logowanie do lekcji on-linePhoto by Manny Pantoja on Unsplash

Logowanie do lekcji on-line

Logowanie do lekcji on-line jest bardzo proste. Tu znajdziesz instrukcję jak krok po kroku zalogować się do dziennika elektronicznego.

Jakość kursów językowych The Palms na stale wysokim poziomie

Jakość kursów językowych The Palms jest na stale wysokim poziomie. Potwierdzają to opinie Klientów szkoły przekazane w badaniu ankietowym Net Promotor Score. Szkoła The Palms osiąga NPS na poziomie marek światowej sławy.

Regulamin Szkoły Językowej The Palms

Regulamin szkoły językowej The Palms jest aktualizowany w zależności od potrzeb. Aktualizacja z dnia 5.02.2020 - sprawdź szczegóły i zmiany tutaj.
konkurs Fiszkoteka The Palms

Konkurs Fiszkoteka The Palms

Konkurs Fiszkoteka The Palms trwa do 29.02.2020. W tym czasie korzystaj intensywnie z aplikacji i wygrywaj atrakcyjne nagrody! To tylko przyjemna nauka!
skuteczna nauka jezyka

Skuteczna nauka języka w The Palms

Uczymy tak, żebyś mówił. Jeśli szukasz innowacyjnej szkoły językowej, która kieruje się skutecznością nauki, to sprawdź jak my to robimy!