka The Palms

Konkurs Fiszkoteka The Palms trwa do 29.02.2020. W tym czasie korzystaj intensywnie z aplikacji i wygrywaj atrakcyjne nagrody! To tylko przyjemna nauka!