opinie klientow o szkole The Palms

Opinie klientów o szkole The Palms

Opinie klientów o szkole The Palms rozgrzały serca lektorów i właścicieli. W badaniu NPS klienci ocenili bardzo wysoko jakość nauczania i obsługi.
wyjazd do Londynu szkoła językowa The Palms

Wyjazd do Londynu to zawsze dobry pomysł

Wyjazd do Londynu do dobry pomysł dla osób uczących się języka angielskiego. Przy okazji wizyty - pełne zanurzenie w angielskim gwarantowane!
Skuteczna metoda nauczania języków

Nauka języków z przyjemnością

Poznaj Five Stars Method – ta metoda gwarantuje jakość każdej lekcji i wyjątkowe efekty nauki języków. Skorzystaj z lekcji próbnych i przekonaj się o najwyższej jakości nauczania w szkole The Palms!
teatrzyki po angielsku

Akiki's Theatre Show 2018 - relacja z wydarzenia

Teatrzyki po angielsku to część programu autorskiego szkoły językowej The Palms, który jest realizowany dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Obejrzyj video relację z Akiki's Theatre Show 2018!
Festiwal teatralny

Festiwal Teatralny z lemurem Akiki - trwają przygotowania

Trwają przygotowania do kolejnego Festiwalu Teatralnego Akiki's Theatre Show! Tu można zapoznać się z harmonogramem Festiwalu, który odbędzie się 9 czerwca br.