gry językowe to podstawa skutecznej nauki językówSzkoła językowa The Palms

Gry językowe to podstawa skutecznej nauki

Gry językowe to najważniejszy filar metody Five Stars Method, stosowanej w The Palms od 10 lat. Nie ma lekcji bez gry językowej, nie ma lekcji bez kolorowego drylowania. To się nazywa nauka języków z przyjemnością!
obóz językowy na Malcie

Luksusowy obóz językowy na Malcie

Najlepszy obóz językowy na Malcie, który Twoje dziecko będzie wspominać do końca życia. Przygoda z angielskim i międzynarodowe przyjaźnie! Dowiedz się więcej na temat wyjazdu - Malta 2021!
St. Patrick's DaySzkoła językowa The Palms

Happy St. Patrick’s Day! Specjalne lekcje w The Palms

W naszej szkole nauka to frajda, przyjemność i oddech od rutyny. Przynajmniej raz w miesiącu mamy Special Day - w marcu obchodzimy między innymi Dzień Św. Patryka. Sprawdź jak to robimy na lekcjach z dziećmi!
Certyfikat adopcyjny dla szkoły The PalmsSzkoła językowa The Palms

Wspieramy edukację dzieci z Madagaskaru

Wspieramy edukację dzieci z Madagaskaru i prowadzimy działania, dzięki którym wspieramy Fundację Ankizy Gasy Dzieci Madagaskaru. Zobacz jak możesz pomóc i wesprzeć Fundację razem z nami!
praca dla lektora angielskiego w The PalmsSzkoła językowa The Palms

Praca dla lektora angielskiego

Jeśli chcesz pracować w The Palms, to nie czekaj do końca roku szkolnego. Zgłoś się od razu. Jest duża szansa że zaczniemy współpracę i dotrzemy się przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego!