konkurs Fiszkoteka The Palms

Konkurs Fiszkoteka The Palms

/
Konkurs Fiszkoteka The Palms trwa do 29.02.2020. W tym czasie korzystaj intensywnie z aplikacji i wygrywaj atrakcyjne nagrody! To tylko przyjemna nauka!
skuteczna nauka jezyka

Skuteczna nauka języka w The Palms

Uczymy tak, żebyś mówił. Jeśli szukasz innowacyjnej szkoły językowej, która kieruje się skutecznością nauki, to sprawdź jak my to robimy!
wakacje w szkole językowej The Palms

Wakacje w The Palms

Wakacje w The Palms rozpoczynają się od 1.07.2019 i od tego dnia obowiązują skrócone godziny pracy sekretariatu w Wilanowie i na Kabatach. Dowiedz się więcej!

Nauka języka w tej samej szkole

Nauka języka w tej samej szkole to gorący temat pod koniec czerwca. Zapoznaj się z argumentami klientów szkoły The Palms!
oficjalny partner British Council

Oficjalny partner British Council

Szkoła The Palms została oficjalnym partnerem British Council i będzie przygotowywać do egzaminów Cambridge English Qualifications dysponując różnego rodzaju zasobami metodycznymi. Sukces egzaminacyjny gwarantowany!