Wakacyjny kurs o podróżach lemuraSzkoła językowa The Palms

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci – szansa na nadrobienie zaległości w nauce

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci to szansa na nadrobienie zaległości jeśli przez ostatnie trzy miesiące dziecko nie miało lekcji z prawdziwego zdarzenia!
Słodki poczęstunek w szkole językowej The Palms zawsze podczas dni otwartych

Jak wybrać szkołę językową? Zaufaj The Palms

Jak wybrać szkołę językową? W dobrych szkołach rezerwacje na nowy rok szkolny trzeba zrobić w czerwcu. Przeczytaj na co zwrócić uwagę!
angielski online szkoła językowa The Palms

Angielski online nie tylko dla dzieci

Angielski online pojawił się w ofercie szkoły The Palms w ekspresowym tempie - opowiada Katarzyna Zarosińska w wywiadzie dla magazynu Teraz Wilanów.
wyjazdy_jezykowe_na_Malte (9)Szkoła językowa The Palms

Lemur Akiki podróżnikiem - wyniki konkursu foto

Lemur Akiki jest wielkim małym podróżnikiem. Właśnie rozstrzygnięto kolejny konkurs foto z jego udziałem. Już wkrótce pojawi się więcej relacji z jego podróży.

Jakość kursów językowych The Palms na stale wysokim poziomie

Jakość kursów językowych The Palms jest na stale wysokim poziomie. Potwierdzają to opinie Klientów szkoły przekazane w badaniu ankietowym Net Promotor Score. Szkoła The Palms osiąga NPS na poziomie marek światowej sławy.