St. Patrick's DaySzkoła językowa The Palms

Happy St. Patrick’s Day! Specjalne lekcje w The Palms

W naszej szkole nauka to frajda, przyjemność i oddech od rutyny. Przynajmniej raz w miesiącu mamy Special Day - w marcu obchodzimy między innymi Dzień Św. Patryka. Sprawdź jak to robimy na lekcjach z dziećmi!
Certyfikat adopcyjny dla szkoły The PalmsSzkoła językowa The Palms

Wspieramy edukację dzieci z Madagaskaru

Wspieramy edukację dzieci z Madagaskaru i prowadzimy działania, dzięki którym wspieramy Fundację Ankizy Gasy Dzieci Madagaskaru. Zobacz jak możesz pomóc i wesprzeć Fundację razem z nami!
praca dla lektora angielskiego w The PalmsSzkoła językowa The Palms

Praca dla lektora angielskiego

Jeśli chcesz pracować w The Palms, to nie czekaj do końca roku szkolnego. Zgłoś się od razu. Jest duża szansa że zaczniemy współpracę i dotrzemy się przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego!
postępy_dziecka_w_nauce_angielskiego_webinariumSzkoła językowa The Palms

Jak sprawdzać postępy dziecka w nauce angielskiego?

Postępy dziecka w nauce angielskiego to najczęstsze pytania od rodziców, zwłaszcza w połowie roku szkolnego. Wychodzimy na przeciw tym potrzebom i przedstawiamy sposoby na bieżącą kontrolę.
Miłośc od pierwszej lekcji

Miłość od pierwszej lekcji

Z okazji 10-cio lecia szkoły mamy co miesiąc nową promocję! W lutym szaleje miłość, serduszka i walentynkowe emocje, więc u nas także akcja "miłość od pierwszej lekcji". Sprawdź szczegóły!